dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Rolety ARZ Z-Wave

  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    reksgildo

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    orzesze
    Posty
    199

    Domyślnie Rolety ARZ Z-Wave

    Dzień dobry.
    Mam zamontowane rolety jak w temacie. Przespałem temat na etapie montażu bo byłem przekonany że można nimi sterować każdym pilotem, więc chciałem je docelowo przypisać do pozostałych rolet w domu. Teraz dowiaduje się że nie ma takiej opcji. Mam pilot Inela PIL-99PMT. Czy jest możliwość sterowania nim roletami FAKRO?

  2. #2
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie

    Cytat Napisał reksgildo Zobacz post
    Dzień dobry.
    Mam zamontowane rolety jak w temacie. Przespałem temat na etapie montażu bo byłem przekonany że można nimi sterować każdym pilotem, więc chciałem je docelowo przypisać do pozostałych rolet w domu. Teraz dowiaduje się że nie ma takiej opcji. Mam pilot Inela PIL-99PMT. Czy jest możliwość sterowania nim roletami FAKRO?
    Witam,

    Musimy sprawdzić szczegóły techniczne podanej wersji sterownika.
    Postaramy się skontaktować z producentem tego pilota tak aby uzyskać szczegółowe informacje na temat jego trybu pracy.

    Proszę o cierpliwość - postaram się odpowiedzieć na zadane pytanie najszybciej jak to możliwe

    Z poważaniem
    Konsultant FAKRO

  3. #3
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie Okna dachowe FAKRO

    Witam,

    Niestety muszę potwierdzić brak kompatybilności podanej wersji pilota.

    Inel pracuje na swoim protokole radiowym 433MHz. My natomiast działamy w częstotliwości Z-Wave 868,42MHz

    Z poważaniem
    Konsultant FAKRO

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    reksgildo

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    orzesze
    Posty
    199

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję. Czyli pozostaje mi dokupienie dodatkowego pilota na okna dachowe za 250 zł?

  5. #5
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie Okna dachowe FAKRO

    Witam,

    Niestety nie widzę innej możliwości - konieczne będzie zamówienia pilota ZWP10

    Z poważaniem
    Konsultant FAKRO

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony