dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Podłoga drewniana a łozko

    Hej,
    Mam podloge drewniana. Dab lakierowany mat.
    Bede niedlugo skrecal lozko. Czy cos powinno sie podlozyc pod too lozko, zeby podloga sie nie porysowala, nieodksztalcila ppd ciezarem lozka? Tak samo inne meble, szafki, szafy,, itp??
    Dzieki za rady, jestem nowy w tych sprawach

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Damian85
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Malbork
    Posty
    124

    Domyślnie

    Zależy co zamierzasz robić na tym łóżku Jak co tydzień nie robisz przemeblowania w pokoju to wsumie nic nie musisz robić, jedynie pod krzesło/taboret przyklej filc (w sklepach budowlanych gotowe samo przylepne w róznych rozmiarach)
    Z4 -szkieletowy- 100m2,ściany: 15 styro grafit+15wełna+5wełna; dach: 20+20 wełna; podłoga: 10+15 styro; WM+reku+GWC; okna 0,8 + rolety, PC powietrzna - Panasonic7kw +koza AB (sezon'15/'16 1243kwh '16/'17 1400kwh)

  3. #3

    Domyślnie

    No dobrze, a co z krzesłami na kółkach do biurka komputerowego? Da rade jakos je zabezpieczyc? Bez uzywania plastikowych mat, ktore mi sie osobiscie bardzo niepodobaja?
    Poza tym obawialem sie, ze lozko oraz inne meble moga sie po prostu odcisnac na drewnianej podlodze. Tego sie balem i boje.

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Damian85
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Malbork
    Posty
    124

    Domyślnie

    podłoga dębowa jest wytrzymała i dość twarda, w przeciwieństwie do sosny. Skoro już ją masz i nic ci się nieodcisneło to się już nieodciśnie, krzesło też nienarobi szkód, ewentulnie możesz kółka wymienić na kauczukowe. Trzeba się postarać aby uszkodzić taką podłoge ( np. upadek młotka z 2m)
    Z4 -szkieletowy- 100m2,ściany: 15 styro grafit+15wełna+5wełna; dach: 20+20 wełna; podłoga: 10+15 styro; WM+reku+GWC; okna 0,8 + rolety, PC powietrzna - Panasonic7kw +koza AB (sezon'15/'16 1243kwh '16/'17 1400kwh)

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar greghus
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Bielany
    Posty
    144

    Domyślnie

    możesz nakleić na nogi takie podkładki fajne, albo kupić np. na targu są takie podkładki z pianki czy gumy nie wiem dokładnie. To w 100% powinno wystarczyć.
    nie ma lekko, ale dajemy radę

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony