dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Wylewka na poddaszu uzytkowym

    Witam

    Potrzebuje porady, w projekcie na poddaszu użytkowym mam 2cm styropianu i 4 cm wylewki.
    Po podłodze będą szły rury PP do wody które mają wysokość 4cm czy mogą być bezpośrednio w wylewce ?
    Ostatnio edytowane przez radziok16 ; 05-05-2016 o 21:29

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gregory67

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    L
    Posty
    224

    Domyślnie

    Cytat Napisał radziok16 Zobacz post
    Witam

    Potrzebuje porady, w projekcie na poddaszu użytkowym mam 2cm styropianu i 4 cm wylewki.
    Po podłodze będą szły rury PP do wody które mają wysokość 4cm czy mogą być bezpośrednio w wylewce ?
    Wylewka będzie Ci pękała w miejscu rur (będzie za cienka)

  3. #3

    Domyślnie

    A jest jakieś inne rozwiązanie ? Bo będę miał problem z instalacją do C.O z miedzi której też niezmieszcze. Po ścianie nie mogę jej puścić ze względu na zbrojenie w słupach ściany kolankowej. Okna balkonowe mam już wstawione.

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gregory67

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    L
    Posty
    224

    Domyślnie

    Cytat Napisał radziok16 Zobacz post
    A jest jakieś inne rozwiązanie ? Bo będę miał problem z instalacją do C.O z miedzi której też niezmieszcze. Po ścianie nie mogę jej puścić ze względu na zbrojenie w słupach ściany kolankowej. Okna balkonowe mam już wstawione.
    Możesz wykuć bruzdy w stropie na rury , niezbyt głęboko aby nie uszkodzić zbrojenia .

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za rade ekipa skuła nadbeton ok 2 cm w niektórych miejscach po 4cm mam nadzieje że to się nie zawali wszędzie piszą że w terrivie nie można robić bruzd. Co do zbrojenie ono jest z 2 cm niżej od warstwy nadbetonu (4cm). Kierownik trochę protestował ale i tak stwierdził że nie było innego wyjścia.

  6. #6

    Domyślnie

    Nie rozumiem dlaczego nie mogłeś po prostu dać 4-6cm styropianu zamiast kuć bruzdy na całą grubość nadbetonu i nie spać po nocach bo nuż się zawali?
    Dom ....drogi dom ...ech

  7. #7

    Domyślnie

    Nic sie nie zawali i tak to bedzie zalane .. pozattm wcześniej miałem okna wprawione.. mógłbym p0dniesc nadporoza ale to automatycznie zmniejszyło by mi inne odległości np otwory drzwiowe

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony