dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    magisterson

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    lodz
    Kod pocztowy
    93-000
    Posty
    85

    Question Nowoczesne biurko białe (150x90)

    witajcie,

    szukam, szukam i nic więc postanowiłem napisać.
    przebudowuje swój domowy gabinet (biuro raczej bo gabinet pasuje do stomatologa ). Dość mam mebli wenge i tych innych drewnianych wstawek i chce czegoś bardziej surowego (stal, szkło, wysoki połysk, biel czerń).

    Moje wnętrze wygląda dokładnie tak: http://www.houzz.com/photos/680786/S...office-houston
    Ciemna drewniana podłoga i białe ściany. Tak wiem, narzekam na wenge a podłoga ciemnobrązowa, no ale cóż panele były montowane raptem 2 lata temu więc bez sensu wydawać kasę. Gdybym robił to od zera to podłoga zapewne byłaby też biała albo coś w ten deseń: http://static.e-mieszkanie.pl/articl...e-5_main.jpg?0

    Tak czy siak, wywalam wszystkie mebelki wenge i chce wstawić nowe: białe + szkło i może czarne dodatki. Duże kontrasty, minimalizm itp.
    Szukam do tego wszystkiego centralnego punktu czyli nowoczesnego biurka. podoba mi się:

    http://modo4u.pl/zdjecia/SKLEP/biurk...ia_White_1.jpg
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70214192/
    http://homeplanner.in/wp-content/upl...ome-office.jpg

    To ostatnie to tylko pomysł na aranżację i nie wiem gdzie je dostać, a rozmiarowo było by idealne chyba. To z Ikea bardzo mi się podoba, ale jest za małe. No i to jest podstawowy problem. Małe biurka... potrzebuje typowy workspace na 2 monitory, tablet do rysowania (jestem grafikiem) + troche miejsca na inne bajery. Wymiar 150x90 wydaje się być spoko, ale nigdzie nie mogę znaleźć białego minimalistycznego biurka w tych wymiarach. Możecie mi cos zaproponować? Tracę nadzieje... może powinienem kupić biurko na wymiar? Tak jak mówię to od szwedzkiego giganta podoba mi się stylistycznie, ale jest za małe no i obawiam się o jakość tych mebli :/ Zaproponujecie coś? Szukałem w Agacie, BRW, Allegro, Ikea nawet na porównuwarkach typu ceneo i nic interesującego nie ma. Było tez kiedyś w ikea takie biurko ze stalowymi nogami, ale nie miało panelu maskującego do kabli a tego mam niestety sporo...

    Pozdrawiam

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Biały blat kuchenny laminowany (0,6x3 m) + nogi z ikea. Albo dwa blaty 0,6+0,6 - maksymalnie 1,2 m szerokości biurka, można zwęzić, zwężając jeden z blatów.

    Można też wykorzystać duże płyty OSB - przeszlifowane i pomalowane na biało.

    Do tego kontenerki biurkowe białe na kółkach.

    Kontenerki IKEA mają wysokość pozwalającą oprzeć na nich blat biurka - gdybyś nie chciał nóg.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 26-06-2016 o 13:58

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    magisterson

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    lodz
    Kod pocztowy
    93-000
    Posty
    85

    Domyślnie

    W sumie ciekawy pomysł, nie wpadłem na to. Pobawiłem się programem do aranżacji wnętrz z Leroya, fajnym pomysłem byłoby zrobienie 2 ścian białych i 2 ciemno grafitowych albo czarnych. Do tego komoda biała na wysoki połysk z frontami na dotyk i będzie fajowo
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plan (1).jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	12,7 KB
ID:	359376Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plan (2).jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	15,9 KB
ID:	359377Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plan (3).jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	13,0 KB
ID:	359378

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Jak chcesz komody to na allegro całkiem niedrogo mają podróbki serii Malm z ikea.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    magisterson

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    lodz
    Kod pocztowy
    93-000
    Posty
    85

    Domyślnie

    wiem, widzialem, ale jeszcze ciekawiej wyjdzie jak sam zamówię płyty lakierowane na wysoki połysk - białe. Potrzebuje tylko do tego wiertło frezowe i zawiasy puszkowe. Fronty na dotyk z magnesem. Taka komodę zrobić to banał.
    Ostatnio edytowane przez magisterson ; 26-06-2016 o 17:05

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony