dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 291
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 5808
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał mironmk
    tom soyer - czemu nie inox? Właśnie jestem zainteresowany.
    Paluchy widać na inoxie. Jeśli nie twoje to gości i dzieci. Troche kłopotu z usuwaniem

  2. #22
    Guest

    Domyślnie

    Posiadam kuchenkę (inox)boscha i rzeczywiście to glancowanie jest denerwujace. Do nowego domu nie kupie już takiego "sreberka".Ładnie to wygląda, i owszem, ale tylko na ekspozycji w sklepie, no i jeszcze jak ktoś stołuje się nie w domu!

  3. #23
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anonymous
    Posiadam kuchenkę (inox)boscha i rzeczywiście to glancowanie jest denerwujace. Do nowego domu nie kupie już takiego "sreberka".Ładnie to wygląda, i owszem, ale tylko na ekspozycji w sklepie, no i jeszcze jak ktoś stołuje się nie w domu!
    TYLKO ARISTON - powiadam i wiem co mówię.

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Cytat Napisał ara
    do:wowka

    A przy okazji, co powiesz o ELEKTROLUXIE ?


    pozdr.

    Powiem cos więcej za jakiś czas. Sprzęt mam juz co prawda zainstalowany (próba generalna już była) ale jeszcze nie wprowadziliśmy sie do nowego domu. Czyli z odpowiedzią musze jeszcze poczekać

    Pozdrawiam

  5. #25

    Domyślnie

    Amika zezlila mnie juz na wstepie- cala srebrniutka kucheneczka zalepiona NIEZMYWALNYMI i NIEZDZIERALNYMI naklejkami + na okretke owinieta równie pancerna tasma klejaca!!! Od miesiaca testuje na tym cholerstwie wszystkie dostepne odczynniki- efekt-malownicze rozmazanie po calosci. "Bardzo serdecznie Panstwu dziekuje, bardzo serdecznie!"

  6. #26
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    Ga
    Spróbuj usunąć klej benzyną ekstrakcyjną (do kupienia w sklepach z lakierami), powinno puścić.

    A teraz o Amice:
    Od kilku lat użytkuję Amikę. Najpierw płytę gazową (stalową, emaliowaną)do zabudowy i okap, teraz płytę gazową ceramiczną, piekarnik i okap szafkowy. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do funkcjonowania. Uważam, że sprzęt jest bardzo dobry, jak na swoją cenę.
    Nie stać mnie na Boscha, czy Elektroluxa. Amika ma bogatą ofertę wzorniczą i każdy znajdzie coś dla siebie. Każdemu może się trafić egzemplarz wadliwy i to najlepszej firmy. Wydaje mi się, że Amika i Mastercook to ta sama klasa cenowa i jakościowa. Siostra miała wpadkę przy montażu piekarnika do zabudowy Mastercooka, ale być może producent już to dopracował. Na użytkowanie nie narzeka.
    Pozdrawiam

  7. #27

    Domyślnie Jakiej firmy sprzęty do kuchni?

    Chodzi mi głównie o kuchnię elektryczną, zmywarkę, lodówkę, okap kuchenny.
    Proszę o opinię, czy rzeczywiście Bosch i Siemens to najlepszy wybór?

    Czy macie w kuchni wszystko z jednej rodziny, czy mix markowy?
    Które marki polecacie i dlaczego?

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Ja polecam Electroluxa. Firma szwedzka, sprzęt praktycznie niezniszczalny. U Szwedów w domach stoją modele sprzed pięciu- dziesięciu lat i oni tego nie wymieniają, ponieważ to wszystko wciąż idealnie działa
    Odpowiada mi ponadto wygląd produktów tej marki. Prosty, stylowy, lekko surowy.
    W kuchni prawie wszystko będę miała Electroluxa, do zabudowy. Okap, płytę kuchenną ceramiczną, piekarnik słupkowy, w przyszłości zmywarkę. Tylko lodówka nam wyszła Bosha, nie ukrywam, że z powodów swej atrakcyjności finansowej

  9. #29

    Domyślnie

    to Bosch jest tańszy niż electrolux??? wydawało mi się, że Bosch przoduje w wysokości cen...

  10. #30

    Domyślnie

    U mnie w mieszkaniu królują polskie marki (mastercook i polar), takie wybrałem po rozmowie z zaprzyjaźnionym serwisem (warto porównać np. koszty sprężarki do lodówki Polar/ Electrolux). A należy wiedzieć, produkty o renomowanych firm zachodnich produkowane są obecnie na Słowacji (bosch siemiems whirpool), Włochy (Zanussi robi większość asortymentu dla Elekrtoluxa)...., a ceny serwisu są europejskie, niestety.

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Cytat Napisał zone
    to Bosch jest tańszy niż electrolux??? wydawało mi się, że Bosch przoduje w wysokości cen...

    Model sprzed paru lat nie jest taki drogi


    Electroluxa wybraliśmy ze względu na oglądaną własnymi oczami jakość i niesamowitą trwałość. Ale przychylam się do poglądu, że nasze polskie marki wcale nie są gorsze od zachodnich, a ponad to mają tańszy i bardziej dostępny serwis. Z tego powodu pralkę już kupię Polara

  12. #32

    Domyślnie

    moja pralka polar to tragedia, ciągle w naprawie....nikomu nie polecam

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    U mojej mamy pralka polar stoi niezniszczalna i bezawaryjna już koło 10 lat. Wszystko zależy od tego, na jaki "egzemplarz" się trafi

  14. #34

    Domyślnie

    to niestety prawda...

  15. #35

    Domyślnie

    Bardzo polecam lodówkę Liebherra premium Biofresh. Jest bardzo cicha, oszczędna i estetycznie wygląda równiez w środku.
    Dużą zaletą są w lodówkach szklane półki.

    Okap i piekarnik mam Electroluxa i polecam tą markę wszystkim.

    Płyta elektryczna AEG z funkcja automatycznego zagotowania, to tez przydatna sprawa.

    Zmywarka Simens Hi Sense jest bez zarzutu.

    Wszystko to użytkuję około 3 lat i nic się niepokojącego nie wydarzyło.

  16. #36

    Domyślnie

    Jak na razie electrolux przoduje

  17. #37

    Domyślnie

    Przoduje bo jest dobry.

  18. #38

    Domyślnie

    Najlepszy to chyba Miele, ale niestety strasznie drogo. Bosh, Siemens, AEG maja dobra opinie. Ja uzytkuje zmywarke Electrolux i nikomu jej nie polecam - bardzo nie dopracowane kosze. Kiesys mialam Bosh i byl super. Natomiast plyta i piekarnik Electrolux sa bez zarzutu. Pralka Hoover tez.
    pozdrawiam
    Iwona

  19. #39

    Domyślnie

    Lodowka Liebherra, zmywarka Bosha, pralka Elekroluxa. To chodzi super. Płyta kuchenna Whirpoola, ale tylko dlatego że jak kupowalam 5 lat temu, tylko ta firma miala plyte z kurkami z przodu nad piecykiem , a nie z boku na płycie. Płyta b.kiepska.Wczesniej mialam zmywarke Whirpoola - jakie to badziewie
    Ania Wisniewska nie kupuj pralki Polara. Moj szwagier po roku oddal i kupil Zanussi, choc ta firma nie jest tez rewelacyjna. Ty po prostu masz szczescie do dobrego egzemplarza, a te zdarzaja sie b. rzadko.

  20. #40

    Domyślnie

    I jeszcze jedno.Podobno po wejsciu do Unii stanieje AGD. Tak bylo w Finlandii i Austrii. Mnie tez marzy mi sie suszarka Miele. To jest firma!

Strona 2 z 291

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony