dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 12
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 227
  1. #21

    Domyślnie Koszta dachu

    Wszystko fajnie tylko jakie będą koszta dachu jestem bardzo ciekawy, miałem kupić ten projekt ale chyba zrezygnuję właśnie z powodu kosztow poniesionych na pokrycie dachowe, chyba taniej wyjdzie budowa domu z dachem dwuspadadowym takim np. jak Orion z Domusa, chyba że mnie przekonacie że tak nie jest. Pozdrawiam.

  2. #22

    Domyślnie Domus a Archipelag

    Niemal identyczny projekt ma Domus - Jupiter jesli chodzi o bryłe zewnetrzna. Ale pojechalem do swojego architekta i po spojrzeniu na ilosc zbrojenia = supermarket i wiezba dachowa z desek o przekroju sekwoi powrocilem do projektu Karminy. Powinien byc znacznie tanszy, a pomysly grupowiczow sa ciekawe. Sam zamierzam dokleic jeszce jeden garaz z boku ale to wlasnie jade omowic z architektem.

    Pozdrawiam

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał jao321
    Ja kupiłem Karminę-Bardz mi się podoba,zaczynam na wiosnę.Wnętrze trochę zmieniłem.

    Witam,

    ja tez kupilem, projekt mam na razie w adaptacji bo dokonuje drobnych zmian + jeden garaz wiecej. Chetnie sie wymienie doswiadczeniami z budowy .. jak juz sie pojawią

    pozdrawiam

  4. #24

    Domyślnie

    Pozdrawiam wszystkich, widzę że projekt Karmina nie ma wzięcia czyżby byl zbyt kosztowny a może gusta forumowiczów są zgoła inne, podzielcie się uwagami odnośnie tego projektu -jeśli chcecie oczywiście-pozdrawiam.

  5. #25

    Domyślnie

    moim zdaniem "gusta są inne" (ja na ten przykład zwróciłem nań uwagę już dawno - tyle ze to nie na moje możliwości)

  6. #26

    Domyślnie Czy ktoś rozpoczął budowę KARMINY z Archipelagu???

    w związku z tym mam pytanie co do fundamentów, czy zmienialiście???

  7. #27

    Domyślnie Karmina z Archipelagu

    Witam, bardzo proszę o foto Karminy z Archipelagu jeśli ktoś takowe
    posiada interesuje mnie każda fotka realizacji tego projektu. Z góry dzięki

  8. #28

    Domyślnie Karmina

    Witam Wszystkich budujących Karminę!

    Napiszcie proszę czy udało Wam się wybudować ten domek i czy mieliście jakieś problemy podczas budowy. Ja właśnie skończyłem stan surowy i będę się zabierał za resztę. Chętnie wymienię doświadczenia w tym względzie.

  9. #29

    Domyślnie

    Ja również chętnie skorzystam z Waszych doświadczeń jak i podzielę się moimi (jak już będą).
    Na razie kupiłam projekt i nanoszę drobne zmiany.
    Wczesną wiosną rusza budowa. Na przyszłą zimę, max. wczesną wiosnę 2007 zamierzam się wprowadzić.

  10. #30

    Domyślnie

    WITAM,
    JA ROWNIEŻ POSZUKUJE ZDJĘĆ KARMINY , RUSZAM Z BUDOWĄ ZA KILKA MIESIĘCY. BĘDE WDZIĘCZNY ZA WSZELKIE INFORMACJE I ZDJĘCIA DOTYCZĄCE PROJEKTU KARMINA.

    POZDRAWIAM
    ARTUR ( [email protected])

  11. #31

    Domyślnie karmina poddasze

    Nia - jesli nanosisz zmiany to nie zapomnij podnieść wysokości pomieszczeń na górze. Warto bo bez tego pomieszczenia są niskie i dużo się traci. Ja podniosłem o 50 cm... pomogło. Pozdrawiam, Piotr

  12. #32

    Domyślnie schody wewnętrzne

    czy ktos odwrócił kierunek schodów w karminie??? albo zrezygnował z wiatrołapu???

  13. #33

    Domyślnie

    Witam.
    Podobnie, jak Wy poszukuje osob, ktore zrealizowaly juz projekt Karmina. Ja jestem na etapie zalatwiania pozwolenia na budowe. Inwestycje planuje rozpoczac w przyszlym roku. Chetnie nawiaze kontakt z osobami, ktore zdecydowaly sie na ten projekt. Obecnie posiadam wizualizacje Karminy (narazie parter) zrobiona w programie My Virtual Home. Dla mnie to spora pomoc. Polecam.
    Pozdrowienia.

  14. #34

    Domyślnie karmina

    Witam, ja jestem na etapie stanu surowego otwartego. Własnie w tej chwili (kiedy ściany już stoją) powstają różne pomysły, mozliwości aranżacji itp. Mnie na parterze zastanawia fakt wejścia do spiżarni i odległość od drzwi spiżarni do ściany z oknem, przeciez tam się lodówka nie zmieści???!! zatem prosiłabym bardzo o udostępnienie tej aranżacji parteru. Chętnie podzielę się "wrażeniami" z budowy oraz problemami, lub drobnymi praktycznymi zmianami we wnętrzach. pozdrawiam Jovanka

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Jovanka, przepraszam skad taki nick u Ciebie? To tak sobie, pamiątka z wakacji, czy może Ty tez nie jestes stad... To znaczy z Polski. Jesli mozna zapytać?

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    http://www.archipelag.pl/artykul.php...200&ArtID=1601
    na tej stronie piszą, że realizacje ich projektów są w czasopiśmie "Ładny Dom", może jest tam i Wasz dom...
    A czy do Archipelagu ktoś z Was napisał maila, czasami można dostać kontakt do ludzi co budują, lub zbudowali dom według tego samego projektu.. Wiem, że takie zdjęcia dostała koleżanka z firmy z Gdańska, może warto Wam zapytać o takie cos Wasza pracownie projektową - Archipelag?

  17. #37

    Domyślnie

    Zeljka, co do nicka to poprostu spodobała mi się (chyba) czeska odmiana mojego imienia Joanna - Jovanka, a pochodzę z Polski.
    Kiedyś pytałam w Archipelagu o realizacje Karminy i dowiedziałam się, że prawdopodobnie jeszcze nie ma w Polsce ukończonego tego projektu, ponieważ jest on stosunkowo młody. Z resztą z forum wynika, że obecnie Karminę buduje lub zamierza budować ok. 10 osób i najdalej zaawansowany stan to surowy zamknięty.
    pozdr.

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Jovanka to tez imię z terenów byłej Jugosławii. Bardzo dużo jest ich na terenie Serbii i Czarnej Góry. Ja urodziłam się w Chorwacji i dlatego pytałam.

  19. #39
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Any

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam serdecznie!
    Ja rownież zamierzam budować Karminę. W grudniu zamierzam kupić projekt a wiosną 06 - rozpocząć budowę.
    Może są jakieś nowe doświadczenia albo uwagi do projektu ?
    Byłbym wdzięczny za zdjęcia z realizacji.
    Pozdrawiam.

  20. #40

    Domyślnie Czy ktoś realizował projekt Karmia z pracowni archipelag ?

    Czy ktoś realizował projekt Karmia z pracowni archipelag ?
    Dajcie znać, proszę, bo bardzo mi sie podoba, a każda rada przed wyborem projektu jest na wagę złota.

Strona 2 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony