dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 83
  1. #1

    Domyślnie właśnie straciłam pracę :(

    jak wyżej
    no....sytuacja wygląda tak że nasze szefostwo nie dostało dalej licencji na znak towarowy a ponieważ mamy w centrum handlowym Almę,która zastzregła sobie w umowi że żaden inny sklep nie może mieć alkoholu w pobliżu to nawet się nie możemy lekko przebranżowić
    największego kaca ma szef, który sam sobie strzelił w plecy...bo dostał takie zadanie od Stock.Polska i sam sprzedał "naszą" markę innej firmie, która zamiast nalewk chce mieć wina...tym samym my musimy opuścić lokal do 3stycznia....
    SZOK nie wierzę....
    w największym dla nas ruchu...MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!
    zachowali się z klasą 2 mieisęczna odprawa + pomoc w znalezieniu pracy...ach...
    BOJĘ SIĘ..... że nie znajdę niczego...muszę mieć pracę taką by chociaż co drugi dzień dzieci muc odbierać z przedszkola...
    i właśnie teraz gdy tyle planów wykończeniowych...kulig forumowy...
    i pieprzę....jestem przerażona...

  2. #2

    Domyślnie

    ty się nie bojaj, tylko wykorzystaj czas wolny, a w wolnych chwilach od wolnego czasu szukaj pracy
    mogę się założyć że w ciągu miesiąca znajdziesz może lepszą ,ciekawszą ...

    pamiętaj że kiedy zamykają się jedne drzwi ,natychmiast otwierają sie kolejne ..
    ....i myśli sobie Ikar,
    co nieraz już w dół runął
    jakby powiało zdrowo,
    tobym jeszcze raz pofrunął......
    A Osiecka

  3. #3

    Domyślnie

    szczerze współczuję, wiem co to znaczy być na bezrobociu .
    ale tak sobie myślę (choć Cię osobiście nie znam, jedynie wnioskuję z różnych Twoich wpisów), że dasz sobie radę, przebojowa jesteś!!!
    trzymam kciuki, żeby wszystko się dobrze ułożyło, w końcu nie ma tego złego... . a i tu na forum są z pewnością ludzie co chętnie pomocną dłoń wyciągną!

    najważniejsze to nie łamać się i nie tracić wiary w siebie i swoje siły, zacząć działać a reszta się ułoży.

  4. #4

    Domyślnie

    najgorszy teraz czas....na szukanie...trza isę w garść wziąść...ale na razie jak kula w łeb

  5. #5

    Domyślnie

    a może na razie skup się na świętach, wyluzuj się, oddaj się czemuś zupełnie innemu niż praca (żeby nie czuć tej presji i przymusu, nabrać dystansu..wiem to z własnego doświadczenia), a potem...potem się weź za szukanie, może od stycznia?

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Cytat Napisał JANINKI-AMORKI82
    a może na razie skup się na świętach, wyluzuj się, oddaj się czemuś zupełnie innemu niż praca (żeby nie czuć tej presji i przymusu, nabrać dystansu..wiem to z własnego doświadczenia), a potem...potem się weź za szukanie, może od stycznia?
    Właśnie to samo miałam zaproponować

    W końcu kto ma teraz głowę do zatrudniania ludzi? A Nowy Rok - Nowa Praca

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał kordzina
    najgorszy teraz czas....na szukanie...trza isę w garść wziąść...ale na razie jak kula w łeb
    żesz kuźźźźźwa , kordzina .... noż cholera jasna .... współczuje ....

    ale ja Ci powiadam ..... jakoś to będzie .... nowa praca , nowe szanse - dobrze sie skończy , zobaczysz .....
    poczekaj co szefostwo wymyśli uderzając z hasłem "pomoc w znalezieniu nowej pracy" .... może nie bedzie tak źle ....
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar aniahubi
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    131

    Domyślnie

    W pierwszej chwili pomyślałam, że to przez naszą wizytę
    Strasznie ci współczuję, wiem jak się czujesz. Też parę lat temu zupełnie niespodziewanie straciłam pracę.
    Dziewczyny mają rację - teraz przed świętami nikt nie ma głowy do zatrudniania, poczekaj do stycznia.
    Już zamykacie sklep, czy w styczniu? Bo ja chciałam jeszcze na zakupy wpaść (zupełnie serio).
    Jak coś mi się o uszy obije to dam ci znać.

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Dobrze, że kończy się rok. Pomyśl sobie, że Nowy będzie lepszy, bo znajdziesz lepszą pracę. Poradzisz sobie, bo tak jak pisze JANINKI-AMORKI i jak wynika z Twoich postów, jesteś przebojowa, odważna i zaradna. Wydaje mi się, że łatwo nawiązujesz kontakty i rozsiewasz taka pozytywną energię. Nie zginiesz, dziewczyno, bo to cechy cenione na rynku pracy. Wiem, że na razie jest Ci trudno, ale "po deszczu zawsze wychodzi słońce".
    Trzymam kciuki

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Kordzina, jeśli teraz nie siedzisz i nie płaczesz, znaczy będzie dobrze
    Nie wiem jak w Twoich okolicach wygląda rynek pracy, ale wierzę, że dasz radę

    i trzymam kciuki, oby nowa praca była lepsza niz ta "stracona"

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar taka_ja & taki_on:)
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    2.956
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    187

    Domyślnie

    Przykro i mi...

    Ale i ja wierzę, że znajdziesz pracę.

    Zobaczysz - będzie dobrze

    I ja trzymam kciuki
    Dziennik takiej_ja LMB 01
    Komentarze do mojego dziennika
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...e-Pań-z-koła-)))

    Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Radę dasz, zwylke następna praca jest tylko lepsza, jesteśmy już mądrzejsi
    Ale szukaj teraz, na mój nos, teraz może nie ma glowy do zatrzudniania, ale z drugiej strony każde ręce się przydadzą, szczególnie w handlu. Po świętach jest zastój, teraz pracownik to skarb. Szukaj... Firmę, co ci dała wymówienie możesz mieć już w nosie... życie jest brutalne

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Bardzo Ci współczuję, taki niefajny przedświąteczny prezent

    Ale myślę jak poprzedniczki, że to może być zaczątkiem czegoś lepszego. Mocno trzymam kciuki i pozdrawiam

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar wierzch
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    1.285

    Domyślnie

    Kordzina, jest to niefajna wiadomosc, szczegolnie w okresie przedswiatecznym, ale chyba nikt z nas nie watpi, ze sobie poradzisz, bo:
    1) Jestes energiczna i masz przebojowa, optymistyczna nature, a tacy ludzie radza sobie w kazdej sytuacji.
    2) Wiem, ze nie przepadasz za autochtonami, ale glownie dzieki nim mieszkasz w rejonie kraju o najwiekszych dochodach na osobe w gospodarstwie domowym. Jak myslisz, na co oni te kase wydaja, jak juz zbuduja piekne domy i kupia dobre samochody ? No wlasnie, na dobra konsumpcyjne i uslugi.
    3) Rzeczywiste bezrobocie na Opolszczyznie jest bardzo niskie. Wielu z tych "bezrobotnych", to stali klienci Eurolines, Sindbada czy innego Reisebusa.

    Osobiscie, nie mam watpliwosci, ze juz niedlugo zalozysz watek "Wlasnie znalazlam nowa prace".

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar kawika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    6.055
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    441

    Domyślnie

    współczuję kordzinko

    ale pewna jestem że będzie dobrze

    na pewno

    trzymam kciuki
    Gdy człowiek wpada na pomysł to jeszcze nie wie co sobie o niego rozbije

    Dom-prawie koniec...

    Komenty

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Baru
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.176

    Domyślnie

    Ojj Kordzina - niefajnie .
    Ale trzymam kciuki za to, żebyś z uśmiechem na kuligu mogła nam opowiadać o nowej pracy.

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    a ja myślałem, że moje 3 koła to tragedia
    współczuję

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    jak tam , kordzina?
    czasu jak marasu coby znaleźć fajną nową pracę ... atrakcyjna młoda baba , wysportowana , inteligentna ..... silna wewnetrznie .... spokojnie z palcem w nosie wyhaczysz coś fajnego ....
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  19. #19
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Łatwo się mówi ...

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał M@riusz_Radom
    Łatwo się mówi ...
    oj wiem , wiem .....
    ale nie ma co się dołować .... naprawdę są gorsze tragedie .... praca i kasa rzecz nabyta - dziś jest , jutro nie ma .... zdrowie jest najwazniejsze - kordzina ma wspaniałą rodzinę która ją wspiera , jest młoda i inteligentna , ma 2 miesiące i ma duże szanse na znalezienie fajnej pracy ....

    teraz niespokojne czasy - każdy bądź prawie każdy może się liczyć z taką sytuacją - niestety ....
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony