dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 191 z 291
Pokaż wyniki od 3.801 do 3.820 z 5808
  1. #3801
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Cytat Napisał jkar1 Zobacz post
    Tylko że sklep (szczególnie internetowy) do tych 5 lat może przestać działać i wtedy "szukaj wiatru w polu"
    A producenci też dają Samsung daje na sprzęt do zabudowy gwarancję na 5 lat (bez dodatkowych opłat - chyba, bo szczegółów nie doczytałam bo niestety nie interesuje mnie sprzęt do zabudowy)
    Tak??
    A tutaj samsung pisze coś innego
    Chyba że nie jestem na bieżąco
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  2. #3802
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Cytat Napisał ka_em Zobacz post
    CZy możecie coś powiedziec nt tej płyty?
    MASTERCOOK I4DE64Z2 S Double Evolis
    http://www.mixkuchnia.sote.pl/plyta-...6-it-60cm.html

    W necie mało informacji, głownie reklamy - ciekawie wygląda i moze to być fajna płyta ale zbytnio się na tym nie znam więc każda opinia się przyda.

    P.S. DO tego jest super promocja wiec moze bym skorzystała.
    Ja bym się nie bał
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  3. #3803
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Spirea
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Cytat Napisał popey111 Zobacz post
    Z modeli które wymieniasz to mastercook albo teka. Oczywiście dla spokoju gwarancję przedłużamy go pięciu lat.

    Teka wypada słabiej ze względu na wielkość pól grzewczych ale jest sporo tańsza. Z drugiej strony mastercook droższy ale przedłużenie gwarancji to jedyne 150zł
    a jak ma się do tego Amica PI7511SF?
    Czemu Bosch odpadł? Też szukam płyty w okolicach 80cm, a ten Mastercook fajny tylko za szeroki (93cm).

  4. #3804

    Domyślnie

    Dzięki popey111
    Ja też mysłałam o Amice ale trochę boję się o jakość, bo wygląda bardzo ładnie.

  5. #3805

    Domyślnie

    Cytat Napisał popey111 Zobacz post
    parę by się znalazło

    Z tego co piszesz wybrał bym electroluxa chociaż może ni ten model ale coś tańszego chyba że bardzo zależy Ci na zegarze czasu na podłodze
    Co do bsh to znowuż podajesz wysokie modele i to z panelem zewnętrznym. Rada-zmień na jakiś model do pełnej zabudowy będzie taniej i pomyśl zcy będziesz korzystała z tych wszystkich dodatkowych funkcji
    Ok. Czyli mam szukać w electroluxach?
    Mi zależy żeby była cicha i nie wyła mi na koniec mycia (dlatego szukałam z panelem zewnętrznym, bo teraz mam ukryty i moja zmywarka wyje okropnie, nie da się jej nastawić na noc, bo wszyscy się budzą).
    Szczerze mówiąc nie zwracałam tak mocno uwagi na dodatkowe funkcje. Wcześniej kierowałam się przy wyborze szufladą na sztućce, ale w zasadzie mogę ją sobie odpuścić. Na pewno będę korzystać z opcji 1/2 wsadu. Poza tym tak jak patrzę teraz to myję ciągle na jednym programie.
    Jak masz na myśli jakieś konkretne modele (wszystko jedno z jakiej firmy) dobrze myjące, ciche i bez sygnału akustycznego to możesz mi podać, bo jakoś szczególnie po tej ostatniej funkcji nie umiem znaleźć.

  6. #3806
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spirea Zobacz post
    a jak ma się do tego Amica PI7511SF?
    Czemu Bosch odpadł? Też szukam płyty w okolicach 80cm, a ten Mastercook fajny tylko za szeroki (93cm).
    Odpadł ze względu na ilość pól ich wielkość i kształt
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  7. #3807
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bordoś Zobacz post
    Dzięki popey111
    Ja też mysłałam o Amice ale trochę boję się o jakość, bo wygląda bardzo ładnie.
    Amica jak dla mnie ok, jeżeli nie używacie naprawdę dużych garnków i patelni, to będzie ok.
    Co do jakości to tak jak pisałem w amice 150 zł i macie gwarancję na pięć lat.
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  8. #3808
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Cytat Napisał BetaGreta Zobacz post
    Ok. Czyli mam szukać w electroluxach?
    Mi zależy żeby była cicha i nie wyła mi na koniec mycia (dlatego szukałam z panelem zewnętrznym, bo teraz mam ukryty i moja zmywarka wyje okropnie, nie da się jej nastawić na noc, bo wszyscy się budzą).
    Szczerze mówiąc nie zwracałam tak mocno uwagi na dodatkowe funkcje. Wcześniej kierowałam się przy wyborze szufladą na sztućce, ale w zasadzie mogę ją sobie odpuścić. Na pewno będę korzystać z opcji 1/2 wsadu. Poza tym tak jak patrzę teraz to myję ciągle na jednym programie.
    Jak masz na myśli jakieś konkretne modele (wszystko jedno z jakiej firmy) dobrze myjące, ciche i bez sygnału akustycznego to możesz mi podać, bo jakoś szczególnie po tej ostatniej funkcji nie umiem znaleźć.
    Zerknij w instrukcje, większość modeli z bsh i electroluxa ma możliwość wyłączenia sygnału akustycznego.
    Co do małych ilości naczyń to w większości przypadków można załatwić sprawę programem szybkim
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  9. #3809

    Domyślnie

    popey111, mógłbyś zerknąć na te zmywarki? http://www.ceneo.pl/ProductsComparis...ductId=2295519

    Różnią się tak niewiele, że nie wiem którą wybrać. A może inna propozycja?

    Z góry wielkie dzięki!

  10. #3810

    Domyślnie

    Jak to jest z marką AEG jeżeli chodzi o AGD? Mało opinii o niej w ceneo, opineo itd.
    Interesuje mnie piekarnik BE3003000M lub BE3003001M, ale są rozbieżności czy ma teleskopy w zestawie i czy ma pyrolizę. Wie ktoś?
    Z góry dzięki za każdą informację.

  11. #3811

    Domyślnie

    A czy ktoś widział na żywo lodówkę side by side Siemensa w czarnym szkle? Bo w necie wygląda na takie szkło jakby z siatką a nie jednolite czarne szkło.

  12. #3812

    Domyślnie

    Cytat Napisał shyha Zobacz post
    Jak to jest z marką AEG jeżeli chodzi o AGD? Mało opinii o niej w ceneo, opineo itd.
    Interesuje mnie piekarnik BE3003000M lub BE3003001M, ale są rozbieżności czy ma teleskopy w zestawie i czy ma pyrolizę. Wie ktoś?
    Z góry dzięki za każdą informację.
    AEG zostało wykupione przez Electroluxa. Ich produkty jak się bliżej przyjrzysz są bliźniaczo podobne (sytuacja jak w Boschu i Siemensie).
    Zastanawiałem się nad zestawem mikrofala i piekarnik od AEG (tak nawiązując do wykupienia nawet logo mają AEG Electrolux), ale zdecydowałem się na cały sprzęt Electroluxa. Na innym forum czytałem, że piekarniki AEG są nie do zdarcia. W zestawie lepiej cenowo w AEG wychodziła mikrofala, ale za to droższy był piekarnik. Patrząc na zestaw ceny były podobne.

  13. #3813
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Spirea
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Cytat Napisał popey111 Zobacz post
    Amica jak dla mnie ok, jeżeli nie używacie naprawdę dużych garnków i patelni, to będzie ok.
    Co do jakości to tak jak pisałem w amice 150 zł i macie gwarancję na pięć lat.
    dzięki Popey111, uzywamy akurat większych garnków i patelni. Sprawdziłam teraz, że Amica ma wszystkie pola 21, Trzeba więc szukać dalej.

  14. #3814
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Cytat Napisał Julies Zobacz post
    popey111, mógłbyś zerknąć na te zmywarki? http://www.ceneo.pl/ProductsComparis...ductId=2295519

    Różnią się tak niewiele, że nie wiem którą wybrać. A może inna propozycja?

    Z góry wielkie dzięki!
    Z tych chyba żadną, tak na szybko może być siemens sn64m030
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  15. #3815
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Cytat Napisał shyha Zobacz post
    Jak to jest z marką AEG jeżeli chodzi o AGD? Mało opinii o niej w ceneo, opineo itd.
    Interesuje mnie piekarnik BE3003000M lub BE3003001M, ale są rozbieżności czy ma teleskopy w zestawie i czy ma pyrolizę. Wie ktoś?
    Z góry dzięki za każdą informację.
    Na razie chyba jednak nie warto weź raczej coś innego zerknij tutaj i tutaj
    Ogólnie jak szukasz aeg to radzę najpierw sprawdzić dostępność. Są to zupełnie nowe modele więc niekoniecznie ceny będą na rozsądnym poziomie.
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  16. #3816

    Domyślnie

    też szukam odpowiedzi na te pytania
    właśnie się mocno zdziwiłam ceną siemensa

  17. #3817

    Domyślnie

    Cytat Napisał popey111 Zobacz post
    Zerknij w instrukcje, większość modeli z bsh i electroluxa ma możliwość wyłączenia sygnału akustycznego.
    Co do małych ilości naczyń to w większości przypadków można załatwić sprawę programem szybkim
    Ok. Chyba wybór zmywarki mnie przerasta.
    Oto moja lista z niższej półki cenowej, kierowałam się głównie dB:
    http://www.ceneo.pl/ProductsComparis...ductId=6471832

  18. #3818
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jarett
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1.005
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    Cytat Napisał BetaGreta Zobacz post
    Ok. Chyba wybór zmywarki mnie przerasta.
    Oto moja lista z niższej półki cenowej, kierowałam się głównie dB:
    http://www.ceneo.pl/ProductsComparis...ductId=6471832
    Hmm.. bardzo ciekawe modele. Też liczy się dla mnie głośność. W sumie planowałem wydać na zmywarkę do 2500zł, ale jak patrzę na te to w sumie nie wiem czym one się różnią od tych droższych - szczególnie ten Ariston i Whirlpool. Czy ktoś mi wytłumaczy czym się różnią te zmywarki od takiego np. Siemensa - http://www.ceneo.pl/12014469s. No ok, klasa energetyczna. Coś jeszcze. Argument, że 'Siemens to jednak Siemens' na mnie nie działa

  19. #3819
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    hmm.
    Jeżeli chcecie wiedzieć więcej to zapraszam na pw.
    Lub tutaj
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  20. #3820

    Domyślnie

    Cytat Napisał popey111 Zobacz post
    Z tych chyba żadną, tak na szybko może być siemens sn64m030

    a co z tymi "moimi" jest nie tak? Wiesz, w sensie, na co zwracać uwagę, bo przy tej siemensa mnie komentarze odstraszają....ja szpinak uwielbiam a tu 2 głosy, że nie domywa

    Potrzebuję czegoś z ukrytym panelem, najlepiej bosha z metalowym dnem.

Strona 191 z 291

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony