dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 242 z 291
Pokaż wyniki od 4.821 do 4.840 z 5808
  1. #4821

    Domyślnie

    Witam
    Proszę o opinię o takim zestawie sprzętu

    1 Piekarnik MASTERCOOK MF-196 AX

    2 Zmywarka MASTERCOOK ZBI-12387IT

    3 Kuch. mikrofalowa MASTERCOOK MMB-23AGEX

    4 Płyta gazowa MASTERCOOK 2CMI-4GLST

    5 Lodówka ELECTROLUX ENN 2800BOW

    jestem ciekawy opinii o lodówce ponieważ nigdzie jej nie mogę znaleźć

  2. #4822
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał fuxszyk Zobacz post
    Przyścienny
    Franke FTU - niecale 1700,-

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    Podłączenia sie do prośby tylko mnie chodzi o wyspowy typu tuba.
    Mam jeszcze na stanie Teka DOT Isla - 2200,-
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  3. #4823
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gruby33

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Poland
    Kod pocztowy
    05-500
    Posty
    38

    Domyślnie Piekarnik i płyta do zabudowy - do 1100zł.

    Witam.
    Szukam płyty i piekarnika do zabudowy o szerokości 60cm do maks 1100zł.

    Wymagania to. Płyty grzewcza gazowa z własnym sterowaniem kolor czarny lub srebro/aluminium.
    Piekarnik elektryczny kolor srebro/ aluminium lub dodatkiem czarnego ewentualnie cały czarny. Termoobieg i zegarek na wyświetlaczu.

    Co polecacie w moim przedziale cenowym?

    Co do płyty gazowej jestem na 99% przekonany do modelu MASTERCOOK GCF64SI (400zł).

    Co do piekarnika się wacham (zostaje na niego 700zł). Nie musi być napchany elektroniką bo będzie go użytkowała starsza kobieta głownie do pieczenie ciast i mięs. Więc łatwość obsługi też jest ważna. I mam na oku takie modele:
    - MASTERCOOK MA6EX (660zł)
    - MASTERCOOK MB8EX (650zł)
    - GORENJE BO5320SX (680zł)

  4. #4824
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał gruby33 Zobacz post
    Witam.
    Szukam płyty i piekarnika do zabudowy o szerokości 60cm do maks 1100zł.

    Wymagania to. Płyty grzewcza gazowa z własnym sterowaniem kolor czarny lub srebro/aluminium.
    Piekarnik elektryczny kolor srebro/ aluminium lub dodatkiem czarnego ewentualnie cały czarny. Termoobieg i zegarek na wyświetlaczu.

    Co polecacie w moim przedziale cenowym?

    Co do płyty gazowej jestem na 99% przekonany do modelu MASTERCOOK GCF64SI (400zł).

    Co do piekarnika się wacham (zostaje na niego 700zł). Nie musi być napchany elektroniką bo będzie go użytkowała starsza kobieta głownie do pieczenie ciast i mięs. Więc łatwość obsługi też jest ważna. I mam na oku takie modele:
    - MASTERCOOK MA6EX (660zł)
    - MASTERCOOK MB8EX (650zł)
    - GORENJE BO5320SX (680zł)
    Po pierwsze: gdzie w tych modelach piekarników widzisz termoobieg?? podpowiem - żaden nie ma!

    Po drugie: zakładam że całość idzie w jedno miejsce więc z płyty tez będzie korzystała "starsza kobieta" - wybranie płyty która się Tobie podoba - czyli gaz na szkle z pojedynczymi rusztami wyspowymi, które są mocno niestabilne, mocno chybotliwe a cała płyta jest bardzo niepraktyczna - nie jest najszczęśliwszym wyborem.

    Moim zdaniem:
    Płyta Stalowa z pełnym rusztem - znajdzie się coś do 400,-
    Piekarnik z termoobiegiem... hmmm... obawiam się że do 700 się nie znajdzie - dopiero pod 900,- będzie świetny Zanussi, Amica..
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  5. #4825

    Domyślnie

    Cytat Napisał berlingo2008 Zobacz post
    Witam
    Proszę o opinię o takim zestawie sprzętu

    1 Piekarnik MASTERCOOK MF-196 AX

    2 Zmywarka MASTERCOOK ZBI-12387IT

    3 Kuch. mikrofalowa MASTERCOOK MMB-23AGEX

    4 Płyta gazowa MASTERCOOK 2CMI-4GLST

    5 Lodówka ELECTROLUX ENN 2800BOW

    jestem ciekawy opinii o lodówce ponieważ nigdzie jej nie mogę znaleźć
    Bayzone_pl czy możesz napisac opinię na ten zestaw z góry dziękuje

  6. #4826
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gruby33

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Poland
    Kod pocztowy
    05-500
    Posty
    38

    Domyślnie

    Dziękują za zainteresowanie tematem. Co do płyty gazowej. Aż taka stara ta kobieta nie jest. Od ładnych kilkunastu lat jest kucharką i taką płytę widziała w klepie i też jej się spodobała.

    Co do piekarnika. Z tego co widzę Gorenje ja i ten pierwszy Mastercook mają wentylatory i funkcję pieczenia z wentylatorem i wymuszony obieg powietrza także czy to nie jest termoobieg ?


    Więc także w takiej kategorii cenowej jakie formy wybierać, a jakich unikać w kwestii piekarnika?
    Ostatnio edytowane przez gruby33 ; 01-07-2013 o 22:00

  7. #4827
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    To że się podoba - nie znaczy że jest praktyczne. Zwłaszcza jeśli jest kucharką z długim stażem to zakładam że nie miała do czynienia z "ozdobną płytą" bo do funkcjonalnej to jej sporo brakuje...

    Wentylator daje tylko wymuszony obieg powietrza.
    Termoobieg to Wentylator + jego grzałka pierścieniowa - czyli nie mieszanie powietrzem tylko nadmuch gorącego powietrza.
    firmy... Zanussi, Amica, Gorenje - w tej kolejności.
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  8. #4828
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał berlingo2008 Zobacz post
    Witam
    Proszę o opinię o takim zestawie sprzętu

    1 Piekarnik MASTERCOOK MF-196 AX

    2 Zmywarka MASTERCOOK ZBI-12387IT

    3 Kuch. mikrofalowa MASTERCOOK MMB-23AGEX

    4 Płyta gazowa MASTERCOOK 2CMI-4GLST

    5 Lodówka ELECTROLUX ENN 2800BOW

    jestem ciekawy opinii o lodówce ponieważ nigdzie jej nie mogę znaleźć

    Piekarnik - całkiem udany, swego czasu otwierał linię Inspiration - czyli "wyższą" linię Mastercooka
    Mikrofala - aktualnie jedyny wybór pod piekarnik Mastercooka
    Zmywarka - podobnie jak piekarnik - była linia Inspiration - trzeci poziom na sztućce - ja osobiscie nie polecam bo ogranica to miejsce w pozostałych dwóch koszach - poza tym dobry model
    Płyta - jako przeciwnik płyt typu "gaz na szkle" a w szczególności z rusztami wyspowymi... obiektywnie mogę powiedzieć że ma dobry rozkład palników
    Lodówka - bardzo dobry wybór!
    nie ma opinii bo to:
    - stosunkowo nowy model
    - dedykowany do sieci Euro i MM - poza cennikowy
    - odpowiednik cennikowy to ENN 12800

    Podsumowując: przyzwoity cenowo zestaw - układ piekarnik /mikrofala, świetna lodówka (obojętnie ta czy cennikowa 12800), niezła zmywarka i płyta dzięki układowi - "mniejsze zło"

    Pozdrawiam
    A. Marszałek
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  9. #4829

    Domyślnie

    Witam. Chcę kupić piekarnik Electrolux bez pokręteł w cenie od 1500 do 2200 i tak się męczę, bo nie wiem który wybrać. Tańsze mają więcej funkcji w ustawieniach, droższe mają mniej funkcji, za to mają katalizę lub pyrolizę, najdroższy nie ma sondy a za to ma funkcję pary. Wygląd z zewnątrz te sam.
    To jedna sprawa, a druga: nad piekarnikiem w słupku będzie mikrofala, wybrałam Samsunga, bo najtańszy, jak myślicie, czy będzie pasował SAMSUNG FG87SUB ? No i który piekarnik wybrać ? Pozdrawiam, Monika

  10. #4830

    Domyślnie

    Proszę o pomoc w wyborze okapu, szerokość chyba ok. 90cm (do płyty 90). Okap ma być zamontowany w szafce ale tak aby z przodu nie było go widać. Jak się taki okap nazywa? Jak wpisuję w wyszukiwarkę podszafkowy to wyskakują mi teleskopowe Czy taki niewysuwany okap ma jakąś swoją nazwę?
    mój dom

    Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć. (Albert Einstein)

  11. #4831
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał MonkaD Zobacz post
    Witam. Chcę kupić piekarnik Electrolux bez pokręteł w cenie od 1500 do 2200 i tak się męczę, bo nie wiem który wybrać. Tańsze mają więcej funkcji w ustawieniach, droższe mają mniej funkcji, za to mają katalizę lub pyrolizę, najdroższy nie ma sondy a za to ma funkcję pary. Wygląd z zewnątrz te sam.
    To jedna sprawa, a druga: nad piekarnikiem w słupku będzie mikrofala, wybrałam Samsunga, bo najtańszy, jak myślicie, czy będzie pasował SAMSUNG FG87SUB ? No i który piekarnik wybrać ? Pozdrawiam, Monika
    Zacznę od końca. Mikrowela Samsunga będzie się gryzła aktualnie z każdym sprzętem poza Samsungiem ze względu na barwę podświetlenia.

    Co do piekarnika.
    Na katalizę się nie przypalaj - albo pyroliza albo nic (ew. para)
    Termosonda - jeśli często pieczesz mięso i lubisz zwłaszcza krwiste/półkrwiste - to tak.

    Cytat Napisał Sylwia_LBN Zobacz post
    Proszę o pomoc w wyborze okapu, szerokość chyba ok. 90cm (do płyty 90). Okap ma być zamontowany w szafce ale tak aby z przodu nie było go widać. Jak się taki okap nazywa? Jak wpisuję w wyszukiwarkę podszafkowy to wyskakują mi teleskopowe Czy taki niewysuwany okap ma jakąś swoją nazwę?
    tak, nazywa się to

    wkład meblowy

    i dla Ciebie - zdroworozsądkowo - np. Teka GHF 73 i cacy.

    Pozdrawiam
    A.Marszałek
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  12. #4832
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    winer222

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Jasło
    Kod pocztowy
    38-200
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    Mam pytanie do Bayzone_pl , zreszta jak każdy
    Jestem w trakcie remontu kuchni w bloku, jesli chodzi o instalacje elektryczna jest 230V ..
    w związku z powyższym poszukuję dobrą płytę indukcyjną na takie napiecie , i reszte sprzetu
    Ogólnie PŁYTA + PIEKARNIK (zabudowa) + MIKROFALA (zabudowa) + LODÓWKA (zabudowa) + ZMYWARKA (zabudowa)
    średnia półka cenowa. JAKOŚĆ - CENA
    proszę o jakeś propozycje ??
    Przeglądnąłem forum i znalazłem cos takiego..
    płytę BOSCH PIA 611T16E
    zmywarka LFTA+H204
    Lodówka Elextr ENN 2800 BOW
    ....
    z góry dziękuję za wskazówki..
    Pozdrawiam

  13. #4833
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Naghar

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam, mam prośbę o opinie użytkowników odnośnie sprzętu, zwłaszcza zalezy mi na opinii odnośnie piekarnika i okapu (o piekarniku i okapie mało wiem i ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje w necie, po za tym co oferuje producent). Z góry dzięki za pomoc.

    lodówka: Bosch KIS86AF30
    zmywarka: Bosch SPV 53M50EU
    płyta: AEG HK65425PFB
    okap: Elektrolux EFG60750X
    piekarnik: Samsung FQV213G001
    pralka BEKO WMB81244LA
    suszarka BEKO DCU7430

  14. #4834

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bayzone_pl Zobacz post
    tak, nazywa się to

    wkład meblowy

    i dla Ciebie - zdroworozsądkowo - np. Teka GHF 73 i cacy.

    Pozdrawiam
    A.Marszałek
    Dziękuję za odpowiedź I jeśli pozwolisz poproszę Cie jeszcze o weryfikację moich wyborów:
    piekarnik Siemens - HB78GU570
    piekarnik parowy - Siemens HB36D575
    lodówka - Siemens KI42FP60
    zamrażarka - Siemens GS54NAW40 (nie musi być do zabudowy, będzie stała w spiżarce)
    płyta - chyba Teka IR942HS - ew. zaproponuj cos innego, jednak chciałabym aby była podobnych wymiarów i aby pola grzejne nie były jedne za drugimi, co do mocy itp. to zupełnie się na tym nie znam - do tej pory gotowałam na kuchence gazowej
    okap - najprawdopodobniej ten, który wcześniej podałeś, czyli Teka GHF 73, chyba, że wymyślisz coś jeszcze innego
    suszarka - tutaj też mam zgryz - myślałam o Siemens WT48Y780PL, ale poczytałam trochę, że w suszarkach Siemensa zapycha się kondenser, więc trzeba wzywać serwis (nie ma możliwości czyszczenia we własnym zakresie), a dodatkowo w związku z tym zapychaniem pobiera więcej prądu. Czy to prawda?
    mój dom

    Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć. (Albert Einstein)

  15. #4835
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dodi_misia

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam, mam pytanie, stoje przed wyborem sprzętów kuchennych.. chcialabym lodowke do zabudowy, jednak nie porazają one wielkością, dlatego zastanawiam sie nad zabudowaniem chlodziarki i zamrazarki osobno. Czy mozna zamontowac zamrazarkę w słupu pod piekarnikiem, bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Z góry dziekuję

  16. #4836
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    malgos.ty

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Świdnica
    Kod pocztowy
    58-100
    Posty
    92

    Domyślnie

    Witam
    Mam pytanie , może ktoś pomoże. Wymieniam sprzęt , a dokładnie chciałabym zamontować płytę gazową i piekarnik do zabudowy z słupku.
    Na oku mam boscha plyta - BOSCH PBP613B80E, piekarnik - BOSCH HBA23B263E ( potrzębuję taki w kótrym nie nagrzewa się szyba.

    A może MACIE inne pomysły na dobry a nie wygórowany cenowo sprzęt.

  17. #4837

    Domyślnie


    Zadałam pytanie na innym wątku, ale ten jest chyba bardziej aktualny i widzę, że jest tu ktoś, kto zawodowo się zajmuje tymi sprawami, więc może szybciej uzyskam odpowiedź.

    Czy prowadnice teleskopowe na 3 poziomach i pyroliza to zawsze wydatek minimum 3-4 tysięcy? Wyszukałam piekarnik Siemensa w cenie ok. 1500 zł, z pyrolizą i prowadnicami teleskopowymi na 2 poziomach. I tu mam pytanie - czy prowadnice można zamontować, gdzie się chce?
    I czy to prawda, że piekarnika z pyrolizą nie można montować pod płytą indukcyjną?

  18. #4838

    Domyślnie

    Cytat Napisał dodi_misia Zobacz post
    Witam, mam pytanie, stoje przed wyborem sprzętów kuchennych.. chcialabym lodowke do zabudowy, jednak nie porazają one wielkością, dlatego zastanawiam sie nad zabudowaniem chlodziarki i zamrazarki osobno. Czy mozna zamontowac zamrazarkę w słupu pod piekarnikiem, bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Z góry dziekuję

    Technicznie nie ma problemów z montażem, pod warunkiem, ze zakupisz odpowiedni typ zamrażarki.
    Są tzw. podblatowe, ktre montuje się zamaist szafki tak jak zmywarkę, są szafkowe, które wkłada się w korpus szafki - sama tak mam.
    Pytanie czy to rozsądnie, stawiać zamrażarkę obok gorącego piekarnika.
    Może sie okazać, że zamrażarka zacznie zużywać więcej energii by sie schłodzić.

  19. #4839
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    arbea

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    105

    Domyślnie

    Chciałam zapytać czy ktoś z Was użytkuje płytę indukcyjną Touch Slider BEKO HII 64501 i jaka jest jej "jakość"
    Do tej pory miałam płytę gazową z Boscha a teraz chcę ją zmienić na indukcję, taki model polecił mi sprzedawca

  20. #4840

    Domyślnie

    Beko chyba bardziej w lodówkach prym wiedzie, coś z electroluxa może, albo, ale droższy bosch ?

Strona 242 z 291

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony