dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    PiesekLeszek

    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    4

    Domyślnie Kupno mieszkania Toruń

    Szukamy z żoną mieszkania w Toruniu. Nie chcemy wynajmować, ale wreszcie kupić coś swojego - a skoro kupujemy, to myślimy bardziej o czymś trzypokojowym (za jakiś czas trzeci pokój przewędruje do dzieci, do tego momentu bardziej chcemy zrobić tam coś w rodzaju gabinetu). Mieszkania z rynku wtórnego jakoś do nas nie przemawiają, bo większość do remontu, jeśli nie generalnego to chociaż do odświeżenia, a nie chcemy się bawić w dodatkowe koszta, ani marnować czasu (zresztą zazwyczaj jak się zakłada, że remont będzie trwał tydzień, to wychodzą z tego przynajmniej trzy). Oglądaliśmy nowe mieszkania, od deweloperów, szczególnie spodobała nam się jedna lokalizacja - Przystań Wiślana na Rybakach. Taki fajny lokalik 50 metrów z haczykiem (właśnie trzy pokoje, w tym dzienny z aneksem, ale strasznie nam się takie aranżacje podobają - kuchnia, wydzielona jadalnia i pokój). Do tego niesamowity widok (bo zaraz przy Wiśle), blisko centrum, a jednocześnie trochę na uboczu, żona ma blisko do pracy, ja mam gdzie biegać, obok plac zabaw, więc idealnie.
    I pytanie mam teraz: czy ktoś może kupił już tam mieszkanie? (widziałem, że kilka mieszkań jest już sprzedanych, ale na korytarzu ani pod blokiem nikogo nie spotkaliśmy, żeby przepytać) Zależy mi, żeby dowiedzieć się, jak się mieszka w budynku. A może chociaż ktoś kupował jakieś mieszkanie od dewelopera (http://www.dompol.pl/przystan-wislana) i jest mi w stanie cokolwiek o nim powiedzieć?
    Ostatnio edytowane przez PiesekLeszek ; 23-06-2016 o 12:33

  2. #2

    Domyślnie

    Moja przyjaciółka kupiła dom w Przystani Wiślanej. Własnie też zachwyciła się okolicą. W ogóle widziałeś teraz wykończenie? Te ogrody, plac zabaw etc? Tam już zdaje się skończyli wszystko, muszę przyjaciółkę zapytac, czy miała już odbiór. Możesz się przejść i zobaczyć, jak tam wygląda w tym momencie Oj, zmieniło się.
    No a z wtórnego faktycznie nie bierzcie.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    PiesekLeszek

    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał anka781 Zobacz post
    Jeżeli ktoś nie chce się naciąć na takiego dewelopera, to gorąco polecam mieszkania toruń. Znam kilka osób, które korzystały z ich usług i są w 100% zadowolone. Potrafią dostosować się nawet do najcięższych wymagań klientów.
    Dzizas, jaka perfidna reklama. Ja pytam o jedno, a Ty mówisz drugie.
    Jakoś kupiłem dom w przystani i jakoś się nie naciąłem. Ba, jest świetnie. Pozdrawiam i idź robić szum na innych wątkach.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony