dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 13
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 243
  1. #41
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko
    w odroznieniu od Winkhaus Flex - okrojona do minimum jego wersja ..
    Flex to całkiem inna bajka, nie jest ono tak okrojone, żeby nie przeszło certyfikacji, ale to okucie typowo przetargowe z minimalnym stanem magazynowym. Dłużej trochę trwa okuwanie takiego okna. Zasuwnice i inne elementy są krótkie, a dobierane do gabarytów skrzydeł za pomocą przedłużek. Im więcej ich jest tym bardziej coś tam w środku klekocze..

  2. #42

    Domyślnie

    Ciekawe jest to że inni producenci okien Veka na okuciach Winkhaus i Roto nie chcieli udzielić żadnej gwarancji na moje okna 1,5 na 1,5m, i tarasowe 1,2x2,5 suwane 2 szt. bez poprzeczek a ja na Sigeni gwarancje dostałem na 5 lat i o to mi chodzi.
    PRO

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    1,5 na 1,5 w jednym skrzydle? Na Vece?
    Hmmm.....doszukalbym sie innego powodu dla ktorego jedni chcieli a inni nie chcieli udzielic gwarancji i nie ma to zwiazku z okuciami
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  4. #44

    Domyślnie

    Jakiego mianowicie?
    PRO

  5. #45

    Domyślnie

    czy ktos zna firme Vetrex robiaca okna veka?
    maja dobra cenowo oferte i daja 10 lat gwarancji ale czy mozna im zaufac?

    ich strona to
    www.vetrex.pl

    bede bardzo wdzieczna za opinie

  6. #46

    Domyślnie

    A może ktoś zna firmę Postęp z Biskupca , producenta okien na profilach Veka ?

  7. #47
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    No cóż ??
    Vetrex- największy (chyba już) producent okien na Vece w Polsce
    Postęp- niewielki zakład, upadał i sie wznosił....
    Obydwa moga być.. tyle w skrócie

  8. #48

    Domyślnie

    Okna z VETREX-u mam od 2003 minęło już trochę czasu.
    Okienka z Gdańska sprowadził lokalny przedstawiciel w moim mieście firmy VETREX.
    Co do użytkowania okien nie mam uwag negatywnych. Okna nie zacinają się, nie wypadają nawet sie otwierają i uchylają, drzwi tarasowe i balkonowe podobnie. Poprostu działają Wewnatrz mam profile białe zewnątrznie okleinę "złoty dąb" (zwane przez niektyórych forumowiczów "SRACZKĄ") ale o gustach sie nie dyskutuje.
    Życie to ciągła walka ! Do obiadu z głodem, po obiedzie ze snem.

  9. #49

    Domyślnie Re: OKNA VEKA

    [quote="Tom_Poznan"]Pytania i obawy kieruje do znawców okien.

    "... profil PERFECTLINE 208/233, typ okuć: UR(ER2) PERFECTLINE, kolor okien jednostronnie złoty dąb..."


    2. Czy zaproponowany zamiast okleiny profil z jedną ścianką brązową w przekroju jest dobrym rozwiązaniem?

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie Re: OKNA VEKA

    Cytat Napisał premierzkrakowa
    Pytania i obawy kieruje do znawców okien.
    ...2. Czy zaproponowany zamiast okleiny profil z jedną ścianką brązową w przekroju jest dobrym rozwiązaniem?....
    "Znawcy" - ilu ich jest tyle będzie zdań... okna wstawiłeś, więc niczego juz wypowiedzi nie zmienią... a były tutaj ,były na ten temat

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał Scarab
    czy zna ktos SIB z Łowicza?
    oni produkują z profili Veki...

    kupilem od nich troche okien- sa ok, punktualni, solidni, za rok zobaczymy czy zmnenie zdanie???

  12. #52

    Domyślnie veka perfekt line na taras ?

    mam w planie wymianę 2 okien na tarasie - wymiar 210 na 200 cm. planuję podział okna na 3 równe części ale tylko środek będzie otwierany (r-u) a po bokach fixy (stałe szklenie).
    czy ten profil (5-komorowy) przy tym wymiarze to dobry wybór - okna będą od południa.
    pytalski

  13. #53
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Profil jak profil... Natomiast dzielenie 210cm na 3 równe części z otwieranym wyłącznie środkiem da tobie przejście rzędu 60cm

  14. #54

    Domyślnie re

    zatem jaki podział aby było w miarę sensownie - 2 części otwietrane z czego jedna rozwierno - uchylna??
    pytalski

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Zdaje się, że może być problem z gwarancją na vece Chociaż 105cm podział powinien przejść przy tej wysokości. Ale o to spytaj sprzedawcę.
    Inne wyjście to dwa wąskie naświetla po bokach i szersze wejście na środku.

  16. #56

    Domyślnie re

    sprzedawca powiedział,że 5 -komorowy w tym wymiarze ma gwarancję a 3 komorowy nie
    pytalski

  17. #57
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    pchelek

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.634

    Domyślnie

    sprzedawca chrzani - czy 5 komor czy trzy to nie ma to znaczenia przy tych wymiarach - pewno ci chce sprzedac 5-komorowy [wyzsza cena] zgodx sie - ale pod warunkiem jednalowej ceny - daj dwa waskie fiksy po bokach i drzwi w srodku ok 90 cm lub nawet szersze - pamietaj o poziomych poprzeczkach - powinny byc - drzwi sa sztywniejsze wtedy

  18. #58

    Domyślnie dzięki

    to nie będą drzwi na taras tylko takie duże okno balkonowe otwierane tylko w środku (częściej będzie uchylane). nikt przez nie nie będzie wychodził tylko raz na jakiś czas do mycia z zewnątrz czy mimo to, ten element (skrzydło) rozwierno uchylne wymaga poprzeczki nawet 5-komorowe? jeśli tak to na jakiej wysokości od dolnego ramiaka. czy te dwa fiksy też muszą mieć poprzeczkę. czy w związku z tym że nie będą to dzrzwi tylko okno powinno mieć 90 cm czy może jednak podział na 3 równe (nie upieram się jednak). wydaje mi się, że węższe mniej waży a co za tym wymiarem irdzie powinno być trochę sztywniejsze.
    pytalski

  19. #59

    Domyślnie Re: dzapomniałem dodać

    zapomniałem dodać, że cena 3-komorowego (veka softline) z podziałerm na 3 a w każdym oknie poprzeczka jest prawie taka sama jak 5-komorowego (perfectline) bez poprzeczek i wynosi 967 zł brutto
    pytalski

  20. #60

    Domyślnie

    Witam,
    A nie pomyslales w ogole o stalej witrynie(fix)?
    My tak mamy efekt dla nas super...
    Duze piekne okno na taras i ogrod...

Strona 3 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony