dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 287 z 291
Pokaż wyniki od 5.721 do 5.740 z 5808
  1. #5721

    Domyślnie

    Ja kupuje tylko sprzęt z bosh

  2. #5722

    Domyślnie

    Wiesz, trudno tak doradzić Ja np, wolałam kupić większość sprzętu jednego producenta, a nie tak skakać po różnych
    Ostatnio edytowane przez majkaz ; 14-05-2015 o 14:24
    Maluje się tylko po to, aby oszukać oczy - Michał Anioł wypożyczalnia aut poznań

  3. #5723

    Domyślnie

    Witajcie . Jestem przed zakupem sprzętu proszę o opinię czy ktoś z was miał styczność z tymi produktami .

    Marka GORENJE :

    Piekarnik BO87ORAB
    Płyta IS656USC
    Okap DKF2600MSBT
    Maskownica DPMORAS*

    A Lodówka SBS Samsunga
    RSH 5 ZLBG

  4. #5724

    Post dobór mikrofali do zabudowy

    proszę o pomoc w wyborze mikrofalówki do zabudowy do piekarnika Elektrolux EOC3430COX.
    Piekarnik i mikrofalówka mają być w jednym słupku, jednak mikrofala EMS 262040X jest strasznie droga.
    Może jest coś co pasuje? a jest dużo tańsze?

  5. #5725
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Tyghrys
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-802
    Dzielnica
    Białołęka Dworska
    Posty
    1

    Domyślnie

    Wielu tu znawców więc liczę że mi ktoś też pomoże
    Zbieram sprzęt do domku i zastanawiam się nad takim zestawem:

    Płyta gazowa Bosch PCQ715B80E bądź BEKO HIPD 75222 ST
    Piekarnik Amica Integra EBI 81064 W AA
    Zmywarka Whirlpool ADG 6240 FD/1 lub Bosch SMV40D90EU
    Lodówka do zabudowy BEKO BCN 130000 lub WHIRLPOOL ART 9811/A++ SF lub SIEMENS KI 38VA20 (tutaj najcięższy wybór) lub WHIRLPOOL ART 460/A++

    Pralka Electrolux EWT1266TLW

    Z góry dziękuję za wszelkie opinie, podpowiedzi i odpowiedzi.

  6. #5726
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Św.Mikołaj
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Łask
    Kod pocztowy
    98-100
    Posty
    515

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tyghrys Zobacz post
    Wielu tu znawców więc liczę że mi ktoś też pomoże
    Zbieram sprzęt do domku i zastanawiam się nad takim zestawem:

    Płyta gazowa Bosch PCQ715B80E bądź BEKO HIPD 75222 ST
    Piekarnik Amica Integra EBI 81064 W AA
    Zmywarka Whirlpool ADG 6240 FD/1 lub Bosch SMV40D90EU
    Lodówka do zabudowy BEKO BCN 130000 lub WHIRLPOOL ART 9811/A++ SF lub SIEMENS KI 38VA20 (tutaj najcięższy wybór) lub WHIRLPOOL ART 460/A++

    Pralka Electrolux EWT1266TLW

    Z góry dziękuję za wszelkie opinie, podpowiedzi i odpowiedzi.
    Wyraze tylko swoja opinie.
    Jezeli stac cie, na turecki szajs jakim jest wszelakiego rodzaju sprzet marki BEKO i stac cie na ciagle naprawy pogwarancyjne to berz.
    Ale jest to najgorszy sprzet na rynku.
    Wpisz w google ranking lodowek, czy zmywarek tam wszystko beezie.
    Ja mam wszystkie sprzety mastercooka(plyta,piekarnik i okap) lodowki bosha ,indesita i pralki bosha i mastercooka.
    Jezeli chodzi o mastercooka to dawny polski weozamet -sprzety przystepne cenowo, tanie w eksploatacji i dostepne czesci.
    Jezeli chodzi o pralke to bierz tylko taka co ma wymienne lozyska zespolu pioracego, a nie zalewane jak wiekszosc nowych pralek.
    Zalewane w calym zespole pioracym po gwarancji jak poleca to tylko wymiana calego zespolu pioracego.
    Niestety kosztuje tyle co nowa pralka.
    Wymienne lozyska maja wiekszosc bosha, mastercooka i polara, niektore LG
    Rodzice maja sprzet amica kuchenki i lodowke whilerpola.
    Jak naraxie 4 lata bezawaryjnej pracy wszystkie sprzety,kuchenki rodzicow ok 8 lat
    Jestem człowiekiem więc piszę bez ogródek co o tym wszystkim sądze
    MK
    Podgląd pracy mojego kociolka na żywo https://device.esterownik.pl/device/3800/

  7. #5727

    Domyślnie

    Poszukuję dużej lodówki do zabudowy, moze być bez zamrażalnika. Standardowe lodówki do zabudowy są węższe niż lodówki wolnostojące więc w środku są wąskie i płytkie ( 48cm/44cm) a zwykła 51cm/55cm. Na wstępnej liście mam lodówki Liebherr IK 3510 Premium Plus
    Gorenje RI4181AW
    Gorenje RI 5182 BW
    Bosch KIR81AD30
    Hotpoint BS 3022 V

    ale one wszystkie są właśnie małe w środku. Meble i tak będą robione na wymiar więc odpowiada mi lodówka szersza np 65cm zamiast standardowego dla zabudowy 55cm.
    Czy znacie coś?

  8. #5728

    Domyślnie

    Ja też jestem obecnie na etpaie poszukiwań. Napisałam już w wątku o płytach indukcyjnych, ale tu powtórzę. Koleżanka użytkuje:
    1. płytę Whirpool ACM 848 BA - 6 zmysł i bardzo sobie chwali, a w opiniach klientów sklepów interentowych płyta ta zbiera cięgi właśnie za tą funkcję 6 zmysł; ponadto ona twierdzi że stawia na polu FlexiCook 3 garnki obok siebie i wszystko ok i chwali sobie te rozwiązanie, a w inni użytkownicy piszą że trzeba ustawić garnki na napisach bo inaczej nie ma mowy o wykryciu garnka;
    2. piekarnik Samsung BQ1VD6T131 z możliwością wlewania wody i przygotowania posilków na parze
    3. mikrofalę (w miarę tanią) - Samsung FG87SUST która pasuje wizualnie do piekarnika
    4. lodówkę Electrolux ENN3153AOW - podobno największą dozabudowy jaką można dostać.
    5. Zmywarkę Bosch SMV53L50EU.
    Jeśli chodzi o zmywarki wszyscy znajomi których pytałam polecali Boscha. Dodatkowo radzili żeby brać z koszem na sztućce a nie z szufladą, bo niekórzy z nich przeklinają szuflady ze względu na to że trzeba precycyjnie ułożyć te sztućce a do kosza szybciej się wkłada.
    Co do lodowki - u mnie musi być najwyżej 177 cm wiec ta polecana przez koleżankę się nie zmieści. Mam wolnostojącą lodówkę Samsunga z No frost (ma już 10 lat, kupiona przez internet i sprawuje się cały czas bardzo dobrze, przez 10 lat jedynie popsuł się nam jeden pojemnik na drzwiczkach). Polecam system No Frost - kto nienawidzi rozmrażania doceni tą wygodę. A teraz są jeszcze No frost nie tylko dla chłodziarki al i dal zamrażalnika. No i przy tych kryteriach czyli No frost i ograniczeniu wysokości do 177 wyszła mi lodówka BEKO BCH 130000 (ale właśnie się doczytałam że to turecki szajs...)
    Buniaa

  9. #5729
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Czy ktoś spotkał się z "kuchnią" indukcyjną z kompletnie osobnymi polami grzewczymi i jednym sterownikiem? Widziałem kiedyś coś takiego na fotce, ale nie mogę tego namierzyć w sklepach. Są pojedyncze i podwójne pola, ale są nieprzyzwoicie "sterczące" (tj. wolnostojące a nie do "zabudowy w blacie") i każde pole ma niezależny sterownik...
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  10. #5730
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mateuszratajczyk

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    Warszwa
    Dzielnica
    Mokotów
    Posty
    82

    Domyślnie

    Cytat Napisał andziK Zobacz post
    proszę o pomoc w wyborze mikrofalówki do zabudowy do piekarnika Elektrolux EOC3430COX.
    Piekarnik i mikrofalówka mają być w jednym słupku, jednak mikrofala EMS 262040X jest strasznie droga.
    Może jest coś co pasuje? a jest dużo tańsze?
    no ale jednak warto. Jakość pierwsza klasa a i wszystko pasuje stylem do reszty urządzeń. A tak to ciężko będzie dobrać sprzęt innego producenta, który będzie idealnie pasował.

  11. #5731

    Domyślnie

    czy ma ktoś okap AMICA OKC6726I? jak się sprawuje?

  12. #5732

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcioszka Zobacz post
    Kupujemy niedługo cały sprzęt do domu i wstępnie wybraliśmy, czy moglibyście ocenić czy słusznie i ewentualnie podać jakąś alternatywę?
    Sprzęt do zabudowy (kuchnia IKEA):

    LODÓWKA- Electrolux ENN2853COW http://www.oleole.pl/lodowki-do-zabu...n2853cow.bhtml
    Mamy tą lodówkę, póki co od 9 miesięcy działa bez zarzutów. Jest dosyć pojemna. Brakuje mi jedynie uchwytu na butelki (tak jak w modelach nie do zabudowy). Z tymi zapachami to nie do końca jest tak jak producent opisuje, bo jednak potrawy z czosnkiem czuć :]

  13. #5733

    Domyślnie

    Cytat Napisał hpr Zobacz post
    LODÓWKA- Electrolux ENN2853COW Mamy tą lodówkę, póki co od 9 miesięcy działa bez zarzutów. Jest dosyć pojemna. Brakuje mi jedynie uchwytu na butelki (tak jak w modelach nie do zabudowy). Z tymi zapachami to nie do końca jest tak jak producent opisuje, bo jednak potrawy z czosnkiem czuć :]
    Lodówka standardowa jak do zabudowy a więc mała. Dobra dla singla nie dobra dla rodziny. W środku wąska i płytka. Takie są ograniczenia lodówek do zabudowy. NIe polecam takich lodówek.

  14. #5734

    Domyślnie

    ja mam zabudowana lodowke whirpool oraz piekarnik i kuchnie indukcyjna z tejze marki - uzywam dopiero 3 miesiaca, ale bez zarzutu

  15. #5735
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Isabela
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wola
    Posty
    187

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam626 Zobacz post
    Lodówka standardowa jak do zabudowy a więc mała. Dobra dla singla nie dobra dla rodziny. W środku wąska i płytka. Takie są ograniczenia lodówek do zabudowy. NIe polecam takich lodówek.
    Serdecznie polecam Electrolux ENN3153AOW - jak na przeznaczoną do zabudowy jest bardzo pojemna

  16. #5736
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marekwl

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Poznań/okolice
    Posty
    16

    Domyślnie

    Witam czy ktoś miał styczność z okapem ciarko SMS 60BL(czarny) ? Cena wydaje się bardzo atrakcyjna jak za okap z taką mocą i poziomem głośności.

    http://www.ceneo.pl/29414435#mh=a0q5...2UkeMXBcoqSIe0

    Mam jeszcze prośbę (jeśli ktokolwiek w ogóle tu zagląda) potrzebuję piekarnik który będzie miał termosondę ,prowadnice teleskopowe(chociaż na 1 poziomie) i będzie kosztował nie więcej niż 1300 zł(najlepiej coś z Boscha,Electroluxa lub Aeg) Przejrzałem internet i znalazłem tylko ten model Electrolux EEA4545POX ma ktoś ten piekarnik?
    Ostatnio edytowane przez marekwl ; 22-06-2015 o 16:29

  17. #5737

    Domyślnie Zestaw AGD -co warto wybrac.

    Witam,

    Bardzo prosilbym o porade jakim konkretnie sprzetem warto sie zainteresowac. Granica cenowa za komplet to ok 15 tys - moge ja przekroczyc tylko wtedy gdy rzeczywiscie ma to uzasadnienie. Oczywiscie moze isc tez w druga strone, nie obraze sie jak calosc wyjdzie ok 10 tys

    Potrzebuje:

    Do zabudowy (kolor czarny):
    Plyta indukcyjna
    Piekarnik
    Mikrofala (fajnie jak ta sama linia co piekarnik- ustawienie w slupku)
    Lodowka
    Okap (taki calkowicie schowany w spodzie szafki- nie wiem jak sie dokladnie nazywa)
    Zmywarka
    Pralka

    Swoje typy jakies mam-celowo ich nie podaje by nic nie sugerowac. Rozwazam piekarnik i mikrofale samsunga -jednak czy warto isc w ta firme w agd?

  18. #5738

    Domyślnie

    Serdecznie witam,
    szukam porady jesli chodzi o okap.
    Prawdopodobnie bedzie to okap do zabudowy z Falmec'a
    Jesttam szereg modeli pod nazwa grupa silnikowa. Dochodzi do tego wersja opatrzona mianem NRS.
    Czy moglby ktos doradzic wybor ?

  19. #5739

    Domyślnie

    Cytat Napisał bimber_2 Zobacz post
    Serdecznie witam,
    szukam porady jesli chodzi o okap.
    Prawdopodobnie bedzie to okap do zabudowy z Falmec'a
    Jesttam szereg modeli pod nazwa grupa silnikowa. Dochodzi do tego wersja opatrzona mianem NRS.
    Czy moglby ktos doradzic wybor ?
    Właśnie od miesiąca użytkuję okap Falmec'a Built-in Evo 50 ( 600m3). Z zalet to przede wszystkim to, że naprawdę wciąga, autentycznie w całym domu nie czuć co się gotuje. Także jako okap spełnie swoją funkcję doskonale. Natomiast wadą dla mnie jest to, że oświetlenie ma halogenowe zamiast ledowego i oczywiście hałas - ale niestety nie znam żadnego okapu, który jest cichy

  20. #5740

    Domyślnie

    A czy te okapy są dostępne w zwykłych sklepach stacjonarnych? Chodzi mi o takie RTV EURo Agd np.
    Powiem szczerze, że nie kojarzę tej marki. Nie widziałam jej chyba w sklepach, ale może niezbyt uważnie się rozglądałam. Ale skoro tak je zachwalacie, to chyba warto poszukać. A Wy gdzie kupowaliście, w stacjonarnym sklepie czy w sieci?

Strona 287 z 291

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony