dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21
  1. #1

    Domyślnie lodówka wolnostojaca-przykładowe zdjecia

    zrezygnowalismy z zabudowy lodówki, gdyz zadna z oferowanych do zabudowy (w cenie dla nas przystepnej), nam sie podoba.
    Mnóstwo ładnych (i takich, ktore chcielibysmy kupic) jest bez mozliwosci zabudowy. Poszlismy na kompromis estetyczny i kupujemy lodówke wolnostojącą.
    Prosba - bede wdzieczna za wklejenie zdjec z lodowkami nie zabudowanymi, jak to wyglada.
    Szukamy teraz fajnego rozwiazania - czy po prostu lodówkę postawic luzem czy zrobic do niej taki stelaz (kolor jak meble)i na gorze nad lodowka połke - mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi.
    Co radzicie?
    Dodam, ze lodówka nie bedzie stała w jednym ciagu z meblami. Tylko na rogu sciany (z meblami bedzie tworzyła litere L)

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    To tak jak u mnie. Mielismy ładną dużą lodówkę i szkoda nam było z niej zrezygnować, na rzecz o wiele mniejszej ale za to do zabudowy. Tak więc stoi sobie przy ścianie przy niej są nowe meble z jasnego drzewa (olcha), również mam nie zabudowana zmywarkę. Układ u mnie wygląda tak - lodówka, szafka 40 cm, zmywarka, zlew i szafka pod nim, szafka narożna obrotowa, szuflady 60cm bezpośrednio pod kuchenką, szafka 30cm, szuflady 90cm. No i parę szfek na górze. Może w końcu wkleję trochę zdjęć
    Wiesz myślałam ,że będzie się to wszystko źle komponowało, ale zmieniłam zdanie jak wszystko zostało zrobione.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Bard13
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    1.609
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    A u nas tak (jeszcze kuchnia nie skończona):




  4. #4

    Domyślnie

    Niedawno skończyłam remont kuchni, w której musiałam zostawić starą lodówkę i zamrażarkę. Moja koncepcja kuchni nie dopuszczała jednak białego, całkiem sporych rozmiarów, elementu. Zapadła więc decyzja o zabudowaniu starej, wolnostojącej lodówki i zamrażarki - skrzynia ze zintegrowanymi drzwiami z lodówką, z ażurowym tyłem, który zapewnia prawidłową pracę sprzętu. Jeśli będę chciała zmienić sprzęt, bo naprzykład się zepsuje (jest już leciwy ) lub wypatrzę gdzieś w sklepie jakieś cudo, to nie będzie problemu z wymianą, ani na lodówkę wolnostojącą, ani na lodówkę do zabudowy. A wygląda to tak:
    [/img]http://foto.onet.pl/mojalbum/zdjecie.html?no=0&id=33073&zid=396379&r=1


  5. #5

    Domyślnie

    Sorki zaraz poprawię, chyba zdjęcia są za duże..

  6. #6

    Domyślnie

    spróbujmy raz jeszcze..



  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Bard13
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    1.609
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    tuńka, jak otworzysz zdjęcie, kliknij na nim prawym myszy, wejdź we właściwości i wtedy skopiuj skrót

    i nie zapomnij o [img][/img] na początku i końcu

  8. #8

    Domyślnie

    Wielkie dzięki, teraz pewnie się uda






  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Bard13
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    1.609
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    no i się udało

  10. #10

    Domyślnie

    Tuńka czy TY masz 2 metry wzrostu


    czy to na górze to jest TV a nie Micro ?




    Pozdrawiam
    Nawet świnka wejdzie na drzewo, kiedy jest chwalona.

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie Re: lodówka wolnostojaca-przykładowe zdjecia

    Cytat Napisał akinom
    zrezygnowalismy z zabudowy lodówki, gdyz zadna z oferowanych do zabudowy (w cenie dla nas przystepnej), nam sie podoba.
    słusznie, ja też z podobnych powodów wybieram wolnostojącą, a że znam się dobrze na Lodówkach, to polecam Ci bezszronowe LG lub Samsunga, z LG polecam GR-419GLCA w kolorze INOX (około 2299zł), lub kolorze marmurkowym GR-399SVQ (około 1859zł), lub Samsung RL36SBMS w cenie 2089zł . Więcej info znajdziesz na stronie producenta. Od cen producenta spokojnie możesz krzyczeć 10% upustu, a nie kiedy nawet 15%. Ceny wziełem z www.agdrtv.com i są już po upustach i to sporych.
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  12. #12

    Domyślnie Re: lodówka wolnostojaca-przykładowe zdjecia

    Cytat Napisał mdzalewscy
    Cytat Napisał akinom
    zrezygnowalismy z zabudowy lodówki, gdyz zadna z oferowanych do zabudowy (w cenie dla nas przystepnej), nam sie podoba.
    słusznie, ja też z podobnych powodów wybieram wolnostojącą, a że znam się dobrze na Lodówkach, to polecam Ci bezszronowe LG lub Samsunga, z LG polecam GR-419GLCA w kolorze INOX (około 2299zł), lub kolorze marmurkowym GR-399SVQ (około 1859zł), lub Samsung RL36SBMS w cenie 2089zł . Więcej info znajdziesz na stronie producenta. Od cen producenta spokojnie możesz krzyczeć 10% upustu, a nie kiedy nawet 15%. Ceny wziełem z www.agdrtv.com i są już po upustach i to sporych.
    LG jest superowa (nam do gustu przypadł model GR-459QLQA c. 3,100) ale musimy z niej zregygnować, gdyż rączki tej lodówki beda przeszkadzały przy otwieraniu piekarnika.

    Podoba nam sie tez ARISTON model MBA 4042CBS. Co sądzisz o lodówkach ARISTON? warto czy nie warto (cena podobna jak przy LG).

  13. #13

    Domyślnie

    Bard - bardzo, bardzo prosze, podaj wymiary naroznej szafki z naroznym zlewem w kuchni - kazdy wymiar lacznie z glebokoscia tych 'zwyklych' mebli, ktore sa obok. Bardzo mi zalezy.

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie Re: lodówka wolnostojaca-przykładowe zdjecia

    Cytat Napisał akinom
    Podoba nam sie tez ARISTON model MBA 4042CBS. Co sądzisz o lodówkach ARISTON? warto czy nie warto (cena podobna jak przy LG).
    Gdybym miał wybierać wśród lodówek bezszronowych w podobnej cenie (+,- 10%) między LG i Aristonem wybrałbym włoskiego Aristona (właściciel Merloni), ale model wymieniany przez Ciebie jest zwykłym modelem z wiatraczkiem (AIR), który więcej robi na papierze niż w rzeczywistości , czyli jest to zwykła chłodz.zamraż, i dlatego zdecydowanie wybieram LG. Odnośnie wymienianego przez Ciebie Aristona, jest podobny model sprzedawany przez tą firmę pod nazwą Indesit i kosztuje o 500zł mniej i jest w kolorze srebnym, dosyć łatwym w utrzymaniu. Ariston o zbliżnych parametrach A-klasa i full NO FROST kosztuje sporo drożej i nie jest to warte, aż takiej dopłaty. Dlatego LG lub Samsung. GR-419QLQA jest ładniutka, na Full NO FROST, kostkarkę twistową (prosta, ale jest), komorę zerową !!! i można już ją kupić za nawet około 2700zł

    Pozdrawiam
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  15. #15

    Domyślnie

    maxymov
    wiesz, jak kuchnia ma 2,40 na 2,50, to aby zmieścić w niej wszystko co potrzeba, trzeba na przykład do mikrofali wspinać się po taborecie

  16. #16

  17. #17
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie


  18. #18

    Domyślnie Re: lodówka wolnostojaca-przykładowe zdjecia

    Cytat Napisał mdzalewscy
    Cytat Napisał akinom
    Podoba nam sie tez ARISTON model MBA 4042CBS. Co sądzisz o lodówkach ARISTON? warto czy nie warto (cena podobna jak przy LG).
    Gdybym miał wybierać wśród lodówek bezszronowych w podobnej cenie (+,- 10%) między LG i Aristonem wybrałbym włoskiego Aristona (właściciel Merloni), ale model wymieniany przez Ciebie jest zwykłym modelem z wiatraczkiem (AIR), który więcej robi na papierze niż w rzeczywistości , czyli jest to zwykła chłodz.zamraż, i dlatego zdecydowanie wybieram LG. Odnośnie wymienianego przez Ciebie Aristona, jest podobny model sprzedawany przez tą firmę pod nazwą Indesit i kosztuje o 500zł mniej i jest w kolorze srebnym, dosyć łatwym w utrzymaniu. Ariston o zbliżnych parametrach A-klasa i full NO FROST kosztuje sporo drożej i nie jest to warte, aż takiej dopłaty. Dlatego LG lub Samsung. GR-419QLQA jest ładniutka, na Full NO FROST, kostkarkę twistową (prosta, ale jest), komorę zerową !!! i można już ją kupić za nawet około 2700zł

    Pozdrawiam

    wielkie, wielkie dzięki za rady. Teraz juz wiem na 100% - będzie LG

  19. #19

    Domyślnie lodówka LG ale duuuża

    Ładny ten model LG, o którym piszesz mdzalewscy, ale trochę dla mnie za mała. Byłam wczoraj w sklepie i widziałam LG GR459GCA i to w cenie 2 399. Co myślisz o tym modelu? Ania

  20. #20

    Domyślnie Re: lodówka LG ale duuuża



    Lodowka Aristona bardzo pojemna, szeroka na 70 cm wysoka na 190 , na prawde bardzo fajna.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony