dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Jeżeli mówimy o konkretnych podnośnikach typu aventos nie wiem dlaczego mają się koszmarnie podnosić, wysokość szafki 72cm... Robimy to nagminnie... Większe niedzielone powierzchnie wyglądają lepiej, nie trzeba co chwilę też otwierać klapy szukając czegokolwiek. Druga sprawa, 3x60 to bezsensowny pomysł ze względu na pochłaniacz. A jeśli chodzi o odświeżanie kuchni w przyszłości i zdejmowanie szafek... bardziej skupiłbym się na ergonomii niż tak daleko sięgających argumentach A taką szafkę sam bym powiesił i zdjął bez problemu, ew można wcześniej ściągnąć fronty Wcale dużo nie waży

  2. #22

    Domyślnie

    Widocznie ja z tych slabszych

  3. #23

    Domyślnie

    Dla chcącego nic trudnego

  4. #24

    Domyślnie

    Bylismy i zmienilismy, to co chcialam. Bedzie na scianie z piecem na dole od lewej 60 z szufladami, piec i 30 cargo, gora 3x60. Czekam na pana, ktory to w domu pomierzy i wtedy ewentualnie korekta. I pozostaje czekac....do wrzesnia

    Moglby mi ktos popowiedziec co zrobic z zaslana w sypalni? Nie bedzie dziwnie jak do tak malego okna (zdjecie pare postow wyzej) dam zaslony z obu stron?

  5. #25

    Domyślnie

    Witam
    Od miesiaca korzystamy z nowej kuchni i chcialam sie nia pochwalic i jeszcze raz podziekowac za podpowiedzi.
    Zdjecia sa dzien po montazu kuchni
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20160911-WA0006.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	71,9 KB
ID:	371848
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20160911-WA0003.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	94,0 KB
ID:	371849
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20160911-WA0002.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	96,2 KB
ID:	371850

    Brakuje jeszcze malego stolu pod oknem. Chcemy taki 70x70 dla dwoch osob powinien wystarczyc. Moglby byc 70x80 maksymalnie, ale chyba to by nie wygladalo dobrze, chociaz kto wie

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony