dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Schody dywanowe - wykonawca - opinie

    Witam,

    szukam wykonawcy schodów dywanowych ponieważ wcześniej umówiony stolarz stwierdził, że nie robił takich schodów i jednak nie podejmie się realizacji (niestety powiedział to po pół roku od zamówienia). Złożyłem kilka zapytań do wykonawców i rozsądny termin realizacji podano mi w firmie WiR (p. Majoch) schody-wir.pl - czy macie jakieś opinie na temat tego wykonawcy ponieważ nie mogę nic konkretnego znaleźć w internecie a nie jest On z moich okolic więc nie mam kogo podpytać.
    Bardzo proszę o opinie na priv. Cena jest spora więc nie chciałbym ryzykować w ciemno.

    Pozdrawiam

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lena b

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-148
    Posty
    1

    Domyślnie

    Pan Majoch robił nam schody w połowie roku 2014 w Wysokiej koło Wrocławia. Do tej pory osiadły tak ze istnieje ryzyko zawalenia. Dziś zamówiliśmy stempel aby od dołu je usztywnić. Pan Majoch pomimo licznych próśb (pół roku) dotyczących naprawy schodów za która zreszta chcieliśmy zapłacić olewa nasza sprawę tłumaczac sie brakiem pracowników i chorobami jeżeli już odbierze łaskawie telefon - totalny brak odpowiedzialności i szacunku. Kategorycznie nie polecam tego Pana zwłaszcza slyszac opinie jego własnych byłych pracowników. Należałoby przypuszczać że dojrzały facet prowadzący swoją firmę wiele lat bedzie chciał dbać o renomę i wizerunek. Niestety nic bardziej mylnego. NIE POLECAM. Ostrzegam. Chodzi o bezpieczeństwo. Nie zostawimy tak tego!!!!!!!

  3. #3

    Domyślnie

    Bo schody dywanowe każdy mówi, że robi.. a może ze 20% zrobi je dobrze, a tylko 10% - bardzo dobrze. Widziałem wiele takich przypadków. Dywanówki to nie są proste schody - ale właśnie najtrudniejsze. Technologia, technologia i jeszcze raz technologia https://schody.pl/Schody_dywanowe-5-aktualnosci.html
    Trzeba prosić o referencje, możliwość zerknięcia na wykonane i zamontowane schody

    Z Twoich okolic nr1 technologi (i ceny) to Marchewka. Na pewno też zna się Włodarczyk. Sprawdź też Bialica, Nature Schody, Lempa

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    j.kowalik

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-480
    Posty
    1

    Domyślnie

    Zdania są podzielone. My jesteśmy na przykład bardzo zadowoleni z usług Pana Majocha. Wykonywał dla nas schody dywanowe z orzecha amerykańskiego.
    Fakt, że może termin był przesunięty o 2 dni ale schody zamontowane i stoją już 1,5 roku.

  5. #5

    Domyślnie

    NIESTETY,
    Pan Majoch to człowiek który bierze pieniądze i ucieka, wydaje się na początku fachowcem w tym co robi, specjalistą jakich mało a tutaj zaskoczenie. Historia najgorszej współpracy jaką kiedykolwiek nawiązałem, Człowiek nieuczciwy, niesłowny, a do tego o schodach dywanowych ma takie pojęcie jak pewnie i ja.... Schody wyglądały pięknie i to jedyny plus ale to prawdopodobnie zasługa samego koloru drewna, po kilku miesiącach osiadły, skrzypią, wnęki pomiędzy szybami się pokrzywiły, dopłacone zostało za wzmocnienia stalowe, które nic nie dały a schody trzeba podeprzeć słupkiem ( teraz w końcu z nierdzewki ale przez około rok podparte deskami.... rozeta od rury przymocowana na 'taśmę dwustronną' wykonaną ze zwinięcia taśmy papierowej i sylikonu. PPHU WIR Władysław Majoch to najgorsza firma jaką spotkałem przy budowie swojego domu. Nie płaćcie z góry za pracę bo efekt będzie taki jak u mnie. Dla zainteresowanych posiadam zdjęcia, które najdokładniej przedstawiają tego 'fachowca' - [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony