dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 288 z 291
Pokaż wyniki od 5.741 do 5.760 z 5808
  1. #5741

    Domyślnie

    Cytat Napisał mazurka Zobacz post
    A czy te okapy są dostępne w zwykłych sklepach stacjonarnych? Chodzi mi o takie RTV EURo Agd np.
    Powiem szczerze, że nie kojarzę tej marki. Nie widziałam jej chyba w sklepach, ale może niezbyt uważnie się rozglądałam. Ale skoro tak je zachwalacie, to chyba warto poszukać. A Wy gdzie kupowaliście, w stacjonarnym sklepie czy w sieci?
    Właśnie chyba ich nie ma w sklepach stacjonarnych, ja zamawiałam w studiu kuchennym razem z innym sprzętem. Falmec to marka, która produkuje wyłącznie okapy i trzeba przyznać, że żaden z dotychczasowych moich okapów tak nie wciągał jak ten. Także polecam

  2. #5742

    Domyślnie

    Nie lepiej byłoby sobie to wszystko samodzielnie skompletować?
    Sam wiesz najlepiej co jest ci potrzebne i jakie masz oczekiwania względem takich sprzętów. Możesz się wybrać do jakiegoś Rtv Euro Agd czy innych sklepów z rtv i agd, żeby porównać ceny i w ogóle oferty sprzętów do kuchni.
    Łatwiej ci będzie coś sensownego wybrać zarówno pod zabudowę, jak i wolnostojącego.
    Wydaje mi się, że nie ma co zdawać się w tym przypadku na opinię innych.

  3. #5743

    Domyślnie

    witam, zadawałam pytanie w wątku z piekarnikami ale nikt mi nie odpowiedział wiec pisze tu.

    Jaki piekarnik polecacie? przedział cenowy to 1100-1800zł kolor czarny.
    początkowo byliśmy zdecydowani na Boscha, jednak po wizycie w kilku sklepach zwyczajnie zgłupieliśmy, w oko wpadł mi samsung głownie za sprawą wyglądu i funkcji DualCook (możliwość niezależnego pieczenia na dwóch poziomach). teraz zupełnie nie wiemy co wybrać...
    zależy nam aby piekarnik był dobrej jakości, miał jak największą pojemność (67-71L.) na bajerach typu pyroliza czy tych lepszych prowadnicach raczej mi nie zależy. z góry dziękuje za pomoc i rady.
    -SAMSUNG NV70F3784EB
    -Bosch HBG634BB1 czarny

    docelowo nad piekarnikiem będzie mikrofala w zabudowie ale to już chyba w przyszłym roku. wybór piekarnika zadecyduje więc jakiej firmy będzie mikrofala.

    p.s.
    Pojawiła się opcja z Whirpoolem. Aktualnie jest promocja na sprzęty tej firmy. przy zakupie 2 dają 5% rabatu, 3 - 10%, a 4 - 15%. cenowo bardzo atrakcyjnie. widziałam ten model na real w sklepie. co prawda nie jest całkiem czarny tylko srebrno czarny ale przy zakupie piekarnika, mikrofali i okapu cena zachęca. warto?
    - WHIRLPOOL AKZ 7900 IX
    i do tego mikrofala
    -WHIRLPOOL AMW 731 IX

    jeżeli nikt nie zna tych konkretnych modeli to może wypowie się ogólnie o firmach? potrzebuję rady a w każdym sklepie doradzają mi co innego (( help
    Ostatnio edytowane przez manhatan17 ; 11-09-2015 o 11:02 Powód: .

  4. #5744

    Domyślnie

    Jeśli chcesz coś poczytać o pralkach z Amici to dużo opinii będzie na pewno na ceneo albo na skąpcu. Teraz będę wymieniał moją starą Beko na coś nowszego. Razem z żoną zastanawiamy się nad jakimś modelem Bosha albo Samsunga. Bardziej stawiamy na tą drugą firmę. Zachęciła nas oferta tej pralki z tą funkcją Eco Bubble. Pytanie do tych co używali tego - czy korzystanie z tego daje jakieś większe efekty ? Będziemy starać się szukać Samsunga z tą opcją no ale nie ukrywam chciałbym się czegoś dowiedzieć od was.

  5. #5745

    Domyślnie

    Jak my wyposażaliśmy naszą kuchnię w sprzęt agd to zdecydowaliśmy się na jednego producenta a mianowicie electroluxa. Co jak co ale jeśli chodzi o piekarniki czy płyty indukcyjne to chyba mają najlepsze technologicznie produkty. Na sprzęcie nie warto oszczędzać jeśli ma służyć kilka lat to lepiej się wydać trochę więcej od razu niż później wydawać na serwis.

  6. #5746
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bings

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-630
    Posty
    31

    Domyślnie

    dokładnie. Kupując jednego producenta będzesz mieć pewność że sprzęt będzie pasował do siebie. I tak jak radzi konking możesz kupić n. indukcję która steruje automatycznie okapem itd.

  7. #5747

    Domyślnie

    zgadzam się z poprzednikiem, a moze i jakis rabat bedzie

  8. #5748

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewelina32 Zobacz post
    zgadzam się z poprzednikiem, a moze i jakis rabat bedzie
    ja tam mam raczej odmienne zdanie niz tu panowie marketingowcy...
    sprzet roznych producentow zaleznie, ktory model ma "poprawne" opinie..
    a electrolux to juz ostro przegina z marketingiem szeptanym...

  9. #5749
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar interona
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-355
    Posty
    242

    Domyślnie

    Witam, poszukuję okapu do płyty o szer. 80,2 cm. Rozważam Bosch DIB091E51o szer. 90 cm i Bosch DIB121U50 o szer. 120 cm. Czy macie jakieś porady? Lepiej ten szerszy? Czy może zbędny ten szerszy? Może ktoś jest użytkownikiem i mógłby mi coś doradzić? Z wdzięcznością przyjmę każde słowo.

  10. #5750
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar interona
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-355
    Posty
    242

    Domyślnie

    Zapomniałam dodać, że kuchnię mam otwartą na salon, a salon jest otwarty antresolą na poddasze, więc zależy mi na dobrym pochłaniaczu. Czy prędkość 640 m3/h będzie wystarczająca? ps. flaków i kapustnych potraw nie gotuję programowo

  11. #5751

    Domyślnie

    Witam. Proszę was o pomoc w wyborze sprzętu AGD. Przygotowałem wstępną listę, którą stworzyłem na podstawie informacji na forum i opinii innych internautów. Co myślicie o takim zestawieniu? Może polecacie coś lepszego w podobnych cenach? Z góry dziękuję za pomoc.

    Lodówka:
    1. Samsung RB31FERNCSA
    2. Bosch KGN39VL31E

    Piekarnik pod zabudowę:
    1. Samsung Dual Cook BQ1D6G144

    Płyta indukcyjna:
    1.Electrolux EHH6340FSK 60cm
    2. BOSCH PIE611F17E

    Okap kuchenny:
    1. Samsung HB6247SX tutaj się waham czy to dobry wybór. Znalazłem kilka negatywnych opinii odnośnie głośności pracy.

    Pralka:
    1. Samsung WF70F5E2W2W Eco Bubble

    Mikrofalówka:
    1. tutaj niczego nie znalazłem. Chcemy ją zabudować w kominie z piekarnikiem. Pytanie czy w takim wypadku mikrofala musi być typowo pod zabudowę? Czy może to być zwykła kuchenka bez opcji pod zabudowę, którą zabudujemy?

  12. #5752
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar jute
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-502
    Posty
    18

    Domyślnie

    Trochę*poza tematem ale nie mogę dokopać się*do podobnego tematu. Sprawa na pewno znana posiadaczom płyt elektrycznych. Mam płytę Siemens czarna (chyba ceramiczna).
    Na dwóch najczęściej używanych palnikach pojawiły się białe naloty - ponoć jest to reakcja na aluminiowe spody garnków.

    Próbowałam mechanicznie, wszelkimi środkami czyszczącymi. Nic nie pomaga. Macie jakiś sposób na odratowanie płyty?

  13. #5753
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Diedra
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Lublin
    Posty
    198

    Domyślnie

    Jute, jeśli to rzeczywiście reakcja na aluminiowe spody - nie doradzę, mam indukcję, więc spody garnków stalowe. Ale kiedyś zauwaźyłam białe ślady na palniku, u mnie chyba powstały od wody (?). Pomogło namoczenie płatków kosmetycznych w occie, obłoźenie tym śladów i zostawienie na jakiś czas. Potem ślady zeszly przy pomocy gąbki. Próbowałaś czegoś takiego?

  14. #5754

    Domyślnie

    Z racji, że zaraz będzie remont kuchni chciałbym prosić o Waszą opinie w ocenie sprzętu do kuchni początkowo miał być sprzęt różnej marki ale teraz po rozmowach ze znajomym serwisantem skłaniam się ku Boshowi i teraz zestaw przedstawia się tak:

    Zmywarka
    http://www.ceneo.pl/26291552#tab=reviews

    Płyta
    http://www.ceneo.pl/23107290/opinie-2

    Piekarnik
    http://www.ceneo.pl/25762021/opinie-3

    Lodówka też z Bosha najpradopodobniej ale link do modeli mam na innym komputerze.

    Co myślicie o takim zestawieniu?

  15. #5755
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar leon60
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    okolice Rzeszowa
    Posty
    74

    Domyślnie

    Czy ktoś posiada piekarnik Electrolux EOA3454AAX ?
    Jeśli producent podaje maksymalną temperaturę drzwi piekarnika 55 stopni może być on zamontowany bez obaw obok lodówki wolnostojącej ?
    Ostatnio edytowane przez leon60 ; 03-02-2016 o 13:14

  16. #5756

    Domyślnie

    Hej,

    Mam pytanie odnośnie okapu, nie jestem pewny czy dobrze liczę wydajność jaka jest potrzebna w moim mieszkaniu.

    Kuchnia, a raczej aneks kuchenny, jest otwarta na salon oraz hol wejściowy. Całe pomieszczenie zajmuje odpowiednio:
    aneks + salon = 27 m2
    hol = 7 m2
    w sumie = 35 m2

    Wysokość pomieszczenia to 2,7m, czyli około 95m3 powietrza do przefiltrowania. Z tego co udało mi się wyczytać wydajność liczy się mnożąc tą wartość x6 co daje 570m3/h. Czyli szukał bym okapu 600m3/h - wszystko spoko, ale...

    Spotkałem się z opisem, że ta wartość to powinna być moc na minimalnym biegu okapu, przy średnim biegu powinno mnożyć się x9, a przy najwyższym biegu x12. Czy to jest prawda? Jak to się powinno w takim wypadku liczyć? Wydajność okapu, która jest podawana to wydajność maksymalna, standardowa czy jaka?

    Źródło: http://www.okapykuchenne.pl/wydajnos...sc-okapow.html

  17. #5757

    Domyślnie

    Witam!
    Potrzebuje lodówko-zamrażarki pod zabudowę.
    Znalazłem takiego Samsunga RB36J8855S4 link: http://www.skapiec.pl/site/cat/329/c...464#techniczne
    Co o nim sądzicie?
    Generalnie szukam lodówki o takich wymiarach jak ten samsung, polecicie coś? cena oczywiście może być mniejsza
    Nie musi mieć no frost.

  18. #5758

    Domyślnie

    @dolceta ja także szukam lodówki w tych wymiarach i znalazłem inny model samsunga - RB33J8035SR

    ktoś może się wypowiedzieć na jej temat? Co sądzicie?

  19. #5759

    Domyślnie

    Podbijam temat. Może ktoś już wybrał któryś model albo pomoże mi
    Cytat Napisał adrianad Zobacz post
    Bije się wciąż z myślami na temat lodówki... Czy electrolux ERN3213AOW czy liebherr IK 3510 Comfort? Różnica w cenie spora ale nie mogę się jakoś do electroluxa przekonać.
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  20. #5760
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    m1j4g1

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Głogoczów
    Kod pocztowy
    32-444
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam, szukam piekarnika elektrycznego i płyty gazowej do zabudowy o szerokości 50 cm i tu pojawia się problem. O ile szerszą płytę bym jeszcze jakoś wkomponował w blat, to piekarnika który by pasował w taki otwór już nie mogę znaleźć. Jedyne co udało mi się znaleźć w internecie to jakiś zestaw mastercook, jednak nigdzie już go kupić nie można. Wie ktoś może o jakimś piekarniku o szerokości 50cm? Ewentualnie da się jakoś przerobić kuchenkę elektryczno-gazową, tzn zdemontować pokrywę z palnikami, przedłużyć przewody którymi idzie gaz i zamontować ją na blacie? Pytanie może trochę głupie ale nic innego mi do głowy nie przychodzi.

Strona 288 z 291

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony