dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 230 z 291
Pokaż wyniki od 4.581 do 4.600 z 5808
  1. #4581
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ladyjane

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    8

    Domyślnie

    A co powiecie o płycie aeg hk634200xb? http://www.skapiec.pl/site/cat/327/c...36_komentarze/

    Czy ta może być? Trochę droższa od amiki a parametry ma dużo lepsze.
    A może ktoś wie czy ta obwódka to stalowa ramka czy szlif?

  2. #4582

    Domyślnie

    Ja mam , ale dopiero jutro zostanie osadzona w blacie nowej kuchni.
    Wieczorem dam znać

  3. #4583
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ladyjane

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    8

    Domyślnie

    Czekam na opinię. Może też po dłuższym czasie dasz znać jak sie płyta sprawuje.
    A lodówka i zmywarka też aeg? Jakie modele?

  4. #4584
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lil_beast

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Posty
    2

    Domyślnie pralka

    Witam, ja również zabieram się za kuchnię i łazienkę i... zawrót głowy. przestudiowałam ostatnie 100 stron wątku i nie znalazłam opinii o pralne które mnie interesuje. Mianowicie Electrolux EWS 106410S (srebrna).
    Proszę, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć?
    http://www.ceneo.pl/;0156377767-10;0020-30-0-0-2.htm

    Ps. Pozdrawiam wszystkich, czuję się, jakbym Was wszystkich dobrze znała

  5. #4585
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Cytat Napisał lil_beast Zobacz post
    Witam, ja również zabieram się za kuchnię i łazienkę i... zawrót głowy. przestudiowałam ostatnie 100 stron wątku i nie znalazłam opinii o pralne które mnie interesuje. Mianowicie Electrolux EWS 106410S (srebrna).
    Proszę, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć?
    http://www.ceneo.pl/;0156377767-10;0020-30-0-0-2.htm

    Ps. Pozdrawiam wszystkich, czuję się, jakbym Was wszystkich dobrze znała
    Jak dla mnie model bez rewelacji ale i bez większych wad. Trochę szokuje ilość opinii, jest tak dużo że aż razi. Widać duży wkład pracy marketingu (to moja subiektywna opinia choć poparta wiedzą i doświadczeniem) widoczny zwłaszcza przy modelach electroluxa z serii ewp..... Porównajcie sobie ilość opinii o pralkach electroluxa z innymi firmami.
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  6. #4586
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wert32

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    kleszczele
    Kod pocztowy
    17-100
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Asia** Zobacz post
    Hej! Nie wiedziałam, że trzeba w tym piekarniku ustawiać taka funkcję - on sie sam nagrzewa bardzo szybko..
    Sorki!
    Być moze szybko się nagrzewa, ale jeżeli specyfikacja podaje taką funkcje - szybkie nagrzewanie to można jeszcze szybciej. Dwukrotnie dzwoniłem na infolinie Elektroluxa i te panie - tylko czytają instrukcje i nic wiecej nie wiedzą. A tak propo za co im Elektrolux płaci? Dlatego ponawiam pytanie, może do fachowców nie do sprzedawców -Jak włączyć funkcje szybkiego nagrzewania w piekarniku Elektrolux EOB 68200X, lub w jakich opcjach pieczenia ona działa? Z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam.

  7. #4587

    Domyślnie

    zastanawiam sie nad modelem samsung BQ1S4T133 czy warto doplacac ok 700zl za funkcje pary w tym Samsung BQ1VD6T131
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  8. #4588
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lil_beast

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał popey111 Zobacz post
    Jak dla mnie model bez rewelacji ale i bez większych wad. Trochę szokuje ilość opinii, jest tak dużo że aż razi. Widać duży wkład pracy marketingu (to moja subiektywna opinia choć poparta wiedzą i doświadczeniem) widoczny zwłaszcza przy modelach electroluxa z serii ewp..... Porównajcie sobie ilość opinii o pralkach electroluxa z innymi firmami.
    Dziękuję za odpowiedź! Tak, te opinie też mnie uderzyły dlatego pytałam. Nie potrzebuje rewelacji, i nie dysponuje dużym budżetem. Ale mam jeszcze jedno pytanie, czy lepiej wziąć Boscha (w tych okolicach cenowych)?

  9. #4589
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar emilus18
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.177
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Ja mam piekarnik i mikrofalę Samsunga i jestem z nich bardzo zadowolona (zwłaszcza z piekarnika bo dość często go używam). Płyte gazową i zmywarke Siemens i też jest super. Piekarnik cenię szczególnie za pojemność i możliwość pieczenia tylko w jednej komorze (oszczęsnośc prądu) lub 2 różnych rzeczy w dwóch (też prąd oszczędzam a zapachy nie przechodzą). Model piekarnik Samsung BT63TDBFGB - teraz są już nowesze wersje, ale mają te same funkcje. Płyta gazowa jest super, bo ma 5 palników i szczególnie w weekendy ułatwia mi życie (model Siemens EC 745RB90E). Swoje AGD użytkuję od 1,5 roku i nie zamieniałabym go na inne modele

  10. #4590
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Beasza

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Dzielnica
    Pisarzowice
    Posty
    312

    Domyślnie

    Cytat Napisał aksamitka Zobacz post
    zastanawiam sie nad modelem samsung BQ1S4T133 czy warto doplacac ok 700zl za funkcje pary w tym Samsung BQ1VD6T131
    Aksamitko, też celuję w piekarnik BQ1S4T133 - on ma funkcję czyszczenia parą. Na stronie samsunga podają, że drugi, podany przez Ciebie model ma funkcje czyszczenia parą i czyszczenia katalitycznego.

    Chętnie posłucham opinii fachowców na temat piekarników samsung, a zwłaszcza modelu BQ1S4T133.

  11. #4591
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Beasza

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Dzielnica
    Pisarzowice
    Posty
    312

    Domyślnie

    Muszę pilnie kupić płytę gazową, biorę pod uwagę trzy modele (kolejność przypadkowa):
    Amica PGCZ 6411
    Mastercook 2CMI-4GLST
    Samsung GN 642HFGD

    Bardzo proszę o rady odnośnie podanych modeli, głównie funkcjonalności rozkładu palników.
    Będę wdzięczna za opinie.
    Pozdrawiam

  12. #4592
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    manio444

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Konin
    Kod pocztowy
    62-500
    Posty
    5

    Domyślnie

    Samsung jest najklepszy według mnie, najgorzej jak narazie sprawdził się Bosh, ich zmywarka zepsuła się po 3 miesiącach...

  13. #4593
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Cytat Napisał wert32 Zobacz post
    Sorki!
    Być moze szybko się nagrzewa, ale jeżeli specyfikacja podaje taką funkcje - szybkie nagrzewanie to można jeszcze szybciej. Dwukrotnie dzwoniłem na infolinie Elektroluxa i te panie - tylko czytają instrukcje i nic wiecej nie wiedzą. A tak propo za co im Elektrolux płaci? Dlatego ponawiam pytanie, może do fachowców nie do sprzedawców -Jak włączyć funkcje szybkiego nagrzewania w piekarniku Elektrolux EOB 68200X, lub w jakich opcjach pieczenia ona działa? Z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam.
    Ale chociaż czytać umieją a instrukcja choć tłumaczenie kiepskie to prawdę podaje
    Czyli jak można to piekarnik włącza funkcję szybkiego nagrzewania i tyle (dodatkowo załącza się wentylator z grzałką kołową przy pieczeniu statycznym przy termoobiegu szybciej już nie będzie)
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  14. #4594
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Asia**
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Skąd
    opolskie
    Posty
    356
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Sprawdzałam ostatnio empirycznie- 150 st. w 4 min. - czy mozna szybciej? A jak można to po co?

  15. #4595
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wert32

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    kleszczele
    Kod pocztowy
    17-100
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Asia** Zobacz post
    Sprawdzałam ostatnio empirycznie- 150 st. w 4 min. - czy mozna szybciej? A jak można to po co?
    Dzięki, wreszcie jakieś sensowne odpowiedzi. Mam rozumieć, że fukcja szybkiego nagrzewania działa powiedzmy automatycznie, a najlepiej z termoobiegiem - ciekawe. Ale dziekuje i pozdrawiam.

  16. #4596

    Domyślnie

    ja tez jestem na etapie poszukiwań, chociaż zakupy będę robić dopiero w sierpniu, i poluje na piekarnik i mikrofale samsunga, zastanawiam się też nad tym: BQ1S4T133 posiada czyszczenie parą, a inne jak np ten BQ1D6G144 ma czyszczenie parowe i katalityczne. A czytałam gdzieś ze te katalizy się wymienia po jakmiś czasie i są bardzo drogie, nie wiem ile w tym prawdy, a jezeli chodzi o czyszczenie parowe to opini na ten temat jeszcze nie znam, jeżeli ktoś ma takie piekarniki to proszę o opinie.

  17. #4597
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Cytat Napisał w33497 Zobacz post
    ja tez jestem na etapie poszukiwań, chociaż zakupy będę robić dopiero w sierpniu, i poluje na piekarnik i mikrofale samsunga, zastanawiam się też nad tym: BQ1S4T133 posiada czyszczenie parą, a inne jak np ten BQ1D6G144 ma czyszczenie parowe i katalityczne. A czytałam gdzieś ze te katalizy się wymienia po jakmiś czasie i są bardzo drogie, nie wiem ile w tym prawdy, a jezeli chodzi o czyszczenie parowe to opini na ten temat jeszcze nie znam, jeżeli ktoś ma takie piekarniki to proszę o opinie.
    W samsungach panel katalityczny jest umieszczony na tylnej ściance i raczej ma ograniczać rozprzestrzenianie się kropelek łuszczu po piekarniku. Raczej nie będzie potrzeby go wymieniać. A co do czyszczenia parowego to też raczej traktujmy je jako ułatwienie przy czyszczeniu i tak już łatwej w czyszczeniu emalii którą pokryte jest wnętrze piekarnika.
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  18. #4598
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Czytając między wierszami: jak się nie psuje to jest dobre Skąd ja to znam .
    Np. Pralka ma być tania, oszczędna (mało wody i prądu zużywać) szybko prać i się nie psuć. Fajnie by jeszcze było żeby miała 7kg i 40cm głębokości.
    Producenci oferują takie modele ale niestety maja one jedna wadę Zgodnie z zasadą coś za coś Może prać szybko oszczędnie itd ale czy zrobi to dobrze ? Odpowiedź jest jedna. Nie!
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  19. #4599
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    A tak poza tematem. Wydałem ostatnio swoje ciężko zarobione pieniądze i przeczytałem artykuł "muratora" o tym jak wybrać sprzęt AGD(zamieszczony w numerze chyba ze stycznia tego roku ). Muszę przyznać że dawno się tak nie uśmiałem (żeby nie powiedzieć że wartość merytoryczna artykułu była cóż, żadna). Szkoda że redakcja dopuszcza do druku tak niskiej jakości treści. Początkujący sprzedawca w sklepie z Agd po miesiącu pracy mógłby lepiej omówić temat.
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  20. #4600

    Domyślnie

    Cytat Napisał popey111 Zobacz post
    Widzę spory problem bo w tej cenie pasującej mikrofali nie znajdziesz. Wybierz sobie jakiś inny piekarnik chyba ze przebolejesz różnice estetyczne .
    Ech tylko jaki inny piekarnik wybrać mniej więcej w tej samej cenie ....

Strona 230 z 291

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony