dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 289 z 291
Pokaż wyniki od 5.761 do 5.780 z 5808
  1. #5761
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar sm00q
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Dębica
    Kod pocztowy
    39-200
    Posty
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał trpkcd Zobacz post
    Ja jakiś czas temu zrobilem spore zakupy do domu. Zdecydowałem sie na sprzęt kilku marek.Nie skupiałem się na jednej.Warto jest czytać opinie osób w sieci, dzięki temu wybierzecie cos najlepszego dla siebie. Dodam,że zakupy zrobiłem w sklepie rtv Euro agd bo zależało mi na ratach. Aktualnie jest to chyba jedyny sklep, w ktorym są tak dobre ceny przy ratach 0%. Inne sklepy albo sztucznie podwyższają ceny albo wciskają obowiązkowe ubezpieczenie. Tutaj na szczęscie tego nie ma.
    Co ciekawego kupiłeś ?
    Dom pod jarząbem N EP = 78 [kWh/m2*rok)] - pow. uż. 110m, ściany gazobeton + 20 cm styropianu, dachówka Creaton Titania, okna MS evolution pasywne, drzwi zew. Stolpaw stolterm
    Ogrzewanie podłogowe na całości,Piec kondensacyjny Junkers Cerapur
    ZSB 14-5C, zasobnik ACV SMART 100

  2. #5762

    Domyślnie

    Czy ktoś z szacownych forumowiczów ma okap wyspowy firmy NORTBERG model FLORES BIAŁY 60CM. Na zdjęciach wygląda całkiem nieźle. Czy warto? Jakie opinie?

  3. #5763

    Domyślnie

    Chyba tak zrobię. Znajomi kucharze powiedzieli jedno Liebherr!!! No frost? Fresh box? To nie istotne. Wybierz Liebherr i tak też zrobię.
    Cytat Napisał arztin Zobacz post
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  4. #5764

    Domyślnie

    Do Bayzone_pl oraz wszystkich chetnych udzielenia mi porady
    Jestem tu nowa. Remontuje kuchnie rodzicom. Chce zakupic kilka sprzetow do zabudowy. Zalezy mi, zeby byly dobre jakosciowo i "czytelne" dla ludzi po 60-tce.
    Chce kupic piekarnik do zabudowy (przynajmniej jedna prowadnica teleskopowa, termoobieg), mikrofalowke do zabudowy (sterowanie raczej przyciskami), zmywarke do zabudowy 60-tke (panel zintegrowany), okap teleskopowy do zabudowy oraz plyte gazowa na 4 palniki. Najlepiej, zeby wszystko bylo w kolorze srebrny mat i najchetniej jednej firmy Choc obawiam sie, ze nie wszystko da sie tak dobrac lub moze nawet nie jest to do konca dobry pomysl!? Myslalam o firmie Bosch/Siemens. Chociaz pan w sklepie doradzal Amice, Samsunga. Bardzo prosze o Twoja Bayzone_pl opinie, gdyz z tego co zdazylam sie zorientowac doradziles juz nie jednej osobie. Bardzo prosze o jakies konkretne propozycje. Bede wdzieczna za mozliwie szybka pomoc!

  5. #5765

    Domyślnie

    witajcie!

    szukam sprzętu do kuchni, nie mam problemu z płytą czy okapem , ale chcę kupić piekarnik do zabudowy i mikrofalówkę... mikrofalówkę używam sporadycznie głównie do rozmrażania pieczywa dlatego nie chcę kupować sprzętu za 1,5 tyś zł.

    bardzo mi się podobają piekarniki z nowej serii Amica http://www.amica.pl/produkty/produkt...BA_IN_PYROLIZA jednak Amica nie ma póki co mikrofalówek do zabudowy z tej serii czyli czarny mat.

    może ktoś doradzić jaki sprzęt by tu pasował by ładnie się komponowało lub ma informację kiedy Amica wypuści mikrofalówki do zabudowy z tej serii?

  6. #5766

    Domyślnie

    potrzebuję waszej opinii czy takie zestawienie boscha jest ok, ew. czy coś można zmienić na równie dobre maszyny innych producentów (najważniejsza bezawaryjność i dostęp do dobrego serwisu)


    Bosch Serie 4 VarioPerfect WLG2026EPL 1199,-
    Bosch PKF651F17E 799,-
    Bosch HBN539S5 1099,-
    Bosch KGV39XW20E 1449,-

    z góry dzięki!

  7. #5767

    Domyślnie

    Cytat Napisał miss_piggy Zobacz post
    Chyba tak zrobię. Znajomi kucharze powiedzieli jedno Liebherr!!! No frost? Fresh box? To nie istotne. Wybierz Liebherr i tak też zrobię.
    Masz jakiś konkretny model Liebherra,na myśli?
    BEWA

  8. #5768
    Banned
    asiah78

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    NOWA RUDA
    Kod pocztowy
    57-400
    Posty
    4

    Domyślnie

    Z Boscha mam inny model płyty, użytkuje się on dobrze a przy tym jest bardzo funkcjonalny. Co ważne aby ustawić całą moc grzania nie trzeba klikać wiele razy, tylko wystarczy włączyć płytę, wybrać palnik i moc - 3 kliknięcia, anie kilkanaście jak w niektórych modelach.
    Znalazłam sobie zdjęcie tego modelu - i widzę, że sterowanie jest takie samo jak w mojej płycie. Także sterowanie nią będzie intuicyjne i na pewno łatwe i szybkie.
    Płyty spam polecam z całym przekonaniem.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 18-03-2017 o 12:23 Powód: Spam

  9. #5769

    Domyślnie

    Czy ktoś posiada piekarnik kompaktowy z mikrofalą (np. SAMSUNG NQ50H5537KB/EO lub BOSCH CMG633BB1 - ze względu na cenę wolałabym samsunga )
    Sprawdza się takie 2 w 1?
    Od razu napiszę, że piekarnika używam sporadycznie, piekę zazwyczaj używając podstawowych funkcji - grzanie góra, dół, termoobieg,
    mikrofalówki nie posiadam, ale po remoncie chciałabym mieć - nie wiem na co zwracać uwagę przy jej wyborze.
    Ze względu na ograniczoną ilość miejsca taki sprzęt bardzo by mi pasował, ale czy się sprawdzi?

  10. #5770

    Domyślnie

    Cytat Napisał BEWA Zobacz post
    Masz jakiś konkretny model Liebherra,na myśli?
    Liebherr IK 3510 Comfort - używam od października i jest super. Pojemna i wygodna
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  11. #5771

    Domyślnie

    Ja mam takie AGD:
    - zmywarka Indesit DFP 573, działa już 4 lata co drugi dzień, zero awarii,
    - płyta indukcyjna Whirlpool (nie wiem co to za model, wcieło instrukcję, cena 1300zł), działa 4 lata, zero awarii,
    - piekarnik Samsung BF1C6G080, działa już 3 lata, mało uywany może kilka razy w m-cu,
    - mikrofala Samsung FG87S, działa 3 lata,
    - lodówka Indesit NBAA 34NF NXD, działa 7 lat,
    - ekspres Saeco, działa 7 lat,
    - pralka Samsung WF70F5ECW2W/EO, działa już ze 3 lata, ale wg mnie badziew, miałem wcześniej Hot-pointa Aqualtisa o tych samych parametrach i lepiej prała i wirowała.
    - inne drobne AGD, typu blender Philips, frytkownica Tefal, tostery i bajery typu grill Tefal, wszystko działa po kilka lat bez problemowo.

    P.S.
    Ogólnie w życiu jeszcze nie miałem problemów z AGD/RTV, odpukać
    Nie kupować TV Sony na androidzie!

  12. #5772
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kizior Syberyjski Zobacz post
    Ja mam takie AGD:
    - zmywarka Indesit DFP 573, działa już 4 lata co drugi dzień, zero awarii,
    - płyta indukcyjna Whirlpool (nie wiem co to za model, wcieło instrukcję, cena 1300zł), działa 4 lata, zero awarii,
    - piekarnik Samsung BF1C6G080, działa już 3 lata, mało uywany może kilka razy w m-cu,
    - mikrofala Samsung FG87S, działa 3 lata,
    - lodówka Indesit NBAA 34NF NXD, działa 7 lat,
    - ekspres Saeco, działa 7 lat,
    - pralka Samsung WF70F5ECW2W/EO, działa już ze 3 lata, ale wg mnie badziew, miałem wcześniej Hot-pointa Aqualtisa o tych samych parametrach i lepiej prała i wirowała.
    - inne drobne AGD, typu blender Philips, frytkownica Tefal, tostery i bajery typu grill Tefal, wszystko działa po kilka lat bez problemowo.

    P.S.
    Ogólnie w życiu jeszcze nie miałem problemów z AGD/RTV, odpukać
    Nie kupować TV Sony na androidzie!
    Mógłbyś rozwinąć dlaczego? Właśnie stoje przed decyzją zakupu TV.
    Jak do tej pory stawiałem właśnie na soniaka.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  13. #5773

    Domyślnie

    Sony jak najbardziej, nie ma lepszego TV dla mojego oka, jednak android na moim KDL-55W809C to jakaś pomyłka porównując do TV na innych systemach. Wolno reaguje na pilota, poruszanie się po menu, wolniejsze od żółwia idącego pionowo pod górę, np. YT po oglądnięciu 2-3 filmików wiesza się. Dzwoniłem do serwisu i co, nic , czekać na aktualizację, już chyba 4 były i d..pa. Radzę dobrze w sklepie sprawdzić, może to nie wina systemu tylko akurat tego modelu TV.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 22-03-2017 o 14:21

  14. #5774
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Ponoć w zeszłym procesory w soniakach zostały poprawione. Montują mocniejszes 2 Ghz.
    Czy u Ciebie jest jeszcze stary 1 Gigowy procedor,a z którego roku masz TV?
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  15. #5775
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    gosia1589

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    3

    Domyślnie

    witam,
    jestem nowa na forum, bardzo proszę o wasze opinie na temat sprzętu do zabudowy. Poniżej podaję produktu które zostały wybrane po wnikliwej analizie:
    mikrofala bosch HMT84M654
    piekarnik bosch HBA43T150E
    płyta gazowa amica PG6411SR
    lodówka samsung BRB260034ww lub BRB260187ww
    zmywarka bosch smv46KX02E lub beko din28220
    okap gorenje DKF6045ET
    pralka (wolnostojaca) beko WMN71243PTLMB3 lub samsung WF70F5ECW2W

    rozważałam wybór mikrofali i piekarnika z serii 6 ale jest droższa wiec wybrałam 4.
    Bardzo proszę o pomoc, ponieważ przeanalizowałam wiele postów i stron, ale z tego wszystkiego mam tylko mętlik w głowie . POZDRAWIAM

  16. #5776
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nie_zapominajka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    katowice
    Kod pocztowy
    40-123
    Posty
    132

    Domyślnie

    Lista wygląda całkiem dobrze, ja niestety wszystkie sprzęty mam wolnostojące, a nie w zabudowie. Ostatnio kupowałam wąską lodówkę Beko i póki co sprawuje się bardzo dobrze

  17. #5777
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Architek

    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-275
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcelix Zobacz post
    Czy ktoś z szacownych forumowiczów ma okap wyspowy firmy NORTBERG model FLORES BIAŁY 60CM. Na zdjęciach wygląda całkiem nieźle. Czy warto? Jakie opinie?
    Korzystam z niego i nie mam zastrzeżeń, jednak okap jak okap

  18. #5778
    TwojPan
    Guest
    TwojPan

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Ponoć w zeszłym procesory w soniakach zostały poprawione. Montują mocniejszes 2 Ghz.
    Dalej Sony obrażone na piratów i pliki mkv?
    Przeoczyłem ten fakt u siebie przed laty,tak samo jak FAT 32...

  19. #5779
    TwojPan
    Guest
    TwojPan

    Domyślnie

    Czy ktoś z forumowiczów posiada coś z poniższego sprzętu i podzieli się opinią?Będę bardzo wdzięczny.
    Dziękuje.
    Zmywarka SIEMENS SN678X36TE
    Zmywarka SIEMENS SN636X00IE
    Ekspres SIEMENS CT636LES1 iQ700
    Piekarnik SIEMENS CS636GBS1 iQ700
    Płyta indukcyjna SIEMENS EH 801SP17E
    Lodówka SIEMENS KI 86NKD31

  20. #5780
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Wujor
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    CKMK->Myślenice
    Posty
    485

    Domyślnie

    Witam, mam zamiar wkrótce urządzić kuchnie i w związku z tym potrzebuje : lodówka 200cm wolno stojąca, zmywarka 45cm do zabudowy, płyta indukcyjna, okap, piekarnik i może mikrofala ale niekoniecznie. Może wiecie gdzie dają jakieś konkretne rabaty przy większych zakupach? A być może jest tu jakiś sprzedawce który miałby coś do zaproponowania?
    PV 4,65kW (Fronius Symo 4.5-S, 15szt. Boviet BVM6610M-310 310W)

Strona 289 z 291

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony