dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Lodówka do zabudowy o szerokości 70cm, Whirlpool SP40801EU

    Witajcie,

    Planuję układ mebli kuchennych i z racji otwartej kuchni na salon, dobrze aby lodówka była w zabudowie. Ogromnym minusem dla mnie takich lodówek jest ich mała pojemność, szczególnie zamrażalnika.

    Chyba jedyny model szerszej lodówki do zabudowy to Whirlpool SP40801EU, który ma 70cm. Pojemność jest już fajna a na funkcji No Frost bardzo mi nie zależy, poza tym jest nawet cichsza niż większość lodówek w zabudowie.

    Zastanawiam się tylko, co jeśli lodówka po jakimś czasie się zepsuje a ten niestandardowy model nie będzie już produkowany, czy będzie dało się jakoś zaaranżować ten otwór lodówką węższą.

    Chciałbym więc zaczerpnąć opinii odnośnie tego modelu, jak się sprawuje, czy faktycznie jest cicha oraz czy zakup takiego niestandardowego wymiaru faktycznie jest dobrym pomysłem.

    Może są jeszcze w sprzedaży inne szersze modele lodówek do zabudowy, proszę również o taką informację.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Nurek_

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Sosnowiec
    Posty
    1.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Też standardowa lodówka do zabudowy wydawała nam się mała.
    Rozwiązaliśmy to tak, że kupiliśmy lodówkę bez zamrażalnika i do tego osobno zamrażarkę do zabudowy
    Parterówka 117m2 | ściany 20cm grafitu 0.32 | podłoga 20 cm EPS 0.36 | strop 35 cm wełny 0.36 | rekuperator Izzifast 300 ERV | pompa ciepła Buderus WLW196i | PV 9,75kW na gruncie
    Dziennik budowy

  3. #3

    Domyślnie

    Myślałem też o tym rozwiązaniu, jednak z uwago na małą ilość miejsca odpada. Mam już 2 słupki więc kolejny zabrałby dodatkową część blatu.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Nurek_

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Sosnowiec
    Posty
    1.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A potrzebujesz dużej zamrażarki? Kup 80, wejdzie ci pod blat.
    Parterówka 117m2 | ściany 20cm grafitu 0.32 | podłoga 20 cm EPS 0.36 | strop 35 cm wełny 0.36 | rekuperator Izzifast 300 ERV | pompa ciepła Buderus WLW196i | PV 9,75kW na gruncie
    Dziennik budowy

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony