dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Ile za instalację kominka z płaszczem wodnym

    Ile płaciliście za kominek (jaki to był)?
    Ile zapłaciliście za instalację razem ze sprzętem?

    Ja mam ofertę na instalację kominka Makroterm 18W za 8000zł całość.

  2. #2

    Domyślnie ile za instalację kominka z płaszczem

    To bardzo wysoka cena. Chyba chodzi Ci o koszt całości razem z kominkiem. Chyba również masz na myśli turbokominek (Makrotermu), do którego potrzebne są 4 podejścia rurami a nie standardowe 2.

  3. #3

    Domyślnie Re kominek

    Napisz więcej o swoich doświadczeniach z tym kominkiem. Ja również przymierzam się do takiego kominka. W przyszłym tygodniu będą przygotowywać mi instalację rurami pod taki kominek. Nie wiem jednak, czy jest tak duża przewaga nad innymi "tradycyjnymi" kominkami płaszczowymi. Co o tym sądzisz?

  4. #4

    Domyślnie

    Tak, to jest cena za pełną instalację kominka (robocizna, sprzęt, no i sam kominek). No tyle, że bez obudowy kominka . Z tego co wiem, to rzeczywiście trzeba cztery rury: 2 x c.o./c.w.u (ciepla i powrot). 2 x woda/kanalizacja do zbiornika wyrównawczego.
    Z tego, co czytałem na forum, ludzie byli zadowoleni z Makrotermu. Mam nadziję, że ja też będę.

  5. #5
    1950
    Guest
    1950

    Domyślnie

    i masz rację powinieneś być zadowolony, naprawdę się sprawdza

  6. #6

    Domyślnie kominek Makrotermu

    Jakiej średnicy rury są niezbędne w instalacji tego kominka?

  7. #7
    1950
    Guest
    1950

    Domyślnie

    zgodnie z instrukcją, ja stosuję miedź fi 28

  8. #8
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Podłaczenie "gołego " kominka c.o za 8000.- zł to sporo Lechma wychodzi zdecydowanie mniej . Wkład od 3000.netto + zasobnik + przyłącze to ok 6tys zł
    Darek B

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony