dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Consponsa

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Krakow
    Kod pocztowy
    31-422
    Posty
    41

    Domyślnie

    A co myślicie o Hajduk Smart 1V?
    Jest stosunkowo niewielki, jakie ma opinie??

  2. #22
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Consponsa

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Krakow
    Kod pocztowy
    31-422
    Posty
    41

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zdun Darek B Zobacz post
    Proponuje wkład marki ROMOTOP z serii HEAT , ze 100% poborem powietrza do spalania z poza budynku , przeznaczony do domów energooszczędnych wyposażonych w rekuperator
    Fajne te Romotopy z serii heat.
    Patrzę na ich wymiary zewnętrzne, jaki należy przyjąć miminalny wymiar obudowy - chodzi o szerokość.
    Jak wąską tą obudowę można wykonać, jak to liczyć?

  3. #23

    Domyślnie

    Mili Państwo, mam dylemat. Proponuje mi się kominek typu Spartherm i Hajduk. Czy macie Państwo wyrobione zdanie o obu markach tak aby doradzić?. Nie ukrywam, że cena Spartherma jest dwukrotnie wyższa ale sprzedawca zapewnia, że ma to bezpośrednie przełożenie na jakość a ta z kolei na komfort spalania drewna. Potrzebuję kominek o mocy 8-10 to palenia okazjonalnego tak aby sobie przy nim posiedzieć. Słyszę że Hajduk to gorsza jakość stali, podobno potrafi przy paleniu wydawać jakieś odgłosy, brak opaski i półki w standardzie. Proszę o obiektywne uwagi na temat tych dwóch marek. Dodam, że stać mnie na jedno i drugie ale bardziej tu chodzi o nie "przeinwestowanie". Słyszałem też że spora rzesza zachwala Yotula, czy to dobra marka. Dziękuję i pozdrawiam.

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Jotul jest z Norwegii, Hajduk z Polski, Spartherm - też z Polski (produkcja), choć na takiego nie wygląda.... . To ewentualne jedno kryterium - wsparcie rodzimego rynku. Co do jakości, jest różnica, którą porównałbym do motoryzacji: Koreańczyk / Japończyk....Lubisz perfekcję, masz na to środki - kup Spartherma (albo Brunnera, ale tu kryterium narodowe odpada)

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony