dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Posadzka - robiona na budowie czy z betoniarni ?

    Hej,
    znajomy ma zagwozdke nad posadzka - czy brac z betoniarni, czy robic na budowie w mixem.Dwa domy dalej okazalo sie ze pol szlichty w salononie jest do zbicia bo nie nadaje sie pod parkiet (za duzo piachu)

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    mixokret tylko dobrze zrobiony.

  3. #3
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    ja bym nie ryzykował , lepiej z mixokreta u mnie chłopaki przyjechali o 7 rano a o 13 pojechali do domu 90m2 jak szyba równiutkie co do milimetra aż oko ciszyło

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA - SPEC OD PODŁÓG
    jarekkur

    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    PARPO.pl Parkieciarz-Rzeczoznawca - Trójmiasto
    Posty
    4.418

    Domyślnie

    Cytat Napisał berthold61 Zobacz post
    ja bym nie ryzykował , lepiej z mixokreta u mnie chłopaki przyjechali o 7 rano a o 13 pojechali do domu 90m2 jak szyba równiutkie co do milimetra aż oko ciszyło
    tutaj nie chodzi o równiutką, że aż oko cieszy... Rzecz w tym, aby odpowiadała swoją wytrzymałością na ścinanie i odrywanie. Te wytrzymałości są istotne np. przy układaniu drewna (parkietu, desek). Wytrzymałość na ściskanie wpływa na w/w wytrzymałości. Za 3 miesiace3 sprawdź równość powierzchni, szczególnie przy ścianach...
    vanitas vanitatum et omnia vanitas

  5. #5

    Domyślnie

    Tylko to właśnie wylewka z mixa była trefna. Kier bud poleca szlichtę z betoniarni z certyfikatem

  6. #6

    Domyślnie

    dobrze zrobiona posadzka mixokretem nie ma prawa być słaba, porostu firm na rynku jest za dużo. Pseudo fachowcy biorą się za posadzki a tak naprawdę nie mają zielonego pojęcia o tym.

    Zapraszam do obejrzenia filmu jak wykonuje się posadzki mixokretem https://www.youtube.com/watch?v=YvCuhlh1jH4
    Nasza strona www.posglanc.pl

    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Miskokret, dobra ekipa, cement Expert 42.5, siatka zbrojeniowe fi 3mm i naprzód! Tak mam zrobione i jest super! A swoją drogą jak podasz mieszankę posadzkową z gruchy, przez drzwi?
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony