dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.379

    Domyślnie

    oj waldonie nie wiem czy dobrze wybrałeś. śnieżka akryl putz nie jest najlepsza, jak dasz trochę grubiej to pęka. no ale jeśli juz położyłeś....mam nadzieję że po malowaniu nic ci nie "odlezie" tak jak mnie.

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Cytat Napisał SAVAGE7
    oj waldonie nie wiem czy dobrze wybrałeś. śnieżka akryl putz nie jest najlepsza, jak dasz trochę grubiej to pęka. no ale jeśli juz położyłeś....mam nadzieję że po malowaniu nic ci nie "odlezie" tak jak mnie.
    nie do końca się moge zgodzić z kolegą.. nakładałem miejscami sporo tej śnieżki, nic nie popękało.
    pozdrawiam
    m.

  3. #23

    Domyślnie

    A ja mam takie pytanko, jaki polecacie gips na pierwsze szpachlowanie ?

  4. #24

    Domyślnie

    Ja bym kładł obydwie warstwy z tego samego materiału. Polecam Stabil.

  5. #25

    Domyślnie

    odradzam gipsar - straszne dziadowstwo, co prawda szlifuje sie latwo ale jest nietrwały, sypie sie i często farba odlazi.
    Teraz uzywamy tego z Doliny Nidy, nidagips zdaje sie, co prawda szlifuje sie ciężej niz gipsar ale to niebo a ziemia, trwały i ściana wygląda super.

  6. #26

    Domyślnie

    Co powiecie o produktach tej firmy ??
    http://www.intergrad.com.pl/

  7. #27

    Domyślnie

    Też uważam że Gipsar Uni to szajs i dziwię się że do tej pory nie poprawili go Kilka lat temu robiłem szpachlówką Lico Gips, była dosyć twarda co jest ważne ze wzgędu na wytrzymałość ale spokojnie dawała się szlifować i nie zabijała papieru i raz mi zabrakło, więc kupiłem Gipsara. Zrobiłem jedną ścianę i jak zobaczyłem że to g...o można ręką zetrzeć to całą ścianę z tego badziewia obdarłem i już nie chcę go na oczy widzieć

    Teraz robię Nidą Start na dwa razy i jest Ok, nie używam Nida finish bo jestem zwolennikiem stosowania jednego towaru. Jak się kładzie miękką szpachlówkę na twardszą to w miejscach przeszlifowania powstają "fale" bo miększa się bardziej wysypuje nież twardsza.

  8. #28

    Domyślnie gładź

    aaa jest takowa i nazywa sie nie inaczej tylko ,, PUTZER ,, - rewelka !!!
    BIAŁOŁĘKA UBER ALES - HEY !!!

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony