dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 12
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 222
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Korzystając z danych mi uprawnień wydzieliłem część dyskusji dotyczącą płatnych profili z wątku :
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...04#post7124904

    Uwagi o naszym forum to odpowiednie miejsce na kontynuację rozmowy o wszystkim co dotyczy płatnych profili.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 18-04-2016 o 17:31 Powód: Zmiana treści postu by dostosować ją do realiów nowego tematu
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Na uwagi porządkowe są lepsze wątki.
    I co z tego, skoro redakcja ma je głęboko w czterech literach...

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    tutaj też ich nie przeczyta.

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar _artur_
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Bolmin
    Kod pocztowy
    26-060
    Posty
    2.906

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    I co z tego, skoro redakcja ma je głęboko w czterech literach...
    skoro to ich pieniądze uciekają to co Wam do tego?
    może przekminili że więcej z asolta mają jak nie ma takiego profilu
    " Tak się domów nie buduje !!" czyli parterówka w podkieleckiej wiosce..
    jestem nienormalny bo grzeję czystym prądem (kable Elektra, grzane ~120m2, 4 osoby)
    od sezonu 2014/15 -zużycie na CO ostatnio poniżej 8000kWh

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał _artur_ Zobacz post
    skoro to ich pieniądze uciekają to co Wam do tego?
    może przekminili że więcej z asolta mają jak nie ma takiego profilu
    Zadam ci jedno pytanie. Czym się różni nick kominiarz od kamieniarz?

    Po za tym, że to dwa inne zawody, to oczywiście niczym. Okazuje się jednak, że na tym forum dla jednych regulamin istnieje a dla innych nie. Kamieniarza nick został wygwiazdkowany a kominiarz jak był tak jest. Chodzi o to, że nick nie powinien być kojarzony ani z firmą ani z wykonywanym zawodem. Teraz zadaj sobie trochę trudu i wpisz sobie w wyszukiwarkę hasło Elfir Poznań. Co widzisz? Bingo, Elfir to nazwa firmy, którą założył nie kto inny jak nasza forumowa moderatorka!!! Moderatorka łamie regulamin i włos jej z głowy nie spada!!!
    Odnośnie asolta. Wystarczy chwilę pobyć na tym forum, żeby zorientować się w jakim celu asolt tu grasuje. Tak, grasuje! Forum jest dla wymiany doświadczeń i pomocy jedni drugim. Pokaż mi JEDNEGO forumowicza, któremu asolt policzył OZC za darmo. Mówisz że powinno się za to płacić? Zgoda, ale skoro na tym zarabia to powinien zyskiem podzielić się z redakcją, a przede wszystkim być fer wobec innych płatnych profili. asolt ma rację, nie on jeden jest tu forumową pijawką, ale to jego wcale nie tłumaczy.
    Także jeżeli redakcja wymaga traktowania regulaminu poważnie, to absolutnie nie powinna robić wyjątków. I tyle w temacie.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Liwko, ale zrozum, to jest problem Redakcji oraz innych płatnych profili że się dają robić w bambuko, i zwyczajnie przestań drążyć.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Pokaż mi JEDNEGO forumowicza, któremu asolt policzył OZC za darmo. Mówisz że powinno się za to płacić? Zgoda, ale skoro na tym zarabia to powinien zyskiem podzielić się z redakcją, a przede wszystkim być fer wobec innych płatnych profili. asolt ma rację, nie on jeden jest tu forumową pijawką, ale to jego wcale nie tłumaczy.
    Także jeżeli redakcja wymaga traktowania regulaminu poważnie, to absolutnie nie powinna robić wyjątków. I tyle w temacie.
    to nie tak Liwko
    asolt udziela sie i pomaga w watku OZC - tlumaczy co i jak zrobic i co i jak "zaznaczyc" by bylo poprawnie
    jesli ktos sam chc to liczy i takich osob jest duzo i wielu Asolt pomogl
    czy TY widziales by ktos cos za drmo robil ? zwlaszcza gdy jest profesjonalista?

    dla mni szacun dla wszystkich ktorzy dziela sie wiedza - rowniez tych wszystkich ktorzy maja firmy - bo dzieki takiej postawie moga liczyc na cos wiecej ...
    a bez nich forum nie mialoby odpowiedniego poziomu - co z tego ze ktos zrobilby mi z forum OZC za free - tylko ze zle!?!?!?!?!?!?!

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    co z tego ze ktos zrobilby mi z forum OZC za free - tylko ze zle!?!?!?!?!?!?!
    A to na forum jak policzy za darmo, to od razu będzie źle policzone? No większej bzdury dawno nie słyszałem.

    Jakiej sprawy teraz bronicie, bo nie rozumiem? Co się zmieni jeśli asolt założy płatny profil???

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    czy ja budujac dom na sprzedaz tz mam zalozyc profil platny ??

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    czy ja budujac dom na sprzedaz tz mam zalozyc profil platny ??
    Jeżeli jesteś deweloperem, który szuka tu klientów na swoje domy to powinieneś. To chyba logiczne.

    Ale nie odpowiedziałeś na pytanie. Co się zmieni jeśli asolt założy płatny profil? Nagle przestanie tu zarabiać? Nagle spadnie mu korona z główki? Do czego to doprowadzi? Nie stać go? Ponoć ma klientów od zarąbania, więc to nie jest powodem. Więc co? Nie wiem jakiej sprawy tu bronicie, wytłumaczcie mi!

  11. #11

    Domyślnie

    Cenię sobie informacje pochodzące od osób, które wiedzą, bo już z tym mieli nie raz do czynienia.
    Nie widzę nic nagannego w tym, że takie osoby udzielają się na forum bez płatnego profilu.
    Nie zauważyłem, by ani asolt ani elfir reklamowali tu swoje usługi. Zauważyłem natomiast, że ich uwagi są często bardzo trafne i pożyteczne.

    Ps. Liwko, twój podpis sugeruje, że masz jakąś obsesję na punkcie asolta. Twoje uwagi na jego temat nie mogą być w związku z tym traktowane z należytą powagą.

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    ... Co się zmieni jeśli asolt założy płatny profil? Nagle przestanie tu zarabiać? Nagle spadnie mu korona z główki? Do czego to doprowadzi? Nie stać go? Ponoć ma klientów od zarąbania, więc to nie jest powodem. Więc co? Nie wiem jakiej sprawy tu bronicie, wytłumaczcie mi!
    Poza tym że Ty będziesz miał satysfakcję z "wygranej potyczki"?
    Wytłumaczę Ci na swoim przykładzie, bo też można się czepiać. Udzielam się na forum. Jak mam coś do powiedzenia to mówię. Oczywiście prezentuję swoje stanowisko, zwykle zbieżne z moją filozofią działania, bo uważam że jest ok. Inaczej przecież bym tak nie robił, jak nie byłbym przekonany do produktów firm które mam w ofercie swojej firmy to bym ich po prostu nie proponował klientom.
    Gdybym inne rozwiązania cenił bardziej to dążyłbym by mieć je w sprzedaży. Więc siłą rzeczy -znam się na tym co sprzedaję i tymi doświadczeniami mogę się dzielić.

    A co by było gdybym musiał założyć PP? Czułbym się jak towar na sprzedaż. Będę postrzegany jako firma aktywnie szukająca tu klientów. A ja nie chcę, bo nie jestem handlowcem ciągnącym do siebie.
    Nikt nie zmusiłbym mnie do podawania w ramce kontaktu do siebie. Nie podałbym go, by świadomie ograniczyć ilość przychodzących wiadomości z drugiego końca Polski, bo zwyczajnie nie mam czasu na udzielanie podstawowych odpowiedzi na proste pytania, które trzeba omówić ze swoim wykonawcą.
    Możesz to odbierać jako niechęć do niesienia pomocy, ale wtedy pogrążyłbym się w "indywidualnych ustaleniach" całkowicie zaniedbując swoją firmę. Forum mi chleba nie daje a i tak większość czasu biurowego spędzam tu, a nie w firmowej skrzynce.

    Oczywiście że mam klientów z forum. Tych co mnie sami znaleźli, czasem nawet przyjechali do mnie bez zapowiedzi do biura. Przecież nie powiem że ich nie obsłużę, bo są z forum.
    Z drugiej strony - wybaczcie szczerość: na forum są też Inwestorzy mądrzy jak i Ci mniej rozgarnięci. Tacy którzy szukają wspólnego szukania rozwiązań jak i tacy którzy zarejestrowani są głównie po to by wyrażać swoje niezadowolenie.
    Ja też chcę mieć wybór ludzi, z którymi jest mi dane współpracować.

    Praktycznie nigdzie nie reklamuję swojej firmy bo źle się z tym czuję. Czy w imię zaspokojenia "forumowej sprawiedliwości" muszę nosić piętno reklamiarza?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post

    A co by było gdybym musiał założyć PP? Czułbym się jak towar na sprzedaż. Będę postrzegany jako firma aktywnie szukająca tu klientów. A ja nie chcę, bo nie jestem handlowcem ciągnącym do siebie.
    Szczerze powiedziawszy finlandia nigdy nie odebrałem ciebie tutaj jako potencjalnego łowcę owieczek. Takich profili jest zresztą wiele. Natomiast są na forum ewidentne forumowe pijawki, które znajdują się tu wyłącznie dla zysku. Nawet jeśli coś podpowiedzą, to w celu zrobienia w koło siebie szumu.
    asolt zresztą niemal rok temu obiecał, że po zrobieniu strony internetowej swojej firmy zapłaci za płatny profil. Więc albo jest niesłowny, albo ta jego strona będzie bardzo rozbudowana. No bardzo jestem jej ciekaw. Tak czy siak obiecał nam płatny profil.
    Wszyscy (z dłuższym stażem na forum) wiedzą, że asolt odpłatnie robi OZC, więc w jego przypadku nic się nie zmieni, jednak będzie w porządku wobec innych profili. A może uważasz, że należy zniechęcać płatne profile do płacenia redakcji?

    Co z kamieniarzem i kominiarzem?
    Co z nickiem elfir?

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał gp69 Zobacz post

    Ps. Liwko, twój podpis sugeruje, że masz jakąś obsesję na punkcie asolta.
    asolt oskarżył mnie na forum o biznes z pompami ciepła. Pisał że ma dowody, jednak nigdy ich nie przedstawił, ale przeprosić też nie potrafił.

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Szczerze powiedziawszy finlandia nigdy nie odebrałem ciebie tutaj jako potencjalnego łowcę owieczek. ..
    Ty mnie nie, ale już inne osoby z którymi miałem "spięcia" owszem..
    Ale ja nie mam problemów z rozmawianiem na ten temat dlatego daję siebie jako pierwszy przykład.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  16. #16

    Domyślnie

    Liwko, nudny już jesteś z tym asoltem... Myjk w #6 poście ma rację.

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.495
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    asolt oskarżył mnie na forum o biznes z pompami ciepła. Pisał że ma dowody, jednak nigdy ich nie przedstawił, ale przeprosić też nie potrafił.
    Przepraszac nie mam zamiaru, skoro jestes taki dociekliwy to przypomnij sobie rozmowę z Maluxem na temat pomp ciepła z wiązany z tobą. Uwazam go za wiarygodnego, w odróżnieniu od ciebie, niezaleznie od tego jak to wytłumaczysz. Przypomnij sobie o co prosiłes Maluxa. Nic wiecej nie bedę pisał i zgłoszę prosbę do moderatora o usuniecie obrazliwej uwagi w twojej stopce.

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Przepraszac nie mam zamiaru, skoro jestes taki dociekliwy to przypomnij sobie rozmowę z Maluxem na temat pomp ciepła z wiązany z tobą. Uwazam go za wiarygodnego, w odróżnieniu od ciebie, niezaleznie od tego jak to wytłumaczysz. Przypomnij sobie o co prosiłes Maluxa. Nic wiecej nie bedę pisał i zgłoszę prosbę do moderatora o usuniecie obrazliwej uwagi w twojej stopce.
    To nie jest obraźliwe, to jest po prostu prawda, która innym może dać do myślenia.
    Co takiego pisałem do maluxa? Z tego co pamiętam starałem się mu pomóc w dostaniu lepszej ceny na kominek, co mi się jednak nie udało. Nie przypominam sobie jednak, bym chciał mu sprzedać jakąś pompę! Może proponowałem mu instalatora, który mi montował. Może, ale jeżeli ty twierdzisz, że ja handluję pompami to poproszę o dowód. Jeden jedyny, nic więcej.

    Może o to finlandia teraz poprosisz asolta?

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Napisałem do maluxa, mam nadzieję że się wypowie w tym temacie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Wtedy będziesz musiał przeprosić, przynajmniej kultura tego wymaga

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.495
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Napisałem do maluxa, mam nadzieję że się wypowie w tym temacie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Wtedy będziesz musiał przeprosić, przynajmniej kultura tego wymaga
    Wiem co powiedział mi Malux, a pamięc mam jeszcze dobrą, nie chodzi o zaden kominek. Przypomnij sobie o co prosiłes Maluxa. A o kulturze nic mów, pokazałes nieraz jaki jestes kulturalny

Strona 1 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony