dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 250 z 291
Pokaż wyniki od 4.981 do 5.000 z 5808
  1. #4981

    Domyślnie

    Cytat Napisał IZA30 Zobacz post
    A TAKI ZESTAW:

    AMICA EBI8562

    http://www.avans.pl/amica-piekarnik-...bi8562,id-2453

    AMICA AMM 20 BI

    http://www.avans.pl/amica-kuch-mikro...-20-bi,id-2127

    nie będę ukrywać,że kasa się liczy ...
    Jeszcze mozesz sie zastanowic nad masterccok,co prawda mikrofala ma troszke inny inoks niz piekarnik ale po za tym pasuje,a mozesz ją dostac za punkty. Ja kupiłam plyte i pekarnik a mikrofale dostalam z punktów od masterercook. Piekarniki są rozne do wyboru.https://promocjeagd.pl/produkty-mast...iekarniki.html
    Ostatnio edytowane przez agnieha22 ; 08-10-2013 o 19:44

  2. #4982
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa72_krakow

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    34-125
    Posty
    642

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bayzone_pl Zobacz post
    w każdej tego typu płycie to są dwa pola, które mogą pracować niezależnie a w razie potrzeby można je połączyć w jedno pod chociażby gęsiarkę...
    w dowolnym miejscu to można sobie kłaść garnki na płycie piano od Dedietrich'a za 20 000 PLN
    Tzn., ze np. samsung, u ktorego duze pole nazywa sie anydish, na ktorym mozna wiele naczyn jednoczesnie polozyc, robi ludzi w bambuko?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CTN364N006_features05.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	40,0 KB
ID:	217381

  3. #4983

    Domyślnie

    Ewa to samo jest w tej płycie z whirpoola którą podałem

    Strefa Flexi Cook
    Gotuj tak jak lubisz, z innowacyjną strefą Flexi Cook. Flexi Cook pozwala połączyć dwa pola indukcyjne, aby stworzyć powierzchnię grzewczą o przekątnej 38cm, na której zmieści się nawet bardzo duże naczynie. Ponadto jeśli chcesz gotować tylko na jednej części płyty, system automatycznie ją rozpozna, zapewniając Ci maksymalny komfort, swobodę i bezpieczeństwo.
    Ostatnio edytowane przez pawko_ ; 08-10-2013 o 22:06

  4. #4984
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dbPL

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    5

    Domyślnie

    Prawie ostateczna wersja wygląda następująco

    • KUCHENKA SIEMENS HB43GT540E
    • MIKROFALÓWKA SIEMENS HF25G5L2
    • PŁYTA SIEMENS EH651TA16E
    • OKAP SIEMENS LI48632
    • LODÓWKA DO ZABUDOWY SIEMENS KI86NAD30
    • ZMYWARKA SIEMENS SN64M030EU



    Co sądzicie o takim zestawieniu ??

  5. #4985

    Domyślnie

    Boyzone możesz polecić mi łatwą w utrzymaniu płytę gazowa czarna 4 i 5 polowa,ewentualnie dobra indukcje(do 2500)

  6. #4986

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieha22 Zobacz post
    Jeszcze mozesz sie zastanowic nad masterccok,co prawda mikrofala ma troszke inny inoks niz piekarnik ale po za tym pasuje,a mozesz ją dostac za punkty. Ja kupiłam plyte i pekarnik a mikrofale dostalam z punktów od masterercook. Piekarniki są rozne do wyboru.https://promocjeagd.pl/produkty-mast...iekarniki.html
    Brałam pod uwagę Mastercooka ,bo jestem wprost zakochana w płycie gazowej MASTERCOOK 4CMK-4GLS http://www.avans.pl/mastercook-plyta...-4gls,id-30477 ,piekarnik też bym jakichś wybrała tym bardziej,że cenowo naprawdę wygląda korzystnie (a mi na tym właśnie zależy)ale z tego co się zorientowałam to mają chyba jedną kuchenkę mikrofalową a jeszcze jak mówisz,że kolory inoxu się różnią...
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  7. #4987
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa72_krakow

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    34-125
    Posty
    642

    Domyślnie

    Cytat Napisał flutebox Zobacz post
    Ewa to samo jest w tej płycie z whirpoola którą podałem

    Strefa Flexi Cook
    Gotuj tak jak lubisz, z innowacyjną strefą Flexi Cook. Flexi Cook pozwala połączyć dwa pola indukcyjne, aby stworzyć powierzchnię grzewczą o przekątnej 38cm, na której zmieści się nawet bardzo duże naczynie. Ponadto jeśli chcesz gotować tylko na jednej części płyty, system automatycznie ją rozpozna, zapewniając Ci maksymalny komfort, swobodę i bezpieczeństwo.
    Chyba sie nie rozumiemy - idzie o to, ze whirpool podaje grzanie w konkretnie do tego przeznaczonym miejscu, a samsung obojetnie gdzie polozysz (oczywiscie pisze tu o tym duzym polu i pomijam geslarke)- wybacz, nie bede szukala tego ponownie, a konkretnie sie "nagrzebalam", zeby do tego dotrzec...
    Jak pisalam kilka postow wczesniej, wybor padl na samsunga, ktorego juz zakupilismy Za dwa miesiace okaze sie, jak to dziala i na pewno podziele sie uwagami.

  8. #4988

    Domyślnie

    Ewa to samo w płycie whirpool, możesz obojętnie gdzie położyć przedmiot, ale tylko w tym polu, które jest nakreślone o przekątnej 38 cm. Poza nakreślonym polem logiczne, że nie będzie grzać. Jeśli w Samsungu jest tak samo to nie rozumiem o co się rozchodzi ?

  9. #4989
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    ewa72_krakow i flutebox nie kłóćcie się bo oboje macie i nie macie racji zarazem a wynika to z niezrozumienia się wzajemnie i niewiedzy technicznej...

    Po pierwsze - flutebox ma rację bo tak samo to działa w Samsungu jak i w Whirlpoolu.
    Whirlpool ma dwa "osobne" pola i jedno "połączone" Samsung zaś dwa "połączone"
    specjalnie piszę "połączone" bo to nic innego jak dwa niezależne pola które można używać pojedynczo i niezależnie od siebie a można też połączyć pod jedno sterowanie.

    ewa72_krakow mylisz się - to nie jest tak że położysz gdziekolwiek i cokolwiek i będzie działało na Twojej płycie - która swoją drogą jest świetna ale ma zasadniczą wadę i pod tym względem teoretycznie płyta Whirlpoola jest lepsza
    I masz rację - Samsung robi trochę klientów w bambuko

    a dopiero płyta DeDietrich o której wspomniałem - zresztą BSH też ma taką w ofercie - ma zupełnie inną budowę pól - i pozwala na absolutnie dowolne układanie garnków - ale to musiałbym Wam zrobić skrócony wykład nt. budowy płyt indukcyjnych bo "kółka" "kwadraty" "prostokąty" i inne figury geometryczne które widzicie mają mało wspólnego z tym co się dzieje pod taflą szkła
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  10. #4990

    Domyślnie

    Cytat Napisał IZA30 Zobacz post
    Brałam pod uwagę Mastercooka ,bo jestem wprost zakochana w płycie gazowej MASTERCOOK 4CMK-4GLS http://www.avans.pl/mastercook-plyta...-4gls,id-30477 ,piekarnik też bym jakichś wybrała tym bardziej,że cenowo naprawdę wygląda korzystnie (a mi na tym właśnie zależy)ale z tego co się zorientowałam to mają chyba jedną kuchenkę mikrofalową a jeszcze jak mówisz,że kolory inoxu się różnią...
    Za tą plyte i tak nie ma punktów,musiała byś wziąść 2CMI-4GLST ona ma 30punktów i ten naddroższy piekarnik.Jesli podoba ci sie tamta plyta gazowa ze wzgledu na jej rozmieszczenie to nie polecam,ja mialam takie rozmieszczenie z aristona i zazwyczaj gotuje na duzych garczkach,albo patelniach wiec jak dwa duze dalam po bokach to dwa srodkowe palniki byly schowane i juz 3 garczek sie nie zmiescil. Mnie tam inox nie przeszkadza,bo samsung tez sie rózni,a wchirpola widziałam dziś w sklepie i złe ta szyba wygładaTez byłam zdesperowana tym wszystkim i wkoncu przeliczylam kase i wybralam mastercook.Mam za to lepszy piekarnik w tych pieniadzach co miała bym tanszy i mikrofale musiała bym zapłacic,wiec jestem zadowolona,a płyta indukcyjna jest swietna do kazdego pola ma osobne sterowanie czego nie widzialam w innych firmach i czas przy kazdym polu. Z piekarnika tez jestem zadowolona ma wysowane prowadnice,a oprócz inoksu wszystko pasuje idealnie. Wiesz wkoncu dostałam ja za darmo wiec jak to mówia darowanemu koniowi się w zeby nie patrzy. Jest ok,nigdy nie bedzie idealnie zawsze sie czegos dopatrzysz.
    Ostatnio edytowane przez agnieha22 ; 09-10-2013 o 18:10

  11. #4991

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieha22 Zobacz post
    Za tą plyte i tak nie ma punktów,musiała byś wziąść 2CMI-4GLST ona ma 30punktów i ten naddroższy piekarnik.Jesli podoba ci sie tamta plyta gazowa ze wzgledu na jej rozmieszczenie to nie polecam,ja mialam takie rozmieszczenie z aristona i zazwyczaj gotuje na duzych garczkach,albo patelniach wiec jak dwa duze dalam po bokach to dwa srodkowe palniki byly schowane i juz 3 garczek sie nie zmiescil. Mnie tam inox nie przeszkadza,bo samsung tez sie rózni,a wchirpola widziałam dziś w sklepie i złe ta szyba wygładaTez byłam zdesperowana tym wszystkim i wkoncu przeliczylam kase i wybralam mastercook.Mam za to lepszy piekarnik w tych pieniadzach co miała bym tanszy i mikrofale musiała bym zapłacic,wiec jestem zadowolona,a płyta indukcyjna jest swietna do kazdego pola ma osobne sterowanie czego nie widzialam w innych firmach i czas przy kazdym polu. Z piekarnika tez jestem zadowolona ma wysowane prowadnice,a oprócz inoksu wszystko pasuje idealnie. Wiesz wkoncu dostałam ja za darmo wiec jak to mówia darowanemu koniowi się w zeby nie patrzy. Jest ok,nigdy nie bedzie idealnie zawsze sie czegos dopatrzysz.
    no oczywiście masz rację! ja od tego wertowania i przeglądania ,dopasowywania "kolorem",porównywania cen -mam okropny mętlik w głowie i mam dość,chyba zdecyduje się na amicę,choć płyty czarne szklane,gazowe te "amicowe" zbytnio mi się nie podobają...jedynie chyba ta PGCZ6411,ale szału nie ma ...
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  12. #4992
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    płyta zawsze będzie miała inny odcień i wzór inoxu niż piekarnik/mikrofala a jeszcze inny będzie miała lodówka... ale jak ktoś wybiera piekarnik z mikrofalą do słupka to moim zdaniem powinny do siebie pasować a nie że się "przymknie oko" minimum estetyki pasuje zachować jak się już robi coś konkretnie - nawet po kosztach.

    swoja drogą agniecha22 napisz ile zapłaciłaś za całość jeśli to nie tajemnica - bo to takie trochę oszczędzanie słabe jak musisz kupować najdroższy piekarnik i równie nie tanią płytę żeby dostać za free mikrowelę za paręset złotych...

    IZA30tak naprawdę żadna płyta "gaz na szkle" nie będzie dobra - takie jest moje zdanie - są niepraktyczne a ładnie wyglądają tylko na zdjęciu i po wyjęciu z opakowania... i płyta Whirlpoola którą widziała agniecha22 nie jest ani lepsza ani tymbardziej gorsza - jest po prostu na ekspozycji przez co jest styrana tak samo jak po niedługim czasie będzie w domu.
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  13. #4993

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bayzone_pl Zobacz post
    płyta zawsze będzie miała inny odcień i wzór inoxu niż piekarnik/mikrofala a jeszcze inny będzie miała lodówka... ale jak ktoś wybiera piekarnik z mikrofalą do słupka to moim zdaniem powinny do siebie pasować a nie że się "przymknie oko" minimum estetyki pasuje zachować jak się już robi coś konkretnie - nawet po kosztach.

    swoja drogą agniecha22 napisz ile zapłaciłaś za całość jeśli to nie tajemnica - bo to takie trochę oszczędzanie słabe jak musisz kupować najdroższy piekarnik i równie nie tanią płytę żeby dostać za free mikrowelę za paręset złotych...

    IZA30tak naprawdę żadna płyta "gaz na szkle" nie będzie dobra - takie jest moje zdanie - są niepraktyczne a ładnie wyglądają tylko na zdjęciu i po wyjęciu z opakowania... i płyta Whirlpoola którą widziała agniecha22 nie jest ani lepsza ani tymbardziej gorsza - jest po prostu na ekspozycji przez co jest styrana tak samo jak po niedługim czasie będzie w domu.
    Po prawdzie wszyscy moi znajomi co mają "czarne gazowe" jak jeden mąż wszyscy mi odradzają z wiadomych powodów,że czyścić,czyścić,czyścić,że widać każdą kropelkę wody...itp...itd...że kupiliby inox, że czarna to strzał w kolano Nastawiłam się na czarną,bo ładna,modna,ale pewnie będę gorzko płakać coś mi się wydaje...choć moje jedno oko jeszcze przygląda się płycie AMICA PGZ6311
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	amica płyta.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	57,1 KB
ID:	217692  
    Ostatnio edytowane przez IZA30 ; 10-10-2013 o 08:55
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  14. #4994
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał IZA30 Zobacz post
    Po prawdzie wszyscy moi znajomi co mają "czarne gazowe" jak jeden mąż wszyscy mi odradzają z wiadomych powodów,że czyścić,czyścić,czyścić,że widać każdą kropelkę wody...itp...itd...że kupiliby inox, że czarna to strzał w kolano Nastawiłam się na czarną,bo ładna,modna,ale pewnie będę gorzko płakać coś mi się wydaje...choć moje jedno oko jeszcze przygląda się płycie AMICA PGZ6311
    Bardzo fajna, solidna płyta, może nawet zbyt solidna... na tym zdjęciu i na zdjęciach w internecie nie widać jednej rzeczy - to jest dość masywna i ciężka optycznie płyta...
    na zdjęciu poniżej jest PGZ7311 - to jest ta sama płyta tylko w wersji 5-cio palnikowej - czyli w "wokiem" wstawionym w środek - niemniej PGZ6311 z boku wygląda tak samo

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pgz.JPG
Wyświetleń:	120
Rozmiar:	36,2 KB
ID:	217714
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  15. #4995

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bayzone_pl Zobacz post
    Bardzo fajna, solidna płyta, może nawet zbyt solidna... na tym zdjęciu i na zdjęciach w internecie nie widać jednej rzeczy - to jest dość masywna i ciężka optycznie płyta...
    na zdjęciu poniżej jest PGZ7311 - to jest ta sama płyta tylko w wersji 5-cio palnikowej - czyli w "wokiem" wstawionym w środek - niemniej PGZ6311 z boku wygląda tak samo

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pgz.JPG
Wyświetleń:	120
Rozmiar:	36,2 KB
ID:	217714
    Czyli płytę generalnie polecałbyś raczej w inoxie? Do tej pory miałam właśnie taką,poza paroma małymi ryskami,nie narzekałam na nią...wiadomo,czyścić trzeba każdą.Co dotyczy szklanych, to bardziej "pociąga" mnie jej design,czarny kolor pasujący do nowoczesnego wnętrza .Ale dały mi jeszcze do myślenia Twoje słowa,że te czarne "ładnie wyglądają tylko na zdjęciu i po wyjęciu z opakowania"...
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  16. #4996

    Domyślnie

    swoja drogą agniecha22 napisz ile zapłaciłaś za całość jeśli to nie tajemnica - bo to takie trochę oszczędzanie słabe jak musisz kupować najdroższy piekarnik i równie nie tanią płytę żeby dostać za free mikrowelę za paręset złotych...

    Ja akurat potrzebowalam indukcje wiec nie musiałam brać najdrozszego piekarnikau mnie za komplet piekarnik MF-800ATCX. plyta I4DE64ZS razem ok.3200-3300zl plus mikrofala gratis. Izza 30 kupujac plyte gazową musiała by wziąsc ten najdrozy piekarnik ale to juz ful wypas i z plyta gazowa zapłaciłaby ok.tez ok.3200 ale ma piekarnik z ;
    ICS – Master Chef – funkcja automatycznego kucharza
    Dotykowy kolorowy programator LCD w języku polskim
    Książka kucharska – 50 automatycznych programów pieczenia
    Funkcja pieczenia potraw w niskiej temperaturze: 10 programów
    Pyrocontrol – automatyczne określanie stopnia zabrudzenia i czyszczenie pirolityczne
    System Impulse – automatyczne wysuwanie potraw
    Rożen obrotowy
    Zimne drzwi z 4 szybami
    Kolor: inox + czarne szkło
    Klasa energetyczna A, zużycie energii o 10% mniejsze niż w klasie A
    (tylko 0,72 kWh!)

    i do tego zestawu tez dostanie mikro,ale tu sie trzeba zastanowic czy funkcji tych bedzie uzywac bo jak piecze od swieta to wydaje mi sie ZBEDNE INWESTOWAC W TAK DROGI PIEKARNIK.

  17. #4997

    Domyślnie

    Cytat Napisał IZA30 Zobacz post
    no oczywiście masz rację! ja od tego wertowania i przeglądania ,dopasowywania "kolorem",porównywania cen -mam okropny mętlik w głowie i mam dość,chyba zdecyduje się na amicę,choć płyty czarne szklane,gazowe te "amicowe" zbytnio mi się nie podobają...jedynie chyba ta PGCZ6411,ale szału nie ma ...
    Przeciez płyte mozesz wziąsc z innej firmy jeśli piekarnik z mikro bedzie w słupku, to ja bym wzieła płyte taką jak mi się podoba, a nie zeby była tej samej firmy,oczywiście musi pasować,ale nie koniecznie napis. Dokładnie rozumie twój mętlik też tak miałam.-dopiero pózniej znalazłam to forum dlatego chce pomóc najlepiej jak potrafie.Powodzonka.
    Ostatnio edytowane przez agnieha22 ; 10-10-2013 o 11:13

  18. #4998

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieha22 Zobacz post
    Przeciez płyte mozesz wziąsc z innej firmy jeśli piekarnik z mikro bedzie w słupku, to ja bym wzieła płyte taką jak mi się podoba, a nie zeby była tej samej firmy,oczywiście musi pasować,ale nie koniecznie napis. Dokładnie rozumie twój mętlik też tak miałam.-dopiero pózniej znalazłam to forum dlatego chce pomóc najlepiej jak potrafie.Powodzonka.
    Piekarnik i mikro już wybrałam ,będzie to : Piekarnik AMICA EBI8562AA i mikrofala AMICA AMM 20 BI choć,rzeczywiście po słowach Bayzone'a sprawdziłam i jej trochę mała w porównaniu z AMM 25 BI,ale niestety jest droższa Jeżeli chodzi o tą nieszczęsną płytę to już zupełnie nie wiem bardzo podobają mi się jak pisałam wyżej czarne,ale inox też mógłby być,bo ceny właściwie takie same,chodziłoby jedynie o to nieszczęsne czyszczenie
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  19. #4999

    Domyślnie

    Cytat Napisał IZA30 Zobacz post
    Jeżeli chodzi o tą nieszczęsną płytę to już zupełnie nie wiem bardzo podobają mi się jak pisałam wyżej czarne,ale inox też mógłby być,bo ceny właściwie takie same,chodziłoby jedynie o to nieszczęsne czyszczenie
    Również stoje przed podobnym wyborem.
    Do blatu bardziej pasuje mi czarna,inox był jak plomba w kuchni(do niczego nie dopasowany)
    Czarne sa ładniejsze wizualnie,w czyszczeniu hmmmm.
    Ze szkła wybrałem 5 polowa franke crystal,z inoxu nic mi nie odpowiada.
    Mysle nad czarna emaliowana

    Franke crystal
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	450x600__media_34166.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	22,9 KB
ID:	217760   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FRANKE-CRYSTAL-WHITE-SERISI-5-GOZLU-OCAK-40__58082787_0.jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	36,6 KB
ID:	217761  

  20. #5000

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05618.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	217894
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05609.jpg
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	88,2 KB
ID:	217895
    Jak by kogoś interesował mastercook mikrofala z piekarnikiem wygląda tak.
    Ostatnio edytowane przez agnieha22 ; 11-10-2013 o 11:18

Strona 250 z 291

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony