dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 35

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #22
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ewenement22

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Mława
    Kod pocztowy
    06-500
    Posty
    112

    Domyślnie

    Jestem już po montażu okien.
    W moich oczach ta robota wyglądała następująco.
    Przyjechali trzej majstry i chcieli wszystkie okna zamontować w jeden dzień (ciepły montaż). Taśmy na zewnątrz pokleili tak że połowa się poodklejała bo na nierówną i nie oczyszczoną powierzchnię kleili, a prawie całą drugą połowę wypchnęła pianka tak mocno, że taśma zamiast być przyklejona do ściany to byłą przyklejona do pianki...
    Pianki jakich używali to Soudafoam MAXI SOUDAL
    Taśmy illbruck 70mm tą samą do wewnątrz i zewnątrz
    Od wewnątrz jeszcze nie wszystkie taśmy pokleili. A te które pokleili jak akurat nie widziałem w taki sposób ,że w niektórych miejscach spokojnie jeszcze centymetr piany mógłby tam być żeby piana była na równo z oknem.
    Moim zdaniem to nie tak powinna wyglądać ta robota...
    Jak Wy to widzicie profesjonaliści Jak byście sobie zrobili? Minął już tydzień i to wszystko stoi tak przez te słoneczne dni. Na pewno to nie jest dobre dla tego kleju który będzie jeszcze raz przyklejany. Osoba od której kupiłem okna i montaż twierdzi, że mają specjalny środek którym pokleją to wszystko. W ogóle dziwny ten montaż zamiast dzień po dniu to robić to jeden dzień porobili nie wyrobili się to dokończą za ponad tydzień. Jedno okno balkonowe ma balon taki, że prawie centymetr jest wypuklenia na środku do wewnątrz domu... to chyba nie mieści się w żadnych normach sprzedażowych...
    Nie wiem czy płacić mu całość na jaką byliśmy umówieni czy negocjować mocno warunki... pomóżcie dobrzy ludzie.
    Dodam, że na moich oczach kładli okna bokiem na beton bez żadnego kartonu ani niczego pod spodem i pukali w drzwi balkonowe od spodu żeby dobić ławę która będzie pod nimi. Ciekawe jakby ta robota wyglądała gdybym ja tego wszystkiego nie widział... aż strach pomyśleć
    Ostatnio edytowane przez ewenement22 ; 24-06-2016 o 14:55

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony