dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 24
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 472
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    dzięki, zapiszę sobie. Niedługo będę robić casting na hak do mojej szatni mam nadzieję, że w najbliższej 3-latce będę mieć szatnie zabudowaną. mój stolarz, nie jest taki szybki jak Twój. no i cudów takich nie potrafi wyczarować.

  2. #22
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mały biały domek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Leszno
    Posty
    974
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Oj tam, jak się odpowiednio wytłumaczy, zdjęcia pokaże, rysunki, to zrobi W końcu to w jego interesie
    A ja myślałam, że miesiąc- dwa czekania na mojego stolarza to długo

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    mojemu w styczniu dałam projekt szatni, kilka dni temu przywiózł mi tą cześć z siedziskiem, a będzie jeszcze szafa 2-drzwiowa i szafka wisząca nad ławeczką. aaa chyba są szuflady na buty do tej szafy......

    kuchnie robi mi już 2 lata i nadal nie skończona, na szczęście brakuje dupereli jak półki w witrynach...

    mój stolarz nie pracuje w drewnie, to typowy stolarz od kuchni i meblościanek, wszystkie elementy drewniane zamawiam gdzie indzie i on mi je składa do kupy. Nienawidzi mnie za setki szuflad jakie musi mi robić on przy nich posiedzi kilka godzin, a z pólkami musiałabym sie męczyć całe życie...

  4. #24
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mały biały domek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Leszno
    Posty
    974
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    To czemu się z nim nie rozwiedziesz
    Emi Ty masz jakiś dziennik, wątek swój, bo jakoś chyba nie widziałam

  5. #25
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mały biały domek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Leszno
    Posty
    974
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Dzisiaj stałam godzinę ze szmatą w kuchni i kafelki pod okapem wycierałam, bo leciała stróżka wody
    M w pracy, wykonawca nie odbiera telefonu, wlazłam lukać na poddasze, ale tylko po brzegu, a nie od strony, gdzie woda wleciała, zaciął mi się do tego właz i nie mogłam go z powrotem zamknąć
    Wreszcie wykonawca oddzwonił, przyjechał z jakimś dachowym, stwierdzili, że listwa przy kominie odeszła, oklajstrowali komin folią i taśmą i powiedzieli, że jutro przyjadą, jak sucho będzie. Rozbiorą wszystko, uszczelnią i złożą
    Nowy dom ...
    Na szczęście stróżka przestała lecieć, ale leje już cały dzień bez przerwy i ma padać do rana

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    bardzo leci??? kurde te kominy zawsze przeciekają, nasz na szczęście na etapie budowy. zresztą teraz tez nam ciecze w kilku miejscach - w nowym domu - okna dachowe, miski pod nie podstawiam w czasie deszczu raz balkon zamienił sie w basen - ciekło nam w salonie.

    jak ściany wyglądają? masz farbę jeszcze, pewnie trzeba będzie podmalować jak się plama zrobi, ale może wyschnie. nic więcej nie powinno się stać, tylko wnerwia strasznie



    dziennika nie mam, kusi żeby założyć, ale boje się, że różne akcje mogą z tego wyniknąć, tylu podłych ludzi na świecie jest...
    Nie mam już siły szukać nowego stolarza. Mój stolarz od drzwi też nie był lepszy, ostatecznie mieszkaliśmy kilka miesięcy bez drzwi na parterze. ten chociaż ogarnia wszystkie blumy i nowinki różne. i lakiernie ma porządną, a ja do reszty domu chce białe meble,

  7. #27
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mały biały domek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Leszno
    Posty
    974
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Dzięki za słowa otuchy Emi już nie leci na szczęście, nawet nie wiem, czy jeszcze pada, bo rolety zasłonięte, a nie chcę po nocy hałasować i budzić M.
    Byłam w kuchni, sprawdzałam, już nie leci na szczęście, to co ciekło to akurat po kafelkach, sufit był minimalnie obok okapu mokry. Sprawdzę rano i zobaczymy, czy jest ślad.
    Farby na szczęście jeszcze mam, cały czas czekam, aż mój wykonawca podeśle człowieka, który uzupełni niedoróbki przy otworach drzwiowych, niby ma być u niego dopiero w sierpniu, wówczas też będę potrzebować farby, mam nadzieję, że zostało ich tyle, że starczy na wszystko, ech.

    Qrde, widzę, że nie tylko u mnie taka fuszerka, że cieknie, współczuję serdecznie, co to za ludzie... Ja jak robię swoją pracę - bardzo do wszystkiego przywiązuję wagę, by było dobrze wszystko zrobione. Nie pojmuję więc, jak można odwalać takie wałki w głowie się nie mieści. Widocznie jednak można i nie jest to odosobniony przypadek. Mam nadzieję, że jak już poprawią - to się przyłożą, żeby mieć święty spokój.

    Dałabym Ci namiar na mojego stolarza, niestety widzę, że mieszkasz daleko od nas, więc pewnie to nie wchodzi w rachubę.

    Co do dziennika, owszem, są ludzie i ludziska, ale przecież nie musisz ujawniać nazwiska i adresu, a taki dziennik, to świetna pamiątka

    Teraz biorę się za pracę, nie mogłam spać, więc wykorzystam czas pożytecznie, rano przynajmniej dłużej pośpię ( mam nadzieję)

  8. #28
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mały biały domek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Leszno
    Posty
    974
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Lekki zaciek na suficie został. Dekarze naprawili wadę, mam nadzieję, że skutecznie

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    masz świeżo malowany dom, więc zamalowanie nie będzie widoczne, zwłaszcza, że to sufit. Dobrze że sytuacja opanowana

    na dziennik już za późno, po mieszkamy prawie 2 lata byłaby to galeria, trochę wykańczania, bo jeszcze sporo do zrobienia mamy.
    No chyba, że zbudujemy trzeci dom jestem chyba nie normalna, bo już go sobie zaczęłam rozrysowywać w ramach gimnastyki dla mózgu.
    Ostatnio edytowane przez Emila3000 ; 15-07-2016 o 16:54

  10. #30
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mały biały domek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Leszno
    Posty
    974
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Domów nigdy za wiele? no to galerie z wykańczaniem zrób
    Mały Biały to "my first my last my everything" no chyba, że w totka wygram, to drugi w górach, trzeci na Lazurowym, czwarty w Toskanii
    tia, trzeba chwycić za pędzel i zamalować, póki na to czas

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    dom który maluje, to też na wypadek wygrany w totka, tak więc muszę się spiąć z projektowaniem na obecny dom mam już kilku kupców w sumie jakby obchnąć, to byłaby kasa na nowy dom

    u mnie zacieki nie zamalowane muszę sobie zapisać na listę rzeczy do zrobienia ale nie widać ich na co dzień.

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mały biały domek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Leszno
    Posty
    974
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Jak nie spojrzę w górę na co dzień - też ich nie będzie widać
    lista rzeczy do zrobienia... u nas się nie kończy...jak pewnie u większości

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    maluj teraz póki pamiętasz

  14. #34
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mały biały domek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Leszno
    Posty
    974
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Jutro chyba wlezę na drabkę, bo pewnie nie doczekam się, aż M się zlituje

  15. #35

    Domyślnie

    Przeczytałam o kłopotach z kominem, dobrze, że już wszystko ok. Niestety stresu i zarwanej nocy nie da się cofnąć Podobno zaciekajace kominy to niestety częsta usterka. Jedyny plus to taki, że wyszło to kiedy byliście w domu, więc teoretycznie mogło być gorzej

    Mały BD (a może "Mała" wystarczy ) poczytałam o Twoim stolarzu i ... jak daleko to dla niego "niedaleko"? Bo może łapię się na zasięg?

  16. #36
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mały biały domek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Leszno
    Posty
    974
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Dokładnie tak Margaretko, szczęście, że akurat robiłam sobie kawę i chyba w tym momencie zaczęło zaciekać. Uf...
    M dzisiaj rozmawiał z sąsiadami, bo zaraz wszyscy zaciekawieni, jak dekarze się pojawili u nas. Okazuje się, że wszystkim dookoła coś tam przeciekało w trakcie lub po zakończeniu budowy

    Nie mam pojęcia jakie odległości może pokonać mój stolarz, a jak Ty daleko mieszkasz od Leszna w Wielkopolsce?

    Mogę być i mała, w sumie wysoka nie jestem, tylko, że nosiłam kiedyś xs, a teraz ledwo w rozmiar s się wciskam

    W połowie przyszłego tygodnia pochwalę się trzema osłonami drewnianymi z szynami nad okno: do kuchni, sypialni oraz gabinetu.
    Dobiłam targu własnie i będę oczekiwać kuriera

  17. #37

    Domyślnie

    Mały BD (dzięki mamik za skrót ) bardzo jestem ciekawa efektu przeróbki fotela, mam nadzieję że kończysz swoje projekty szybciej niż ja
    Osłony drewniane z szynami na okno....... możesz pokazać co to ?

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    noo pokazuj, domyślam się o jakie chodzi i chyba bardzo będę Ci ich zazdrościć

  19. #39
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mały biały domek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Leszno
    Posty
    974
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Właśnie - fotel... byłam w garażu i macałam, jeszcze lepki jest i chyba potrzebuje trzeciej warstwy farby. To moje pierwsze w życiu odnawiane własnoręcznie krzesełko, więc idealne na pewno nie będzie. Nie zrobię nic więcej, póki farba nie wyschnie całkowicie, więc jak sądzę niestety rozwlecze się to trochę w czasie.
    A miałam nadzieję, że w tygodniu się zmieszczę dobrze, że wakacje są, to Młoda na wyrku czyta książki, a nie przy biurku

    A osłony drewniane takie :


    Myślę o bezinwazyjnej zazdrostce do kuchennego okna, czy ktoś się może wypowiedzieć, czy to zdaje egzamin?


  20. #40

    Domyślnie

    O rety, pięknie to wygląda! Emila będę zazdrościć razem z Tobą

Strona 2 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony