dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Banned
    jazman

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-202
    Posty
    3

    Domyślnie Akademie bezpiecznej jazdy - warto?

    Może ktoś z forumowiczów korzystał z takich akademii beziecznej jazdy? Zastanawiam się aby wysłać na nią moją żonę, której co tu dużo pisać, umiejętności manewrowania za kierownicą pozostawiają wiele do życzenia. Chodzi przede wszystkim o te niespodziewane sytuacje które mogą spotkać ją na drodze a więc poślizgi, wyprowadzenie auta z poślizgu itd. Na zwykłuch kursach w L-kach tego nie robią.

  2. #2

    Domyślnie

    Hej,

    Po jednym kursie mistrzem kierownicy Twoja żona nie zostanie ... po 5 być może też nie Więc jeśli myślisz, że taka akademia "załatwi sprawę" to przemyśl to, bo parę plnów takie kursy kosztują.

    A żeby nie było żem tylko teoretyk to napiszę, że ja swoją żonę wysłałem na taki kurs gdy wykręciła pewnej zimy bączka na średnio dużym skrzyżowaniu - na szczęście bez ofiar w ludziach i sprzęcie. Trzęsła się potem jeszcze długo. No to wysłałem ją na Rakietową (widzę, żeś z Wrocławia to będzie wiedział o co chodzi ). Pomimo tego, że są tam maty poślizgowe to wg mnie zimowe warunki są lepsze..

    Wróciła zadowolona, bardziej świadoma tego co za tą kierownicą trzeba robić i co może się wydarzyć, co jest i tak znaczącą wartością dodaną. Więcej się nie spodziewam...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony