dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 279 z 291
Pokaż wyniki od 5.561 do 5.580 z 5808
  1. #5561
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał n3xus Zobacz post
    Hej, czy ktoś korzystał z usług użytkownika sapagdrtv na wiodącym portalu aukcyjnym? Ma dobre cenowo oferty na zestawy sprzętu agd
    i zastanawiam się tylko czy nie ma nigdzie haczyka. Jest dużo taniej niż w porównywarkach cenowych. Pozdrawiam.
    Czyżby nieco żenująca próba reklamy? Pierwsza z brzegu zmywarka droższa o ok 100 PLN...
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  2. #5562

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bayzone_pl Zobacz post
    Czyżby nieco żenująca próba reklamy? Pierwsza z brzegu zmywarka droższa o ok 100 PLN...
    Chodziło mi o zestawy a nie pojedyncze modele.

    Np zestaw
    EOA5651BAX
    EHI6740FOK
    EMS17006OX
    EFP6440X
    ENN2841AOW
    ESL6381RA

    mają wyceniony na 9280zł podczas gdy na ceneo wyszło mi równe 10 000. W obu przypadkach nie liczyłem kosztów przesyłki.

    Przy droższym zestawie różnica jest jeszcze większa:
    BP731460NM
    HK754400FB
    MCD2664E-M
    F66602VI0P
    SCS61800F1

    wyceniony na 10990, na ceneo 14 000.

    Nie znam się na tym, dlatego pytam. Może są przecenione bo np. zawierają stare urzadzenia wycofywane z produkcji? albo słabo sprzedające się?
    Nie reklamuję nikogo dlatego nie chciałem wklejać linka.

    Chcę zakupić cały zestaw agd z electroluxa bo znalazłem u nich na stronie promocję:
    http://www.electrolux.pl/Globalne/Pr...akcyjnatrojka/

    pozdrawiam,
    n3xus

  3. #5563
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marez

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-791
    Posty
    17

    Domyślnie

    Cześć,
    Witam serdecznie wszystkich. To jest mój pierwszy post na forum. Na tygodniach kupuję mieszkanie i będę je urządzał i wyposażał. Dlatego zawitałem po porady.

    Jestem w trakcie szukania sprzętu do kuchni pod zabudowę. Trochę już sobie poczytałem i wiem, że kolega Bayzone_pl służy dobrymi poradami. Dlatego jak już będę miał skompletowany zestaw, to poproszę o weryfikację
    A na obecną chwilę mam pytanie odnośnie lodówki. Chcę kupić, jak już pisałem, lodówkę pod zabudowę. Ale nie mogę znaleźć takiej wysokiej ok 188 cm. Teraz mam bardzo dobrą lodówkę wolnostojącą Samsunga i ma coś ok 190 cm. A pod zabudowę najwyższa jaką znalazłem miała 184 cm. Czy to norma? Czy są modele wyższe? Może są jakieś zasady albo o czymś nie wiem dlatego proszę o naprowadzenie mnie.
    Dzięki.

  4. #5564

    Domyślnie

    witamja rózwniez podczytuje temat i widze ze sa fachowcy od sprzetow domowych ,wlasciwie mamkuchnie zamowiona ze sprzetem ale jeszcze troche do montazu i moze jakies uwagi ?
    sprzet Siemens
    piekarnik HB43GT540E
    DRUGI HB 24D552
    Plyta EH651MB17E
    zmywarka SN 65V096EU
    kAWIARKA TK 76k573
    Lodówka KI86NAD30
    szuflady 2 szt HW 140562
    Okap tez chyab siemens tylko nie pamietam taki czarny szykalny
    czy sprzet faktycznie dobry ,ekspres eq7 teraz mam wolnostojacy i jestem bardzo zadowolana

  5. #5565
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kaska62

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Wejherowo
    Kod pocztowy
    84-200
    Posty
    7

    Domyślnie

    Bayzone, proszę ponownie o pomoc. Jaki piekarnik i mikrofala będzie pasować do lodówki Samsunga RS7528THCSL/EF? Piekarnik- prowadnice teleskopowe, termoobieg,grill- to podstawa.Funkcja czyszczenia piekarnika mile widziana. Lodówka oddzielona będzie od sprzętu wąską szafką. I proszę podpowiedz mi jakąś płytę indukcyjną czarną, aby była wpuszczana w blat granitowy. W opisach brakuje takiej informacji.

  6. #5566
    Banned
    morlino

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    93-554
    Posty
    12

    Domyślnie

    A tak szczerze to indukcja lepsza od elektrycznej? Nie wiem jaką mam kupić. Nie jestem do tej indukcji coś przekonany, możecie mi doradzić??

  7. #5567

    Domyślnie

    Cytat Napisał morlino Zobacz post
    A tak szczerze to indukcja lepsza od elektrycznej? Nie wiem jaką mam kupić. Nie jestem do tej indukcji coś przekonany, możecie mi doradzić??
    Zdecydowanie! Mniej prądu zużywa, wygodniej się gotuje.

  8. #5568
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    DoMiN_83

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Leszno
    Kod pocztowy
    64-100
    Posty
    42

    Domyślnie

    Bayzone_pl jeżeli mógłbym prosić o odpowiedz na moje pytanie. Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

  9. #5569
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marez

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-791
    Posty
    17

    Domyślnie

    Tylko indukcja jest chyba dużo droższa, tak? Warto dopłacać? Też zaraz będę stał przed wyborem kupna płyty do kuchni i nie wiem czy kupować zwykłą elektryczną czy indukcyjną. Na minus indukcji jest dużo wyższa cena.
    Doradźcie mi proszę.
    Dzięki.

  10. #5570

    Domyślnie

    Nie wiem jakiego rzędu są to różnice w cenie, ale potem użytkowanie jest naprawdę dużo bardziej wygodne, po prostu indukcja ma małą bezwładność - wyłączasz i się przestaje gotować. Gotuje się też szybciej (woda na herbatę gotuje się błyskawicznie!). No i koszty eksploatacji też są dużo niższe, pewnie w necie da się znaleźć info jak bardzo.

    Ja bym się w każdym razie za nic nie zamieniła ani na ceramiczną ani na gaz

  11. #5571
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marez

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-791
    Posty
    17

    Domyślnie

    W sumie poczytałem i też już się przekonałem do indukcji. Dzięki za Twoją opinię.
    A wie ktoś gdzie jest Bayzone_pl ??

  12. #5572
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marez

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-791
    Posty
    17

    Domyślnie

    Cześć,
    Jestem na etapie wyszukiwania sprzętów AGD do kuchni. Interesują mnie: zmywarka, lodówka, piekarnik, mikrofala, płyta indukcyjna oraz okap.

    Prześledziłem sporo postów na forum i część już mam wybrane a nad częścią się waham. Bayzon_pl prośba do Ciebie o pomoc.
    Sprzęty mają być pod zabudowę. Dobrze aby były ciche bo będą stały w kuchni otwartej na salon.

    Piekarnik i mikrofalę chcę zrobić w słupku. Mikrofala nad piekarnikiem dlatego chcę aby to współgrało. Piekarnik często używamy i chcę aby był funkcjonalny i normalnych rozmiarów.

    Podoba mi się, polecany przez Ciebie, zestaw Samsung BQ2D7G144 + FW213G001. Tylko troszkę drogo wychodzi. Ale zobaczymy jak uda się wszystko skompletować i za ile.
    Do Samsunga mam zaufanie i raczej chciałbym przy tym zostać. Chyba, że masz coś dobrego, to zaproponuj.

    Zmywarka

    O szerokości 60 cm. Musi mieć panel sterujący z przodu z wyświetlaczem z programem i ile czasu zostało do końca zmywania. Trochę to podroży zestaw ale tak musi być.
    Myślałem o jakimś Boschu SMI 50M75EP lub SMI 50D55EU. Nie muszą być te. Ważne aby był to dobry sprzęt, cichy i oszczędny. I przy tych wymaganiach dobry i najtańszy. Co polecasz?

    Lodówka

    Teraz mam wysoki model Samsunga i jestem bardzo zadowolony. Ale to jest wolnostojący sprzęt. Szukam pod zabudowę. Tu zdaję się całkowicie na Ciebie. Zależy mi aby lodówka była jak najwyższa, cicha i oszczędna. I oczywiście funkcjonalna wewnątrz.


    Płyta

    Nie miałem nigdy indukcyjnej ale dużo ludzi je chwali. Mam w domu dziecko i za parę miesięcy będę miał drugie. Dobrze zatem aby nie było gorących powierzchni w zasięgu rączek. A przy indukcji chyba nie można się poparzyć o płytę, tak?

    Zaproponuj jakąś dobrą płytę, proszę.

    Okap

    Okap chcę mieć schowany. Aby nie wystawał i nie raził w salonie z aneksem kuchennym. Dlatego fajnie jakby był taki wysuwany. One co prawda nie są najefektywniejsze ale wiadomo.. coś za coś. Zaproponuj jakiś sensowny i nie za drogi.

    Dzięki wielkie z góry za pomoc.

  13. #5573

    Domyślnie

    Witam się, jakiś czas temu pytałam o piekarnik Elektroluxa ale moj post został pominięty - mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej

    Komponuję zastaw do kuchni:

    lodówka Bosch KIS 86KF31

    zamrażarka Bosch GID 14A50


    piekarnik Elektrolux EEB8585 POX
    Piekarnik z mikrofalą Elektrolux 7600 AOX

    zmywarka - tutaj nie potrafię zdecydować:
    Siemens SN66L081EU albo Bosch SMV 58N50 EU

    Nie wybrałam jeszcze płyty indukcyjnej - wiem tylko tyle, że mam miejsce na standardową szerokość - siła jest, potrzebuję w zasadzie czegoś prostego, bez ramki, może z polem łączonym.

    Bardzo proszę o pomoc i opinie na temat zestawiania. W zasadzie wystarczyłaby mi zwykła mikrofala ale niestety te elektroluxa są okropne wizualnie, a zależy mi na wybranym piekarniku. Gdyby jakaś inna mikrofala pasowała, rozważyłabym opcję zmiany piekarnika nr dwa na samą mikrofalę.
    Pozdrawiam,

    Ch
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 22-09-2014 o 14:40

  14. #5574
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Annamaria90

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-261
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam , w tym tygodniu muszę kupić AGD do obecnie remontowanej kuchni, dlatego bardzo proszę o opinię na temat poniższego zestawu:

    piekarnik: Whirlpool AKZM 760 WH Cube Biała Linia lub Amica Zen White Birch
    płyta: indukcyjna Whirlpool ACM 355 BA WH lub Electrolux EHI6540FOW
    zmywarka: Bosch SPV 53M10 EU Silence Plus ActiveWater lub Whirlpool ADG 8558 A++ PC FD lub Whirlpool ADG 6240 FD/1 lub Zmywarka Electrolux ESL 6362LO
    lodówka: Bosch KGN39VW31E lub Samsung RL55VTE1L
    okap: ? tutaj proszę o radę, wiem tylko, że będzie kominowy, zabudowany szafką

    Z góry bardzo dziękuję!

  15. #5575

    Domyślnie

    A ja mam pytanie z innej beczki: czy macie pomysł na skorzystanie z promocji elektroluxa (3 sprzęt za 50%), jeśli potrzebuję tylko 2 sprzętów do zabudowy? Resztę już kupiłam, na dodatek właśnie marki elektrolux, pech...

  16. #5576

    Domyślnie

    Cytat Napisał bettka Zobacz post
    A ja mam pytanie z innej beczki: czy macie pomysł na skorzystanie z promocji elektroluxa (3 sprzęt za 50%), jeśli potrzebuję tylko 2 sprzętów do zabudowy? Resztę już kupiłam, na dodatek właśnie marki elektrolux, pech...
    A gdzie ta promocja?

  17. #5577
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    grzeg255

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-456
    Posty
    3

    Domyślnie

    Już się chyba skończyła

  18. #5578
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Ta promocja właśnie się zaczęła...
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  19. #5579

    Domyślnie

    Ja właśnie chciałem skorzystać z tej promocji i zakupić trzy rzeczy: Kuch. mikrofalowa ELECTROLUX EMS 21400S, Lodówka ELECTROLUX ERF3301AOW i Pralka ELECTROLUX EWT1266EDW. Co myślicie o takim zestawie? Może macie jakieś lepsze pomysły? No i pytanie czy znajde infor gdzieś na temat tej promocji?

  20. #5580
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar sm00q
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Dębica
    Kod pocztowy
    39-200
    Posty
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał warta Zobacz post
    Ja właśnie chciałem skorzystać z tej promocji i zakupić trzy rzeczy: Kuch. mikrofalowa ELECTROLUX EMS 21400S, Lodówka ELECTROLUX ERF3301AOW i Pralka ELECTROLUX EWT1266EDW. Co myślicie o takim zestawie? Może macie jakieś lepsze pomysły? No i pytanie czy znajde infor gdzieś na temat tej promocji?
    http://www.electrolux.pl/Globalne/Pr...akcyjnatrojka/
    Dom pod jarząbem N EP = 78 [kWh/m2*rok)] - pow. uż. 110m, ściany gazobeton + 20 cm styropianu, dachówka Creaton Titania, okna MS evolution pasywne, drzwi zew. Stolpaw stolterm
    Ogrzewanie podłogowe na całości,Piec kondensacyjny Junkers Cerapur
    ZSB 14-5C, zasobnik ACV SMART 100

Strona 279 z 291

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony