dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    haito

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    04-545
    Posty
    20

    Domyślnie Armatura do łazienki i kuchni - Omnires czy Grohe ?

    Witam

    Zastanawiam się której z powyższych firm kupić armaturę? Potrzebuję kupić baterie umywalkowe, łazienkową i do kuchni.
    Grohe to wiadomo niemiecka firma i ma jakość. A jak jest w sprawie Omnires? To polska firma ale chyba jakościowo trochę lepsza niż pozostałe polskie firmy ? Czy używa ktoś baterii tej firmy ? Czy duża różnica jest między Omnires i Grohe ?

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    yaris

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-100
    Posty
    172

    Domyślnie

    Czemu akurat te marki? Grohe ub HansGrohe jest marką podobną do Roca, a tej ostatniej produkty bardzo polecam. Nie znam marki Omnires, ale to przecież o niczym nie świadczy. Zapytaj chociaż sprzedawców, na forum zdaje się również ta marka nie cieszy się zbyt dużym powodzeniem.

  3. #3

    Domyślnie

    Do kuchni jeszcze nie kupiłam baterii, ale przymierzam się do Blanco Vonda. Natomiast do łazienki i wc zakupiłam baterie, prysznic i deszczownicę z Grohe. Pod uwagę brałam jeszcze Hansgroh, Kludi i chyba Tres. Ale wygrało Grohe ponieważ tylko tam znalazłam odpowiadając mi kształt (kwadratowy). Ważna też była znajomych, którzy w ostatnim czasie wykańczali mieszkania i przeszli wcześniej "mękę" wybierania" baterii. Większość ma Grohe i Hansgrohe.
    Firmy Omnires nie znam, ani nie kojarzę.

  4. #4

    Domyślnie

    zgadzam się z yaris. Rocka ma bardzo dobre produkty, zresztą podobnie jak Koło

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    yaris

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-100
    Posty
    172

    Domyślnie

    Bardzo dobre i bardzo ładne.

  6. #6

    Domyślnie

    Omnires omijaj szerokim łukiem!!!

  7. #7

    Domyślnie

    My przez lata mielismy Hansgrohe i do nowego mieszkania tez zdecydowalismy sie na ta firme, Omnires nie znam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony