dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie Dekoral "akrotix" dziwnie mi pęka na ścianie.

    Zaczynam ostro wykończeniówkę ale widzę ,że to ona mnie wykończy.Jak w temacie pan malarz zaproponował mi kupno w/w farby.(53zł za 2,5 litra).I tak.Na ścianie kominowej na poddaszu dziwnie mi się "uwypukliła"Rysa na długości około 50 cm raz jest a raz jej prawie nie widać.Nic z tego nie rozumiem.U córci w pokoju jest podobnie.Znajomy powiedział mi ,że to wina farby bo jest za "mocna".Z drugiej strony pomijając te wpadki "farbiane" na ścianie farba prezentuje się wyśmienicie.
    Jakieś uwagi mile widziane.

    pzdr.

  2. #2

    Domyślnie

    Maluj Eko-Śnieżką, będzie taniej i bez niespodzianek

  3. #3
    Guest

    Domyślnie Re: Dekoral "akrotix" dziwnie mi pęka na ścianie.

    znajomy ma racje, farba jest za mocna
    /rozcieńcz/

  4. #4

    Domyślnie Re: Dekoral "akrotix" dziwnie mi pęka na ścianie.

    Cytat Napisał niktspecjalny
    Zaczynam ostro wykończeniówkę ale widzę ,że to ona mnie wykończy.Jak w temacie pan malarz zaproponował mi kupno w/w farby.(53zł za 2,5 litra).I tak.Na ścianie kominowej na poddaszu dziwnie mi się "uwypukliła"Rysa na długości około 50 cm raz jest a raz jej prawie nie widać.Nic z tego nie rozumiem.U córci w pokoju jest podobnie.Znajomy powiedział mi ,że to wina farby bo jest za "mocna".Z drugiej strony pomijając te wpadki "farbiane" na ścianie farba prezentuje się wyśmienicie.
    Jakieś uwagi mile widziane.

    pzdr.
    jest ta rysa, czy nie, bo to jest bardzo ważne, no i czy się uwypukliła. Napisałaś, że się uwypukliła na kominie, tak?. Komin to jest urządzenie pierwszej wagi. Powinnaś wezwać kominiarza, bo coś z kominem może być nie tak. I u córci może, także coś być nie tak. Ale się tym specjalnie nie przejmuj, bo komin ma taką naturę, że jak mu dać ognia to sobie folgować może. Co do farby, to jest chyba ok, farbiarz moim zdaniem bajeruje.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony