dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 22 z 25
Pokaż wyniki od 421 do 440 z 481
  1. #421

    Domyślnie

    Każdy, kto troszkę mojego wątku poczytał wie, że z początku mi się nie spieszyło. No, ale teraz zaczynam przebierać nóżkami, umowę na wyprowadzkę wprawdzie mam do końca maja, ale kupujący bardzo proszą, żeby dom udostępnić im do końca kwietnia. W zasadzie nie muszę, ale trzeba też ludzi czasem rozumieć. Dużo teraz zależy od tego jak będzie schło. Na razie grzejemy z butli gazowej , wentylujemy i wstawiliśmy 2 osuszacze. Ale w przyszłym tygodniu jeszcze będą robione gładzie, więc tej wilgoci dojdzie. Na dzisiaj dom wygląda tak (jest bałagan bo panowie są w trakcie robienia sufitów) Mam już nawet strych.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0235 (1).jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	95,3 KB
ID:	384421 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0227.jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	90,5 KB
ID:	384422 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0246.jpg
Wyświetleń:	84
Rozmiar:	83,8 KB
ID:	384423 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0250.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	73,6 KB
ID:	384424
    ]

  2. #422

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    Piękne okna, cudo



    Przez moment nie załapałam o co kaman
    Też mam coś takiego w planie, z gotową wizją
    Pusia, podziel się tą wizją, bo ja się męczę i nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy. U mnie ma być przy tarasie i będzie widoczne z salonu przez okno. A Ty swoje gdzie planujesz?
    ]

  3. #423
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Faktycznie, przydałaby się teraz piękna pogoda i kilkanaście stopnie na plusie. Już tak blisko przeprowadzki, musi to być ekscytujące i przerażające jednocześnie
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  4. #424
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał brasica Zobacz post
    Pusia, podziel się tą wizją, bo ja się męczę i nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy. U mnie ma być przy tarasie i będzie widoczne z salonu przez okno. A Ty swoje gdzie planujesz?
    Na stoku przy altanie.
    Ma być z takich samych kamieni jak murki i bez oczka, sama tryskawka w obiegu zamkniętym.
    I drugie mniejsze, na ziołowej rabacie

  5. #425

    Domyślnie

    Gładzie położone, będą jeszcze szlifowane, na razie się suszy i wietrzy. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0274.JPG
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	65,3 KB
ID:	385173 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0273.jpg
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	88,6 KB
ID:	385172
    ]

  6. #426
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    O jej, jak budowa nabrała tempa

  7. #427
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    O jej, jak budowa nabrała tempa

    Fakt

  8. #428
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Super!
    Ale, ale... w wątku amalfi przeczytałam, że kupiłaś fajne płytki Czemu się nie chwalisz?
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  9. #429

    Domyślnie

    Cytat Napisał mother_nature Zobacz post
    Super!
    Ale, ale... w wątku amalfi przeczytałam, że kupiłaś fajne płytki Czemu się nie chwalisz?
    No to się pochwalę (choć nie sądzę, że one się wszystkim podobają) do wiatrołapu takie Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170309_130804.jpg
Wyświetleń:	114
Rozmiar:	76,3 KB
ID:	385210 do pralni i kotłowni takie;Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170309_132126.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	52,4 KB
ID:	385211 do kuchni i skrytki takie; Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	monocolor-hit-1000013795.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	54,1 KB
ID:	385213, do łazienki na podłogę takie;Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_985dmcj.JPG.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	75,3 KB
ID:	385214, reszta domu parkiet dębowy ułożony w jodełkę.
    ]

  10. #430

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    O jej, jak budowa nabrała tempa
    Budowa musiała nabrać tempa, ponieważ za tydzień w poniedziałek jesteśmy umówieni z kupującymi do notariusza i staję się bezdomna. Wszystkim ekipom mówię, że muszą się spieszyć, bo inaczej mój zięć będzie musiał mieszkać z teściową. I wiecie, że to działa! Zięć, który nadzoruje moją budowę, mówi, że panowie z litością się wypowiadają, że "jakoś to będzie", ale jakby tempo robót wzrosło.
    ]

  11. #431
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dana1s
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    w przedogródku raju...
    Posty
    851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Cześć
    Cieszę się , że prace idą do przodu i jeszcze chwilę i będziesz u siebie.
    Płyteczki cudne wszystkie, ale biało czarna klasyka najpiękniejsza. Cały czas rozważam u siebie takie płytki zamiast wielkich ecru.
    To jeszcze temat do przemyślenia. A gdzie kupiłaś swoje, jakieś namiary?
    Widzę, że teraz taka bezdomność jest w modzie

    Pozdrawiam i życzę udanej i bezproblemowej przeprowadzki

  12. #432

    Domyślnie

    haha, panowie od wykończeniówki kochani. Z taką motywacją powinni zdążyć do przyszłego tygodnia
    Wszystkie płytki świetne, a kotłownia i pralnia będą miały chyba najładniejszą podłogę w powiecie!

  13. #433

    Domyślnie

    Witajcie dziewczyny! Dana, a Ciebie tak dawno nigdzie nie widziałam, więc tym bardziej się cieszę, że zabrałaś głos. Ale czytam Cię na ogrodnictwie, ja swój ogród na razie tworzę w myślach, bo dopiero wczoraj założyli mi szambo i można dowieźć ziemi. Płytki kupowałam w internecie (jak zresztą prawie wszystko do wykończeniówki) jedne tu http://galeriaplytek.pl/13317,VIVES-...GONO-31,6X31,6, inne tu https://dekordia.pl/produkt/producen...10x20-g-1.html, oba miejsca bez zarzutu, błyskawicznie( w pierwszym jakby trochę taniej).
    ]

  14. #434

    Domyślnie

    Cytat Napisał Niechaj Zobacz post
    Wszystkie płytki świetne, a kotłownia i pralnia będą miały chyba najładniejszą podłogę w powiecie!
    Dokładnie to samo powiedziała moja córka
    ]

  15. #435
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    No nie spodziewałam się aż takiego wysypu płytkowych różności! Jestem onieśmielona Wszystkie płytki piękne, do tej pory nie miałam przyjemności widzieć tylko tego wzoru, który zastosujesz w pralni. Bardzo ekskluzywna pralnia i kotłownia będzie

    Mam pytanie techniczne o Vivesy oktagony - one są matowe czy raczej satynowe? Planuję taką podłogę w korytarzach, jednak nie mogę się zdecydować, czy chcę w połysku, czy lepiej w macie...
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  16. #436

    Domyślnie

    Cytat Napisał mother_nature Zobacz post
    No nie spodziewałam się aż takiego wysypu płytkowych różności! Jestem onieśmielona Wszystkie płytki piękne, do tej pory nie miałam przyjemności widzieć tylko tego wzoru, który zastosujesz w pralni. Bardzo ekskluzywna pralnia i kotłownia będzie

    Mam pytanie techniczne o Vivesy oktagony - one są matowe czy raczej satynowe? Planuję taką podłogę w korytarzach, jednak nie mogę się zdecydować, czy chcę w połysku, czy lepiej w macie...
    No może trochę przesadziłam z tą ilością kolorów, ale te pomieszczenia są od siebie oddalone, nie stykają się płytki z płytkami (tam gdzie są obok siebie płytki są jednakowe) , łącznikiem będzie parkiet. W kotłowni miał być pospolity gres, ale córka mnie przekonała, że to jest tak małe pomieszczenie(połączone z pralnią), że te kilkadziesiąt złotych nie zaważy na budżecie, a będzie ładniej. Vivesy oktagony są lekko błyszczące, ale jest wśród vivesów oktagonów kilka typów- matowe też są. Obiecuję zamieścić zdjęcia po ułożeniu podłogi - myślę, że to się stanie w ciągu miesiąca
    Ostatnio edytowane przez brasica ; 28-03-2017 o 09:20 Powód: dopisek
    ]

  17. #437
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź
    Czekam zatem na gotowe podłogi, a w międzyczasie jeszcze na kolejne wpisy, niekoniecznie o podłogach
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  18. #438

    Domyślnie

    Wrzucę jeszcze zdjęcia z wczorajszej akcji" szambo", łatwo nie było ze względu na wysoki poziom wód gruntowych. Niestety są to zmarnowane(wyrzucone dosłownie w błoto) pieniądze, ponieważ na naszej ulicy już robią kanalizację, ale u nas będzie dopiero w przyszłym roku. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0277 (1).jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	95,4 KB
ID:	385295 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0282.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	101,8 KB
ID:	385296 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0285.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	102,9 KB
ID:	385297
    Ostatnio edytowane przez brasica ; 28-03-2017 o 11:02
    ]

  19. #439
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    W marcu z wodą w ziemi chyba wszędzie problem.
    Nie traktuj kosztu szamba jako zmarnowanych pieniędzy, ponieważ będziesz mogła w przyszłości wykorzystać go jako zbiornik na deszczówkę.
    Wystarczy wypompować, przepłukać, nasypać bakterii i znów wypompować po jakimś czasie i przepłukać. Można zamówić usługę płukania szamba albo wpuszczać deszczówkę i zamówić jej wywóz.
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  20. #440

    Domyślnie

    Ewa, wszystkie płytki bardzo piękne i stylowe.
    Czytam, że już niedługo wylądujecie w tymczasowym miejscu zamieszkania Ale potraktuj to jako przedsionek do nowego domu - szybko minie; wiem, co piszę, w końcu niedawno było to również moim udziałem...

Strona 22 z 25

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony