dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jaakko

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5

    Domyślnie [b]LORA z Archipelagu[/b]

    Zastanawiamy sie nad zakupem projektu LORA z Archipelagu w systemie paczki Silka. Czy znajde kogoś, kto ćwiczy już ten temat?

  2. #2

    Domyślnie

    Możesz podać link do projektu
    Ewa

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jaakko

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5

    Domyślnie Lora

    Na stronie www.archipelag.pl wystrczy wpisać LORA w wyszukiwarce. Podaję jednak link:
    http://www.archipelag.pl/domek.php?K...500&ProjID=446

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Czesc. Domek jest bardzo ladny i bardzo podobny do naszego ( Ala ) ,tez z Archipelagu. Nasz jest tylko nieco szerszy, ale rozklad pomieszczen identyczny. Jesli chodzi o Archipelag, to proponuje dac architektowi do dokladnego przejzenia wszystkie wyliczenia. U nas zaoszczedzilibysmy duzo na betonie i stali na wience , gdybysmy to zrobili. Zreszta jest na forum wiecej podobnych uwag, jesli chodzi o to biuro.
    Pozdrawiam

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jaakko

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5

    Domyślnie

    Dzięki bardzo za te uwagi. Będę ostrożny jeśli chodzi o beton i wieńce!

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jaakko
    Dzięki bardzo za te uwagi. Będę ostrożny jeśli chodzi o beton i wieńce!
    wyliczenia wyliczeniami, ale trzeba samemu przeliczyć i domawiać, np. beton: 4 gruszki na 100% i ostania na telefon
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  7. #7

    Domyślnie

    Powiększyłbym pomieszczenia nr 11 kosztem nr10.W ten sposób w 11 można będzie zrobić kotłownię,pralnię i suszarnię.No i zagospodarowałbym poddasze (okna połaciowe) Schody w części pom.nr10

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mackracz

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam! Od pewnego czasu przeglądam Forum i po trochu korzystam z Waszej wiedzy budowlanej. W temacie budowania jestem jeszcze zielony (po zakupie działki, na etapie wybierania projektu), ale że rodzina się powiększa a 38 m2 mieszkania zaczyna doskwierać, mam silną motywację
    Chciałbym na początek odświeżyć temat projektu Lora (Archipelag) sprzed 2 lat. Może Jaakko lub inni już zbudowali i podzielą się jakimiś wrażeniami z budowy, czy z mieszkania?

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Violetta21

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    8

    Domyślnie Lora z Archipelagu

    Witam.
    2,5 roku temu kupiłam działkę,niestety mała(szer.20m dlug.30m).Przez ten okres czasu szukałam projektu na siły i zamiary,głownie w necie.Było tego dużo,jednak na 99% będzie to Lora.Jutro dzwonię do architekta i umawiam sie w celu omówienia projektu i ew. zmian( myslę,że jeżeli to niewielkie).
    Gdy zakupię projekt to odpiszę a swoja drogą czy nikt z forumowiczów jej nie buduje? Pozdrawiam.

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Mushashi

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    5

    Domyślnie

    Nadal nikt nie wybudował tego domku(Lory)???szkoda-ja zaczynam w czerwcu i miałem nadzieję że ktoś mi podpowie coś ciekawego bym nie otwierał już otwartych drzwi...w Każdym razie będe się dzielił swoimi spostrzeżeniami

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony