dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 249 z 291
Pokaż wyniki od 4.961 do 4.980 z 5808
  1. #4961

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bayzone_pl Zobacz post
    Zależy na czym Ci zależy. FQ159UST jest dobrym rozwiązaniem jeśli nie masz miejsca na 2 urządzenia lub gdy wręcz przeciwnie - chcesz zabudowę kompaktową i zamontujesz koło siebie ich piekarnik z mikrofalą i piekarnik z parą.
    Jeśli chcesz dobry zestaw ale z normalnym (60cm) piekarnikiem wybierz FG87SUST plus jakiś piekarnik - nawet parowego BQ1VD6T131 - i pełnia szczęścia - która wygląda tak:
    Załącznik 217186

    Pozdrawiam
    A.Marszałek
    A TAKI ZESTAW:

    AMICA EBI8562

    http://www.avans.pl/amica-piekarnik-...bi8562,id-2453

    AMICA AMM 20 BI

    http://www.avans.pl/amica-kuch-mikro...-20-bi,id-2127

    nie będę ukrywać,że kasa się liczy ...
    Ostatnio edytowane przez IZA30 ; 08-10-2013 o 09:15
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  2. #4962
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Semira_

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-100
    Posty
    158

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bayzone_pl Zobacz post
    Zależy na czym Ci zależy. FQ159UST jest dobrym rozwiązaniem jeśli nie masz miejsca na 2 urządzenia lub gdy wręcz przeciwnie - chcesz zabudowę kompaktową i zamontujesz koło siebie ich piekarnik z mikrofalą i piekarnik z parą.
    Jeśli chcesz dobry zestaw ale z normalnym (60cm) piekarnikiem wybierz FG87SUST plus jakiś piekarnik - nawet parowego BQ1VD6T131 - i pełnia szczęścia - która wygląda tak:
    Załącznik 217186

    Pozdrawiam
    A.Marszałek
    Witam
    Dzieki bardzo za odpowiedźl Przyjrze się bliżej temu piekarnikowi bo wyglada ciekawie. Sądziłam że pieraniki parowe są znacznie droższe. Ja potrzebuje mikrofale i zwykły piekarnik. Zamiast mikrofali chyba wezmę tego kompakta bo jest w cenie fajnej mikrofali a dodatkowy piekarnik zawsze sie przyda. Napisz mi jeszcze proszę jak jest z tym termoobiegiem w samsungach gdzie jest pieczenie na dwóch poziomach jednocześnie. Czy to jest faktycznie termoobieg czy tylko wentylatory?
    Pozdrawiam

  3. #4963
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał Semira_ Zobacz post
    Witam
    Dzieki bardzo za odpowiedźl Przyjrze się bliżej temu piekarnikowi bo wyglada ciekawie. Sądziłam że pieraniki parowe są znacznie droższe.
    Nie jest to jakiś kosmos cenowy ale zwykłe są tańsze - chociaż niewiele w przypadku samsunga

    Cytat Napisał Semira_ Zobacz post
    Zamiast mikrofali chyba wezmę tego kompakta bo jest w cenie fajnej mikrofali a dodatkowy piekarnik zawsze sie przyda.
    YYY???
    mikrofala FG87SUST - ca. 750,-
    kompakt FQ115T001 - ca.1650- 1700,-

    Cytat Napisał Semira_ Zobacz post
    Napisz mi jeszcze proszę jak jest z tym termoobiegiem w samsungach gdzie jest pieczenie na dwóch poziomach jednocześnie. Czy to jest faktycznie termoobieg czy tylko wentylatory?
    To są:
    2 wentylatory
    2 termoobiegi
    2 timery
    2 termostaty

    poza tym można na codzień "gonić" tylko połówkę piekarnika czyli szybciej się nagrzewa i mniejszy pobór prądu bo nie grzeje domyślnie całej komory.
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  4. #4964
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał IZA30 Zobacz post
    A TAKI ZESTAW:

    AMICA EBI8562

    AMICA AMM 20 BI

    nie będę ukrywać,że kasa się liczy ...
    Bardzo fajna opcja. Świetny piekarnik - doposażony a nie przesadzony i zwykła acz mała mikrowela - dlatego polecałem AMM 25BI
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	EBI_AMM.JPG
Wyświetleń:	166
Rozmiar:	34,2 KB
ID:	217242
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  5. #4965
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dbPL

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    5

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ZMIANy.jpg
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	57,3 KB
ID:	217260
    Kuchnia będzie wyglądać podobnie jak na tym projekcie.

    Potrzebuje rad odnośnie wyboru okapu, lodówki (jaka pasuje do piekarnika), płyty indukcyjnej i zmywarki (do zabudowy). Interesują mnie modele dobre i sprawdzone. Dziękuję

    Moje typy:
    * PIEKARNIK SIEMENS HB43GT540E
    Załącznik 217168

    * MIKROFALÓWKA SIEMENS HF25G5L2
    Załącznik 217169

    * OKAP TELESKOPOWY SIEMENS LI48632
    Załącznik 217171

    * PŁYTA INDUKCYJNA
    SIEMENS ??

    * ZMYWARKA ??
    SIEMENS ??

    * LODÓWKA SIEMENS KG36NVL21
    Załącznik 217173
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ZMIANy.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	57,5 KB
ID:	217254  
    Ostatnio edytowane przez dbPL ; 08-10-2013 o 12:05

  6. #4966
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Jadore
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-003
    Posty
    45

    Domyślnie

    Cytat Napisał IZA30 Zobacz post
    Co myślcie o takim zestawieniu?

    Piekarnik WHIRLPOOL AKP 467 IX - słupek
    Kuch. mikrofalowa WHIRLPOOL AMW 492 IX - słupek
    Płyta gazowa WHIRLPOOL AKT 414 NB

    Najbardziej chodzi mi o zestawienie piekarnika i mikrofali,żeby było z tej samej bajki i czy w ogóle polecacie WHIRLPOOL'A ?

    Iza

    Po przesianiu sprzętów wszystkich marek i klas od sredniej do wysokiej polki oraz kierujac sie moimi osobistymi załozeniami ( patrz wyzej quiz sprzetow)
    WHIRPOOL wypada naprawde dobrze cenowo i funkcyjnie. Koszt adekwatny do tego co dostajemy i to z górką. U mnie tez sprzet bedzie w slupku wiec musi byc z tej samej "rodziny". Poki co wybralam line
    CUBE
    mikro AMW 834IX 2150PLN( najlepsza ze wszystkich w porownaniu z Miele Srele,AEG,Franke,Smegi Sregi) bo ma grill,crisp,GOTOWANIE NA PARZE nikt inny nie ma tycvh jakze podstawowych funkcji ( no cyba ze komus na nich nie zalezy)
    piekarnik AMW 599 IX 9funkcji 3500PLN lub 698IX 15funkcji 5300PLN
    Do tego dochodzi jeszcze ekspres.
    Jak stwierdzil Bayzone powinnam dac szanse Whirpoolowi.
    Ostatecznie bede wypierac miedzy Whirpoolem Boschem a Siemensem.
    Mam do sprzedania 2 okna balkonowe tarasowe ( lewe lub/i prawe) system Veka. Wymiary 2050 x 2200cm plus roleta 20cm. Kolor orzech obustronny, k=1,1. Zachęcam!!!! Atrakcyjna cena, sprawdzony producent. Do 50km w obrębie Wrocławia dowóz gratis!!!! Więcej informacji na prv. ZAPRASZAM!!!!

  7. #4967
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał dbPL Zobacz post

    Potrzebuje rad odnośnie wyboru okapu, lodówki (jaka pasuje do piekarnika), płyty indukcyjnej i zmywarki (do zabudowy). Interesują mnie modele dobre i sprawdzone. Dziękuję
    Ciężko powiedzieć "jaka lodówka pasuje do piekarnika" - bierz pod uwagę fakt że materiał i wykończenie drzwi lodówki będzie inny niż piekarnika i mikrofali, inaczej będzie padało światło itp... pomijając fakt że pytasz o lodówkę wolnostojącą a na wizualizacji jest w zabudowie - ale ok - napisałaś/łeś że będzie podobnie jak na wizualizacji... o tej mogę powiedzieć że: będzie pasowała bo ma takie samo logo na obudowie...

    Płyta std 60 cm? czy może węższa albo szersza, prosta czy rozbudowana

    Zmywarka 45cm czy 60cm, panel widoczny czy ukryty..

    itd...
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  8. #4968

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bayzone_pl Zobacz post
    Bardzo fajna opcja. Świetny piekarnik - doposażony a nie przesadzony i zwykła acz mała mikrowela - dlatego polecałem AMM 25BI
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	EBI_AMM.JPG
Wyświetleń:	166
Rozmiar:	34,2 KB
ID:	217242
    No to jestem w domu Dziękuję Ci-nawet w sklepie by mi tak profesjonalnie nie doradzili
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  9. #4969

    Domyślnie

    Bayzone widzę, że konkretnie odpowiadasz i doradzasz. Czy ta płyta indukcyjna ACM848BA
    będzie dobrym wyborem ?

    Ten piekarnik z mikrofalą, co podała IZA chyba też sobie zafunduję bo krucho z kasą. Są jeszcze te integry z termosondą- pytanie czy to zbędny bajer ? Tańsza mikrofala nie ma grilla kwarcowego tylko zwykły - czy jest to aż tak przydatne ?

    Interesuje mnie jeszcze okap DVG 600 ZBE - wizualnie wygląda bardzo fajnie, cena również przystępna. Mam 11m2 kuchnię zamkniętą, osobny kanał do okapu. Czy będzie to dobry wybór ?

    Lodówka na 90% będzie ta ART 866/A+
    Zmywarka ADG 6240/1 FD chyba, że proponujesz coś innego ?
    Ostatnio edytowane przez pawko_ ; 08-10-2013 o 12:45

  10. #4970
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dbPL

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    5

    Domyślnie Bayzone

    Cytat Napisał Bayzone_pl Zobacz post
    Ciężko powiedzieć "jaka lodówka pasuje do piekarnika" - bierz pod uwagę fakt że materiał i wykończenie drzwi lodówki będzie inny niż piekarnika i mikrofali, inaczej będzie padało światło itp... pomijając fakt że pytasz o lodówkę wolnostojącą a na wizualizacji jest w zabudowie - ale ok - napisałaś/łeś że będzie podobnie jak na wizualizacji... o tej mogę powiedzieć że: będzie pasowała bo ma takie samo logo na obudowie...

    Płyta std 60 cm? czy może węższa albo szersza, prosta czy rozbudowana

    Zmywarka 45cm czy 60cm, panel widoczny czy ukryty..

    itd...

    Powiem tak odnośnie lodówki napewno z nofrost i zamrazalnikiem na dole ale mam dylemat czy wolnostojąca (ma ciekawsze wykonczenie wewnatrz ale ciezej bedzie dobrac podobna do piekarnika) czy w zabudowie (napewno bedzie pasowac ale wnetrze juz gorsze). Jaki model wybrac i co lepsze.
    Płyta 60cm, napewno indukcyjna, z 4 polami indukcyjnymi (w tym jedno może być rozszerzone ale nie musi), 4 pola "Booster"
    zmywarka i tu mam dylemat czy 45 czy 60 ale bardziej przychylny jestem do 60, panel ukryty.

  11. #4971
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał flutebox Zobacz post
    Bayzone widzę, że konkretnie odpowiadasz i doradzasz. Czy ta płyta indukcyjna ACM848BA
    będzie dobrym wyborem ?

    Ten piekarnik z mikrofalą, co podała IZA chyba też sobie zafunduję bo krucho z kasą. Są jeszcze te integry z termosondą- pytanie czy to zbędny bajer ? Tańsza mikrofala nie ma grilla kwarcowego tylko zwykły - czy jest to aż tak przydatne ?

    Interesuje mnie jeszcze okap DVG 600 ZBE - wizualnie wygląda bardzo fajnie, cena również przystępna. Mam 11m2 kuchnię zamkniętą, osobny kanał do okapu. Czy będzie to dobry wybór ?

    Lodówka na 90% będzie ta ART 866/A+
    Zmywarka ADG 6240/1 FD chyba, że proponujesz coś innego ?
    Termosondę chyba bym odpuścił... zależy jak często pieczesz mięsa.
    Okap jest niezły - cena do jakości jest OK. - zwłaszcza ze wypuszczasz wylot do komina.
    Przy mikrofali bardziej zwróć uwagę na wielkość - biorąc pod uwagę również jak często i do czego używasz mikrofali - z rozsądkiem.
    Reszta gratów - bez zastrzeżeń.
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  12. #4972
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał dbPL Zobacz post
    Powiem tak odnośnie lodówki napewno z nofrost i zamrazalnikiem na dole ale mam dylemat czy wolnostojąca (ma ciekawsze wykonczenie wewnatrz ale ciezej bedzie dobrac podobna do piekarnika) czy w zabudowie (napewno bedzie pasowac ale wnetrze juz gorsze). Jaki model wybrac i co lepsze.
    Płyta 60cm, napewno indukcyjna, z 4 polami indukcyjnymi (w tym jedno może być rozszerzone ale nie musi), 4 pola "Booster"
    zmywarka i tu mam dylemat czy 45 czy 60 ale bardziej przychylny jestem do 60, panel ukryty.
    Póki co na szybko -

    lodówka - tańsza i ciekawsza będzie w zabudowie - ale jak uprzesz się na Siemensa to "dziwacznie" Ci wyjdzie dzielenie zamrażarka/lodówka w linii zabudowy Jeśli już, to martw się pojemnością wybierając między zabudową a wolnostojącym - chociaż zabudowa na 2+2 wystarczy. I na tego Nofrosta bym się tak nie napalał

    Zmywarka - jak tylko masz miejsce - 60 cm - nie musisz jej całej zapełniać żeby uruchomić - dobierze sobie energię i wodę do załadunku - a w 45cm po dobrym obiedzie braknie Ci miejsca.

    Płyta - do wyboru do koloru.
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  13. #4973
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dbPL

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    5

    Domyślnie

    Oki dzięki
    skupie się na lodówce do zabudowy powinno wyjść przyjemniej a proszę mi powiedzieć jeszcze jaki model jest najciekawszą propozycją ?

  14. #4974
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał dbPL Zobacz post
    Oki dzięki
    skupie się na lodówce do zabudowy powinno wyjść przyjemniej a proszę mi powiedzieć jeszcze jaki model jest najciekawszą propozycją ?
    tylko Siemens czy inni też?
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  15. #4975
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dbPL

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    5

    Domyślnie

    pod zabudowe to każdy producent ważne aby był dobrze wykonany i ładny środek

  16. #4976
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał dbPL Zobacz post
    pod zabudowe to każdy producent ważne aby był dobrze wykonany i ładny środek
    AEG SCT 71800S1

    Whirlpool ART 866/A+
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  17. #4977
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa72_krakow

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    34-125
    Posty
    642

    Domyślnie

    Cytat Napisał flutebox Zobacz post
    Bayzone widzę, że konkretnie odpowiadasz i doradzasz. Czy ta płyta indukcyjna ACM848BA
    będzie dobrym wyborem ?
    Tez bralismy pod uwage ta plyte, tylko okazalo sie, ze to powiekszone pole to to samo co 2 pola (nie mozna w dowolnym miejscu polozyc garnka)...wiec zrezygnowalismy.

  18. #4978
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewa72_krakow Zobacz post
    Tez bralismy pod uwage ta plyte, tylko okazalo sie, ze to powiekszone pole to to samo co 2 pola (nie mozna w dowolnym miejscu polozyc garnka)...wiec zrezygnowalismy.
    w każdej tego typu płycie to są dwa pola, które mogą pracować niezależnie a w razie potrzeby można je połączyć w jedno pod chociażby gęsiarkę...
    w dowolnym miejscu to można sobie kłaść garnki na płycie piano od Dedietrich'a za 20 000 PLN
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  19. #4979

    Domyślnie

    Nie rozumiem co masz na myśli. Te dwa pola można połączyć w jedno i położyć np. brytfane. Ewentualnie kladziesz w obrębie pola jakiś mniejszy garnek i funkcja 6 zmysł to ropoznaje i grzeje tylko to miejsce. Bynajmniej tak pisze producent.

  20. #4980
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Jadore
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-003
    Posty
    45

    Domyślnie

    Cytat Napisał dbPL Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ZMIANy.jpg
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	57,3 KB
ID:	217260
    Kuchnia będzie wyglądać podobnie jak na tym projekcie.

    Potrzebuje rad odnośnie wyboru okapu, lodówki (jaka pasuje do piekarnika), płyty indukcyjnej i zmywarki (do zabudowy). Interesują mnie modele dobre i sprawdzone. Dziękuję

    Moje typy:
    * PIEKARNIK SIEMENS HB43GT540E
    Załącznik 217168

    * MIKROFALÓWKA SIEMENS HF25G5L2
    Załącznik 217169

    * OKAP TELESKOPOWY SIEMENS LI48632
    Załącznik 217171

    * PŁYTA INDUKCYJNA
    SIEMENS ??

    * ZMYWARKA ??
    SIEMENS ??

    * LODÓWKA SIEMENS KG36NVL21
    Załącznik 217173
    Też czekam na opinie, bo zarówno mikro ( szkoda,że z funkcji ma tylko grill) jak i piekarnik Siemens są na mojej liście.....
    Mam do sprzedania 2 okna balkonowe tarasowe ( lewe lub/i prawe) system Veka. Wymiary 2050 x 2200cm plus roleta 20cm. Kolor orzech obustronny, k=1,1. Zachęcam!!!! Atrakcyjna cena, sprawdzony producent. Do 50km w obrębie Wrocławia dowóz gratis!!!! Więcej informacji na prv. ZAPRASZAM!!!!

Strona 249 z 291

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony