dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Wydzielenie trzeciego pokoju

    Witam,

    Mam szybkie pytanie...
    Macie pomysł na ten rzut jak wydzielić z niego trzeci pokój przy zachowaniu funkcjonalności i przestrzeni salonu-jadalni-kuchni?
    Dziękuję i pozdrawiam
    Grzesiek



  2. #2

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zab.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	98,2 KB
ID:	356292
    Trochę za mało informacji na konkretną propozycję.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    anika - powstał pokój bez okna...

    Moim zdaniem jedynie w miejscu dużej łazienki - zresztą - jak dla mnie ten projekt jest ciut dziwny, bo pokój ma niecałe 12m, a łazienka ponad 17 - ale nie wiem dla kogo te pokoje i jakie jest przeznaczenie lokum
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Przedziwny projekt... 70 metrów salonu z aneksem i tylko jedno okno balkonowe (dachowych małych nie liczę), w wc za to aż 2 pełnowymiarowe

  5. #5

    Domyślnie

    W mojej propozycji pokój powstał właśnie z racji okien dachowych. Nie było żadnych informacji dotyczących czy można gdzieś jeszcze wybić otwór itd. Stąd moja propozycja jest taka, bo już lepiej niech będą te dwa okna dachowe w pokoju, niż żadne. A taki pokój zawsze może być tylko sypialnią, gdzie tego światła nie potrzeba do nauki. Ale tak samo uważam, że projekt jest dość dziwny. Dla mnie łazienka była dość nietypowa. Nie wyobrażam sobie łazienki z 3 wejściami. Bo to chyba nie do ogarnięcia jak nagle 3 osoby będą chciały skorzystać i każda wejdzie osobnym wejściem.
    Dlatego powstała taka propozycja, ale bez jakichkolwiek informacji kto będzie mieszkać, co potrzeba itd., to ciężko trafić z rysowaniem.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Moim zdaniem sensownie doradzić można jedynie znając całościową konstrukcję poddasza, układ przewodów wentylacyjnych, wod-kan.

    Może dałoby się wydzielić pokój w miejscu kuchni a kuchnię przenieść na ścianę od łazienki?

    Ale moim zdaniem w tym przypadku powinien doradzić architekt a nie amatorzy na forum.

  7. #7

    Domyślnie

    Tylko pytanie czy ten dom już stoi czy to tylko projekt.

  8. #8

    Domyślnie

    Pomysł Aniki1003 wydaję się być najbardziej trafny,jednak myślę podobnie jak Elfir projekt jest na tyle nietypowy ze tutaj nikt nie doradzi,można jedynie się pobawić w przestawianie.

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    Danych mało,
    mnie jednak szkoda byłoby okien dla wc i spiżarki

    Powalczyłabym o dłuższy podciąg w miejscu łazienki dużej i tam dałabym trzeci pokój. Powiększyłabym też pokój po prawej. Mieszkanie jest bardzo duże i ma swoje możliwości - ale w układzie z pierwszego postu jest mało funkcjonalne moim zdaniem.
    Zrobiłabym tak, przy czym stół może stanąć centralnie na środku
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  10. #10

    Domyślnie

    Rzeczywiście dziwny projekt - są okna dachowe jak rozumiem?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony