dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 50
  1. #1

    Domyślnie Akcesoria łazienkowe - pomysły na dodatki do łazienki

    Dołączam się do pytania. Tez mnie ten temat interesuje. Mam dosyć "zimną" łazienke i chciałabym ją trochę "ożywić". S.P. poczekamy zobaczymy!
    Agata

  2. #2

    Domyślnie

    Zaga nie wiem czego ty poszukujesz ale są np. z firmy Etrusca seria smart z wenge, niestety wąski asortyment. Pomdor ma wszystko ale kalkulacja wyszła mi na 5 k za dodatki, więc nie dla mnie poza tym za dużo chromu. Jest jeszcze Decotec seria etnic i to jest strzał w dziesiątkę ale niestety nie ma w Polste regularnego dystrybutora. Dzwoniłam do Warszawy jest firma Interkeram i oni mogą ściągnąć na indywidualne zamówienie ale nie mają katalogu a stronka detotecu jakaś dla mnie jest trudna i nie mogę odszukać dodatków.
    Tak więc czekam, bo coś mają sprowadzić. Coś czyli katalog. A z tej firmy jest wszycho i jak raz super mi pasuje.

  3. #3

    Domyślnie

    XXX

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar vanderbobo
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    779
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    my zamówiliśmy dodatki wenge do łazienki z koła ( szafki, lustro) może nie tanio ale mam pewnośc że wszystko będzie pasowało

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał vanderbobo
    my zamówiliśmy dodatki wenge do łazienki z koła ( szafki, lustro) może nie tanio ale mam pewnośc że wszystko będzie pasowało
    Wiem, że są fajne, ale kurcze u mnie jest tak mało miejsca, że wymiary nie odpowiadaja.
    Z resztą bardziej zależy mi na dodatkach typu kubeczki, dozowniki mydła, wieszaki etc.

  6. #6

    Domyślnie Akcesoria łazienkowe - dodatki w drewnie wenge

    Równiez mam dosc malą łazienke. S.P czy mozesz ewentualnie podac strony internetowe firmy Etrusca czy Decotec zebym miała pojecie o jakich dodatkach mowimy. Byłam IKE i byly tam skrome dodatki z drewna typu: wieszak, półka, mydelniczka..., ale to nieporozumienie. Pozdrawiam!

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Zapomniałam dodać, że z Etrusci to jest seria Smart, natomiast na stronie decotecu nie ma tych bajerów. Nawet przysłali mi katalog i nie ma tam dodatków. Obawiam się, że wyszli z tego. Może spróbuję zadzwonić do Berlina do tam mają sklep z ich bajerami.

  9. #9

    Domyślnie Niebanalne akcesoria łazienkowe - poszukuję!

    Może macie jakieś namiary na sklepy internetowe z akcesoriami upiększającymi a niezbędnymi do łazienek: pojemnik na mydło, kubki do zębów, wieszaczki itp.
    To co w ogólnie dostępnym handlu jakoś mi nie bardzo pasuje. Szukam brązów, beży, połączenia drewna z ceramiką itp.
    I tak ogólnie pokażcie swoje łazienki!

  10. #10

    Domyślnie

    A może ta firma cię zainteresuje. Niestety ceny mają dość godne.
    http://www.etrusca.it/

  11. #11

    Domyślnie

    Na rynku widzialam mnóstwo sklepów z elementami wyposażenia i esetycznego wykończenia lazienki. Spróbuj równiez na stronie schaefre-boutique. Mało tam rzeczy do lazienki, ale może coś znajdziesz

  12. #12
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar witu102
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    997
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie tanie lub porządne akcesoria do łazienek

    Jako, że remont na finiszu, a łazienki skończone, zacząłem się rozglądać za akcesoriami do tychże
    uchwyty na ręcznik, na szczoteczke do zębów, na papier toaletowy, na mydło itd...
    Wcześniej miałem serie damixa i bardzo mi się podobała, a dodatkowo dobrze pasowała do armatury damixa-venus.
    Poszedłem do sklepu celem zakupu i szok...wiedziałem że firma droga, ale żeby aż tak...uchwyt na ręcznik 500zł, bateria umywalkowa 1000zł...za drogo.
    Wyruszyłem zatem do marketów celem znalezienia rodzimych produktów w niskiej cenie a dobrej jakości...bo w końcu z tego słynęły nasze armatury (KFA).
    Po przejśćiu 4ech marketów stwierdziłem, że nie ma tam nic dla mnie....albo wyglądają jak z papieru, albo kosztują 75%ceny damixa a nie są ani ładne, a do tego noname i nie pasują do armatur...
    zdesperowany zacząłem szukać w internecie i natknąłem się na stronę www.megabad.com patrzę, prowadzą wszystkich wiodących lepszych producentów, a do tego na damixie cena 2x niższa jak u nas...zadzwoniłem z transportem nie ma problemu, z przelewem też nie...cena transportu jednakowa w całej europie 20E....no i po co przepłacać...zamówiłem komplet dla 3ech łazienek za cenę, za którą w pobliskim sklepie wyposażyłbym ledwie 1 i to nie tak jak bym chciał, ale tak jak bym coś w sklepie znalazł....dla mnie paranoja...taniej jest sprowadzić z niemiec jak kupić w Polsce...
    Może ja źle szukałem, ale naprawdę poświęciłem na to niemało czasu i nie było nic...
    Notabene zamek do drzwi wejściowych też muszę z niemiec sprowadzać, bo u nas nie ma

  13. #13

    Domyślnie

    mnie to nie dziwi, ja moja armature i ceramike tez kupilem w niemczech za polowe ceny. ceramika firmy keramag, armatura seri axor starck.

    to samo z kablami i reszta osprzetu do elektryki, ceny tansze niz w polskich marketach a pozadna jakosc bo busch&jäger seria duro 2000.

    welna knauf i ursa do izolacji dachu, placilem po 15 euro za rolke 180 i 160mm/035. tak by mozna bylo dalej wymieniac.

  14. #14
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar witu102
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    997
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    no ale czy to nie paranoja? Jak się u nas ma gospodarka rozwijać jak ludzie mało zarabiają, a cny 2x wyżse niż w Niemczech...dlaczego? kto ta kasę bierze??
    Podatki wysokie a ceny jeszcze gorsze...dla mnie masakra...\
    Samochód też z niemiec chyba sprowadzę, bo fabrycznie nowy i jest 15-20tys róznicy...przykro mi, ale jak ktoś twierdzi, że to nie patriotyczne, powiem tyle, w d..mam taki patriotyzm...

  15. #15

    Domyślnie akcesoria lazienkowe

    Witam wszystkich serdecznie.
    Chcialam zapytac gdzie kupujecie akcesoria lazienkowe, typu: wieszaki, lustra. Myslalam nad Grohe. Interesuja mnie chromowane.
    Poleccie cos interesujacego w korzystnej cenie.
    Pozdr.

  16. #16

    Domyślnie

    W castoramie
    Dla osób które lubią "kanciatości" polecam serie Items firmy Tiger

  17. #17

    Domyślnie

    Nic tam ciekawego nie widzialam. Lubie "kanciatosci", ale tam sa tylko jakies z tworzyw. Nie widzialam porzadnych chromowanych.

  18. #18

    Domyślnie

    Znalazlam te serie. Nawet niezle wyglada. Ale co to w ogole za firma ta Items?

  19. #19

    Domyślnie

    Produkty wykonane z mosiądzu ciężkie jak nie wiem co i do tego chromowane (jest też wersja matowa chyba) Items to seria a firma Tiger:
    http://www.tiger.nl/php/website/main...g=po&page=home

  20. #20

    Domyślnie

    Aaaaa. Dzieki.
    Zaraz poczytam. Ale jakas dobra ta firma?

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony