dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 251 z 291
Pokaż wyniki od 5.001 do 5.020 z 5808
  1. #5001
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    skorlaje

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    poznań
    Posty
    179

    Domyślnie

    Mam problem ze zmywarką Boscha.
    Naczynia po umyciu śmierdzą starą szmatą
    Bez względu na program i jego długość. Z tego względu otwieram już jak szeroko zmywarkę zaraz po zakończeniu programu i wysuwam dolną szufladę, nie czekam aż naczynia ostygną zamknięte - choć sama nie wiem czy coś to daje - dalej śmierdzą.
    Używam tabletek - kupowałam już wszystkie rodzaje.
    mam tez powieszony zapach wewnątrz, ale właściwie daj on tylko tyle, że teraz śmierdzi stara cytrynową szmatą
    CO robić?!?!

    No i właściwie co 2-3 zmywania myję bardzo dokładnie i zostawiam do wysuszenia w zlewie filtry.

    p.s. pytałam już w wątku zbiorczym o zmywarkach, ale może tutaj ktoś mi szybciej pomoże

  2. #5002

    Domyślnie

    Cytat Napisał skorlaje Zobacz post
    Mam problem ze zmywarką Boscha.
    Naczynia po umyciu śmierdzą starą szmatą
    Bez względu na program i jego długość. Z tego względu otwieram już jak szeroko zmywarkę zaraz po zakończeniu programu i wysuwam dolną szufladę, nie czekam aż naczynia ostygną zamknięte - choć sama nie wiem czy coś to daje - dalej śmierdzą.
    Używam tabletek - kupowałam już wszystkie rodzaje.
    mam tez powieszony zapach wewnątrz, ale właściwie daj on tylko tyle, że teraz śmierdzi stara cytrynową szmatą
    CO robić?!?!

    No i właściwie co 2-3 zmywania myję bardzo dokładnie i zostawiam do wysuszenia w zlewie filtry.

    p.s. pytałam już w wątku zbiorczym o zmywarkach, ale może tutaj ktoś mi szybciej pomoże
    A kupowałaś środek do czyszczenia zmywarki,są z różnych firm właczasz na program bez naczyń,możesz też spróbować octem bo pewnie masz w domu wlej tam gdzie płyn a jescze dodatkowo nalej do szklanki i postaw ja na stojąco w trakcie mycia się przeleje i się wyleje, nie wiem czy to cos da ale lodówki tez myje się octem. Jak nie pomoże to zadzwoń na serwis może konkretny model ma jakieś zakamarki i coś sie tam zbiera może poprostu trzeba coś rozkrecic.

  3. #5003

    Domyślnie

    Cytat Napisał skorlaje Zobacz post
    Mam problem ze zmywarką Boscha.
    Naczynia po umyciu śmierdzą starą szmatą
    Bez względu na program i jego długość.


    Proponuje na poczatek użyć środka do czyszczenia zmywarek..Oczysc wszystkie dysze z zalegajacych resztek.
    Może to smierdzi nabłyszczacz?

  4. #5004

    Domyślnie

    Chciałbym kupić piekarnik korzystając z promocji na raty 0% w MM. Z tego powodu w interesującym mnie przedziale cenowym mam do wyboru Gorenje bo7321ab, Amica ebf 8551 aa, Siemens hb 43 gb 540.
    Z tego wszystkiego Amica podoba mi się najmniej ale jako jedyna ma prowadnice teleskopowe a pozostałe funkcje są mniej więcej takie same.
    Czy mogę prosić o Wasze opinie o tych sprzętach?
    Pewność - uczucie, którego doświadczasz
    zanim w pełni zrozumiesz problem

  5. #5005
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    aksuda

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    zielona góra
    Posty
    396
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    no to i ja napisze właśnie jesteśmy przed zakupem agd
    a takie produkty wybrałam
    WHIRLOOP
    lodówka ART880/A+/NF
    zmywarka ADG6240/1FD
    płyta ACM848BA
    SAMSUNG
    piekarnik BQ1D4T081
    mikrofala FG87SUST
    nie wiem czy to dobry wybór ale to pewnie okaże się z czasem
    problem mam jeszcze z okapem tu jeszcze muszę trochę poszukać

  6. #5006
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    bogusz_g Prowadnice są fajne a piekarnikowi nie ma co zarzucić - wybierz Amicę.

    aksuda Wybór bardzo dobry i będziesz zadowolona/ny, jedynie co - przemyślałbym jeszcze lodówkę bo jestem wrogiem no-frostów - zwłaszcza w zabudowie - i w zamian za nią wybrałbym ART 866/A+ - dużo bardziej praktyczna. Przy zmywarce - choć prawdopodobnie już nie ma szans na znalezienie starego modelu - niemniej uczulam - ADG 6240/1 FD to następca ADG 6240 FD - i to sporo różniące się między sobą urządzenia.
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  7. #5007

    Domyślnie

    Wybór ostatecznie podjęty,wczoraj oglądnęłam na żywo i dziś kupuję:

    * Płyta gazowa AMICA PGCZ6411
    * Piekarnik AMICA EBI8562AA
    * Kuch. mikrofalowa AMICA AMM 20 BI
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  8. #5008
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    aksuda

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    zielona góra
    Posty
    396
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    bayzone napisz proszę coś więcej na temat no-frostów w zabudowie i dlaczego uczulasz na zmywarkę ewentualnie jaką byś zaproponowała w zamian i na koniec dziękuję za informację

  9. #5009

    Domyślnie

    heeeeeeeeeeelp!

    Szukam płyty ceramicznej o szerokości do 60 cm. Nie interesuje mnie indukcyjna. Proszę o informację czy płyta Electrolux EHS60210P jest ceramiczna czy to indukcja? Bo znajduję sprzeczne informacje na ten temat.

    Z góry bardzo dziękuję !

  10. #5010
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    aksuda ja ogólnie jestem przeciwnikiem no-frostów - niezależnie czy wolnostojących czy w zabudowie. Co do zmywarki to ADG 6240/1 FD jest bardzo dobrą zmywarką - uczulam żeby zwrócić uwagę co kupujesz i co dostaniesz (jeśli w jakimś sklepie zalegałaby jeszcze ADG 6240 FD) chodzi dobitnie o /1 w nazwie - ma być i wtedy będzie dobrze. Stara wersja też nie była złą zmywarką ale nowa diametralnie się różni na swoją korzyść dlatego uczulam

    fender1 EHS 60210P to płyta ceramiczna - nie indukcyjna - tyle że to stary model, żeby nie powiedzieć bardzo stary... aktualnie odpowiednikiem jest EHF 16547FK

    Pozdrawiam
    A.M.
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  11. #5011
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    aksuda

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    zielona góra
    Posty
    396
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    wielkie dzięki zwrócę uwagę przy zakupie

  12. #5012

    Domyślnie

    dziękuję bardzo za pomoc

  13. #5013
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa72_krakow

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    34-125
    Posty
    642

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bayzone_pl Zobacz post
    ewa72_krakow mylisz się - to nie jest tak że położysz gdziekolwiek i cokolwiek i będzie działało na Twojej płycie - która swoją drogą jest świetna ale ma zasadniczą wadę i pod tym względem teoretycznie płyta Whirlpoola jest lepsza
    I masz rację - Samsung robi trochę klientów w bambuko
    Mozesz napisac co to za wada? Plyta i tak kupiona, wiec tym bardziej bedzie "testowana" - SAMSUNG CTN464NC01.

  14. #5014
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Semira_

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-100
    Posty
    158

    Domyślnie

    Bayzone_pl czy mógłbyś się wypowiedzieć i ewentualnie doradzić w sprawie sprzętu który wybrałam?

    piekarnik SAMSUNG BQ1VD6T131
    kuchenka mikrof. SAMSUNG FW87SUST lub FG87SUST
    zmywarka BOSCH SMV53L50
    chłodz-zamr. ELECTROLUX - ENN3153AOW lub HOTPOINT ARISTON BCB 31 AAE lub coś innego dużego. MOże coś podpowiesz?
    zamrażarka podblatowa BEKO - BU1201 lub WHIRLPOOL AFB 828 tu sie chyba skłaniam ku whirlpool
    okap podszafkowy TEKA - GFH55 lub AMICA - OMS515I będzie działać tylko jako pochłaniacz. Musi być niewidoczny
    płyta indukcyjna tu nie mam pojęcia co wybrać. Może SAMSUNG - CTN464NC01? chciałabym zeby miał jedno połączone pole na większe garnki, brytfanke. Czy ustawianie temperatury osobno na każde pole to standard? Poradz coś proszę bo juz musze zamawiać sprzęty a nie mogę się zdecydowac. Pozdrawiam

  15. #5015
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    ewa72_krakow aaaa widzisz... kupiłaś teoretycznie prostszy model względem tego którego zdjęcie wkleiłaś parę postów wcześniej bo w CTN464NC01 - która swoją drogą jest bardzo fajną i polecaną przeze mnie płytą - masz 2 pola niezależne i 2 pola w układzie AnyDish, natomiast na wklejonym zdjęciu była CTN 364N006, która ma 2 x po 2 pola w układzie AnyDish. W praktyce wychodzisz na tym lepiej bo min. średnica naczynia do używania na AnyDish Samsunga to 14,5cm. i jak masz mniejsze to ...upsss Na płycie którą wybrałaś masz małe pole z tych pojedynczych więc jesteś w domu - bezawaryjnej pracy życzę

    Semira_ krótko i rzeczowo:
    piekarnik - OK.

    mikrofala - OK - 100 PLN różnicy za grilla

    zmywarka...
    może LTF 11S112EU - taniej i o niebo lepiej albo już na maxxx LTF 11H132EU
    albo ADG 6240/1 FD...

    lodówka - electrolux jest do niedawna jedynym rozsądnym modelem do zabudowy powyżej 177cm ... do niedawna - jeśli meble jeszcze nie są gotowe to jeśli potrzeba dużej solidnej lodówki bez wodotrysków --> Whirlpool ART 925A++ - 194cm w zabudowę

    zamrażarka - Whirlpool

    okap - Teka

    płyta - Samsung OK ew. trochę taniej Whirlpool ACM 816 lub ACM 848 (65cm szerokości)
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  16. #5016

    Domyślnie

    Bayzone_pl czy mogę prosić Ciebie o pomoc w wyborze zmywarki, pomiędzy znajdującymi się poniżej dwoma modelami:

    BOSCH SMV69N20EU
    http://www.bosch-home.pl/produkty/zm...MV69N20EU.html
    czy nowszy model
    BOSCH SMV69N40EU
    http://www.bosch-home.pl/produkty/zm...?source=browse

    z góry dziękuje!!!

  17. #5017
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Semira_

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-100
    Posty
    158

    Domyślnie

    Bayzone_pl dzięki bardzo. Przyjrze się tej płycie dokładniej

  18. #5018

    Domyślnie

    Witajcie, czy może mi ktoś doradzić w wyborze piekarnika i mikrofali do zabudowy? Siedzę tydzień nad tym i zero efektów.
    Urządzenia będą jeden nad drugim więc obowiązkowo jedna firma i tu się zaczyna mój problem. Za piekarnik jestem w stanie wydać trochę więcej-czyli siemens/bosh/samsung wchodzą w grę, ale za mikrofale nie mam ochoty wydawać 1800 zł bo słuzy mi ona jedynie do podgrzewania i rozmrażania.
    Zatem jak szukam taniej mikrofali to pasują do niej tańsze piekarnik i odwrotnie, jak znalazłam piekarnik, ktory mi odpowiada to mikrofala do niego kosztuje 2000
    Czy możecie mi doradzić co wybrać? Jakieś propozycje? Będę wdzięczna

  19. #5019
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sharkey Zobacz post
    Witajcie, czy może mi ktoś doradzić w wyborze piekarnika i mikrofali do zabudowy? Siedzę tydzień nad tym i zero efektów.
    Urządzenia będą jeden nad drugim więc obowiązkowo jedna firma i tu się zaczyna mój problem. Za piekarnik jestem w stanie wydać trochę więcej-czyli siemens/bosh/samsung wchodzą w grę, ale za mikrofale nie mam ochoty wydawać 1800 zł bo słuzy mi ona jedynie do podgrzewania i rozmrażania.
    Zatem jak szukam taniej mikrofali to pasują do niej tańsze piekarnik i odwrotnie, jak znalazłam piekarnik, ktory mi odpowiada to mikrofala do niego kosztuje 2000
    Czy możecie mi doradzić co wybrać? Jakieś propozycje? Będę wdzięczna
    Pierwsza moja propozycja - przewiń temat do góry i jeszcze max dwie strony wstecz - łał - ile propozycji...

    a jeśli tak trudno to powtórzę:
    Samsung
    BQ1VD6T131 + FG87SUST

    Amica - dowolny piekarnik EBI (poza czarnymi i białymi) + AMM 20BI / AMM 25BI
    np.
    EBI 8562AA + AMM 25BI

    Whirlpool:
    - (Ambient) - AKZM 837 / 754 / 765 / 750 IX plus AMW 831 / 735
    - (Genesis+ z zielonym wyświetlaczem) - AKP 274 plus AMW 434 ew. 494 / 497
    - (Genesis+ z białym wyświetlaczem) - AKZ 237 AKP 275 plus AMW 712 / 498 / 496

    mało ?
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  20. #5020
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa72_krakow

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    34-125
    Posty
    642

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bayzone_pl Zobacz post
    ewa72_krakow aaaa widzisz... kupiłaś teoretycznie prostszy model względem tego którego zdjęcie wkleiłaś parę postów wcześniej bo w CTN464NC01 - która swoją drogą jest bardzo fajną i polecaną przeze mnie płytą - masz 2 pola niezależne i 2 pola w układzie AnyDish, natomiast na wklejonym zdjęciu była CTN 364N006, która ma 2 x po 2 pola w układzie AnyDish. W praktyce wychodzisz na tym lepiej bo min. średnica naczynia do używania na AnyDish Samsunga to 14,5cm. i jak masz mniejsze to ...upsss Na płycie którą wybrałaś masz małe pole z tych pojedynczych więc jesteś w domu - bezawaryjnej pracy życzę
    Wielkie dzieki za wyczerpujaca odpowiedz . Bralismy pod uwage wszystkie za i przeciw wyczytane z neta i od sprzedawcow - specjalnie nie wykupilismy dodatkowej gwarancji, zeby kiedys ew. wymiec na "cos lepszejszego". Na pewno podziele sie uwagami na temat tej plyty, jak tylko zaczniemy ja uzytkowac .

Strona 251 z 291

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony