dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 291
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 5808
  1. #201

  2. #202
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    to nowszy model o wysokości 2m, to topowy model, produkowany głównie na Niemcy, w zasadzie najbardziej udany z modeli LG typu combi, choć mogł by być trochę cichszy
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  3. #203

    Domyślnie

    Mdzalewscy!
    Mogę prosić o uwagi i ewentualnie zamienne propozycje odnośnie sprzętu Whirlpoola z mojego postu powyżej.
    Pozdrawiam Aishan

  4. #204
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał aishan
    Mdzalewscy!
    Mogę prosić o uwagi i ewentualnie zamienne propozycje odnośnie sprzętu Whirlpoola z mojego postu powyżej.
    Pozdrawiam Aishan
    w piekarniku fukcji CI nie zabraknie , koledze wcisnołem ten model i płytę, Żona jego piekła normalnie 2 razy na miesiącu, a teraz 3 razy w tygodniu, tak się jej spodobało, mniej zadowolenia z płyty, były problemy z uruchumieniem ostatecznie została wymieniona na nową, ale ..........
    Pralka, hm..ostatnio się whirpool w pralkach poposuł, sporo jest niedoróbek, dobrze że pralki te mają 7 lat gwarancji na silnik i bęben, bo jakoś nie mam przekonania, czy te 6kg nie jest za dużo na tą pralkę.
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  5. #205
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A są jakieś płyty, które mają pokrętła z frontu?
    Co model, to na płycie

  6. #206
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Sonika, czy chodzi Ci o pokrętła do płyty umieszczone na piekarniku? Bo jeśli tak, to na pewno takie rozwiązanie ma Bosch. Koleżanka posiada piekarnik i płytę Boscha sterowaną z piekarnika i szczerze mówiąc jest, to chyba lepsze rozwiązanie niż płyta na "dotyk". A może, to kwestia przyzwyczajenia
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  7. #207

    Domyślnie

    Witam
    Właśnie o sterowanie z piekarnika mi chodziło (może wyraziłem się mało precyzyjnie).
    pozdrawiam, Tomek

  8. #208
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał joola
    Sonika, czy chodzi Ci o pokrętła do płyty umieszczone na piekarniku? Bo jeśli tak, to na pewno takie rozwiązanie ma Bosch. Koleżanka posiada piekarnik i płytę Boscha sterowaną z piekarnika i szczerze mówiąc jest, to chyba lepsze rozwiązanie niż płyta na "dotyk". A może, to kwestia przyzwyczajenia

    A dotyczy to płyty gazowej czy elektrycznej?
    Ja chcę gazową.

  9. #209

    Domyślnie

    mdzalewscy ale spać chyba w salonie będzie można przy tej lodówce LG jak myslisz ? lodówa mi się podoba. Nie wiesz jakie one mają agregaty w środku?

  10. #210
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał marc27
    mdzalewscy ale spać chyba w salonie będzie można przy tej lodówce LG jak myslisz ? lodówa mi się podoba. Nie wiesz jakie one mają agregaty w środku?
    specjalnie zajrzałem do niej dla Ciebie (zdjołem obudowe z agregata) na agregacie pisze iż to własny agregat LG
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  11. #211

    Domyślnie

    Dzięki Mdzalewscy!
    Trochę mnie zmartwiłeś tą pralką, jeszcze nie zamówiłem, więc przemyślę to raz jeszcze i może coś alternatywnego znajdę. Za to ten piekarnik!!!!!!!! Wprost nie mogę się doczekać , rozumiem, że o reszcie [zmywarka, mikrofala] masz dobre zdanie?

  12. #212

    Domyślnie

    czesc
    mam ogromną prośbę. Muszę pilnie kupić do zabudowy:
    1. Lodówkę
    2. Zmywarkę
    3. Okap

    Mogę przeznaczyć na to max 6 tys zl.Mdzelewscy co polecisz????
    Kompletnie się na tym nie znam. Nie wiem nawet na co zwracać uwagę przy zakupie, oprócz klasy energetyczności.
    Pytę mam już Candy-mąż mnie uszczęsliwil, kupil w promocji pytę elektryczną bez sterowani pvs 606, wiec musieliśmy juz kupić piekarnik Candy-przedstawiciel tej firmy zalatwil nam 825 z czymś tam.W sumie komplet za 1700, a na ich stronie ten zestaw kosztuje niby 3999.

    Bardzo Wasz proszę polećcie jakieś sprzęty.

    A co myslicie o Candy?

    Dzięki.

    Marzena

  13. #213

    Domyślnie

    wielkie dzieki mdzalewski za porady

    wiem że jestem troche upierdliwy zdaje sobie sprawę ale powiedz mi jeszcze tylko czy da się przy niej spac i czy dobrze wybrałem ?

  14. #214
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    mdzalewscy,

    to teraz na mnie kolej, rzuć prosze okiem na ten zestaw:

    - piekarnik - Siemens HB 43 S
    - płyta gazowa - Siemens ER 250
    - zmywarka - Siemens SE 64 E330 EV

    Sprzedawca tak zachwalał, że aż podejrzane , a Ty co o tym myślisz?

  15. #215
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    mdzalewscy,

    nie bądż taki - napisz coś, please

  16. #216

    Domyślnie

    A ja się dopiszę,żebym miała wątek w swoich postach bo jak już będę kupowała to skorzystam z waszych pomysłów.

  17. #217

    Domyślnie

    mam pytanie bo oczywiście zamierzam dokonać takiego zakupu jak mdzalewski czy nie będzie przekszkadzać że sprzęty są różnych firm chodzi o wygląd bo lodówka LG
    piekarnik i płyta Ariston u mnie jeszcze będzie zmywarka i mikrofala.

  18. #218

    Domyślnie

    mi to nie przeszkadza lodówka LG ma zupełnie inny inox ni bosch(z tego biore zmywarke i piekarnik),
    ale i tak sprzęty nie będą stały obok siebie pomiędzy nimi będą szafki, tak że wygląda to ok. jak nie bierzesz wszystkiego z jedej firmy to nigdy kolorystycznie nie dobierzesz. Byle wybrać dobre agd

  19. #219

    Domyślnie

    podstawa to napewno dobra jakość AGD myślę że też na to postawię.

  20. #220
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Eluś
    mam pytanie bo oczywiście zamierzam dokonać takiego zakupu jak mdzalewski czy nie będzie przekszkadzać że sprzęty są różnych firm chodzi o wygląd bo lodówka LG
    piekarnik i płyta Ariston u mnie jeszcze będzie zmywarka i mikrofala.
    jak pisałem piekarniki i płyty Aristona są O.K, pralki już gorzej, choć są specjalne mocniejsze serie, zmywarki Aristona bym chyba sobie nie kupił (chyba że cenę super bym dostał), bo opinie są skrajne, znajoma w Wa-wy, która u mnie kupiła jest zachwycona zmywarką Aristona, ale są tacy, to nie żart, dla których..... to są słabe zmywarki . Ja osobiście nie jestem do końca przekonany. Ja preferuję zmywarki Elektrolux/AEG i Bosch, bo sprzęt praktycznie bezawaryjny, choć BOSCH to chyba z cenami części ogłupiał, jakiś tam kosz pękł, kawałek plastiku, a cena jak za byłby wykonany ze srebra.

    marc27 spał będziesz spokojnie, bardzo delikatnie słychać taki gwizd, jak się płyn przelewa, ale bez przesady, dobry wybór


    Mikrofalówka ? - ja mam patent na świetnie prezentującą się mikrofalówkę w inoxie "za grosze".

    Kupujesz mikrofale daewoo, np. KQG-6C4R za około 380zł, pozbywasz się napisu Daewoo i masz mikrofalówkę, która działa jak każda, a wygląda jak za 1500zł
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

Strona 11 z 291

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony