dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    didekman1

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Gościęcin
    Kod pocztowy
    47-270
    Posty
    1

    Domyślnie Dofinansowanie do solarów?

    Witam, mam pytanie, podobno ue daje dofinansowanie na fotowoltaike. A czy jak ja zakupywalem to z wlasnej kieszeni 12 lat temu mam mozliwosc otrzymania jakiegos zwrotu? Prosze o pomoc, poniewaz nie jestem za bardzo w temacie. Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Nie.

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.025
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Cytat Napisał didekman1 Zobacz post
    Witam, mam pytanie, podobno ue daje dofinansowanie na fotowoltaike. A czy jak ja zakupywalem to z wlasnej kieszeni 12 lat temu mam mozliwosc otrzymania jakiegos zwrotu? Prosze o pomoc, poniewaz nie jestem za bardzo w temacie. Pozdrawiam.
    Po pierwsze, to doprecyzuj czy chodzi Ci rzeczywiście o fotowoltaikę, jeśli tak, to to nie w ogóle nie ten dział i nie ten wątek.
    Po drugie - niestety nie ma takiej możliwości, aby po tylu latach zwrócono Ci dofinansowanie.

    PS. O jakim programie piszesz?
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

  4. #4

    Domyślnie

    jutro kończy się program BOCIAN. czy ktoś wie czy planują coś potem/ w zamian dedykowane pod fotowoltaikę i solary?

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.025
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Cytat Napisał elrow23 Zobacz post
    jutro kończy się program BOCIAN. czy ktoś wie czy planują coś potem/ w zamian dedykowane pod fotowoltaikę i solary?
    Jeśli chodzi o programy NFOŚiGW to nie liczyłbym na prosumenta. O nowych programach nic nie słyszałem - tymbardziej pod fotowoltaiką dla inwestora prywatnego.

    Lepiej sprawdzić RPO - cały czas uruchamiane są nabory za pośrednictwem gmin - poszukaj tylko w swoim województwie.
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał didekman1 Zobacz post
    Witam, mam pytanie, podobno ue daje dofinansowanie na fotowoltaike. A czy jak ja zakupywalem to z wlasnej kieszeni 12 lat temu mam mozliwosc otrzymania jakiegos zwrotu? Prosze o pomoc, poniewaz nie jestem za bardzo w temacie. Pozdrawiam.
    Ja osobiście też jestem laikiem ale w tej sprawie znalazłem firmę, która pomaga mi w realizacji tego problemu. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 03-08-2017 o 12:40 Powód: reklama

  7. #7

    Domyślnie

    Szukałem właśnie pośredników, którzy przeprowadzą przez cały proces. Ponieważ samemu to jest kłopot z tym

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.025
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Cytat Napisał Henrok Zobacz post
    Szukałem właśnie pośredników, którzy przeprowadzą przez cały proces. Ponieważ samemu to jest kłopot z tym
    Witaj,
    A na co konkretnie postawiłeś? Pytam, bo wart wiedzieć, że jeżeli korzystać z dofinansowania w ramach ograniczania niskiej emisji, to Viessmann jest partnerem walki z niską emisją. Co to oznacza?
    Dlaczego Viessmann?
    • jesteśmy firmą z tradycjami –od 25 lat działamy na rynku polskim;
    • posiadamy zaplecze techniczne i doradców do Twojej dyspozycji 24h;
    • oferujemy kompleksową obsługę sprawdzonych Partnerów Handlowych;
    • gwarantujemy jakość, doświadczenie i dbałość o szczegóły.
    • Kontaktując się z naszymi Partnerami Handlowymi:

    Z nami otrzymasz gwarancję kompleksowej obsługi, specjaliści pomogą w wypełnieniu wniosku o dotację, dobiorą optymalne urządzenie i
    przygotują najkorzystniejszą ofertę.

    Jeśli jesteś zainteresowany - zapraszam TUTAJ po szczegóły

    W razie pytań - pozostaję do dyspozycji!
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony