dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Czym pomalowa? szafk? z p?yty wiórowej?

Domyślnie Czym pomalować szafkę z płyty wiórowej?

Mam dość stary, zniszczony (odpryskujący lakier) reagalik na książki - niestety chyba z płyty wiórowej (na pewno nie drewno). Czy coś takiego można pomalować, żeby nadać mu nawet inny kolor? Jeśli tak -to czym? Może macie, jakieś doświadczenia. Z góry dziękuję za pomoc.

Domyślnie

Ja takie coś malowałem wałkiem farbą akrylową.półmat.
    Bardzo fajnie wygląda i nie śmierdzi przy malowaniu.

3. Jak ocieplić poddasze, aby zaoszczędzić na ogrzewaniu? Wanna wolnostojąca czy zabudowana? Zobacz galerię aranżacji łazienek Nie możesz się wyspać? Mamy na to sposób! Domowa uprawa storczyków. Jak kupować storczyki?

Domyślnie

Ja malowałam nowe płyty - więc chyba to trochę inna sprawa, ale może moje doświadczenia też sie przydadzą- na razie powierzchnia jest szorstka, bo stolarz dał za mało warstw farby (dulux, emalia satinwood). Malował wałkiem, teraz chyba jeszcze mu powiem, żeby przeszlifował i dał ze dwie warstwy, bo podniosły się tzw włoski, jak mi to ktoś wyjaśnił- ale na starym regaliku, chyba nie będzie problemu. PS. Gdzieś się dowiedziałam potem, że farby duluxa są raczej kiepskie do tego typu zadań - cóż innych nie próbowałam, faktycznie łapią brud, ale pewnie przez te włoski, mam nadzieję, że ten problem zniknie po poprawce.
    O malowaniu starych mebelków było pisane parę razy w m jak mieszkanie
    Pozdrawiam Gośka

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia