dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20
  1. #1

    Domyślnie miasta idealne na zakupy?

    wakacje trwają, fajnie jest pozwiedzać, poznać nowe miejsca, ale też miło jest udać się na zakupy wiecie, które miasta w Europie oferują mnóstwo różnych sklepów, targów itd? Wiem na pewno, że w Niemczech jest raj dla zakupoholików, ale co więcej? Znalazłam kilka informacji na ten temat - [moderowano] co sądzicie?
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 01-09-2016 o 15:16 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Aaricia23

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Wroclaw
    Kod pocztowy
    54-530
    Posty
    184

    Domyślnie

    Sądzimy o tym tyle żę nienawidzimy SPAMu!

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Może i to reklama ale temat ciekawy.
    Oczywiście specjalnie na zakupy do innego kraju to bym nie poleciał ale jak ktoś jest przy okazji to warto zakupy wsiąść pod uwagę.Z moich obserwacji w UK a dokladnie na moim przykładzie Irlandia Północna to często trafiają się wyprzedaże i ceny w tych dniach są rzeczywiście niższe.Przez kilka lat odkładałem do skarbonki parę funtów po to żeby w drugi dzień świąt 26 grudnia jechać na shopping gdzie naprawdę idzie kupić sporo taniej.Trzeba polować na czarne piątki lub promocje Argosa.

  4. #4

    Domyślnie

    Jak dla mnie idealny na zakupy jest Londyn.

  5. #5

    Domyślnie

    W Berlinie jest mnóstwo sklepów fajnych. To europejska stolica mody.
    Kochać, to znaczy czekać.

  6. #6

    Domyślnie

    Nie wiedziałam, że turystyka zakupowa jest nadal modna. Z tego co się orientuję, to Paryż i Londyn były swego czasu modne, ponieważ można tam spotkać sporo promocji i modnych, markowych ubrań. Ale serio, jechać gdzieś specjalnie tylko po to, żeby zakupy robić? Teraz jest internet, tam można znaleźć wszystko i z całego świata

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agamemnon91

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Kraków
    Posty
    184

    Domyślnie

    też słyszałam o Londynie (podobno w zakamarkach uliczek na malutkich straganach można znaleźć prawdziwe skarby)

  8. #8

    Domyślnie

    ja na zakupy podróżuję do miejscowej galerii handlowej

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał agamemnon91 Zobacz post
    też słyszałam o Londynie (podobno w zakamarkach uliczek na malutkich straganach można znaleźć prawdziwe skarby)
    Pewnie i można ale nie byłbym pewny czy to orginalne "skarby".
    Na targowiskach np. pod stadionem Wembley i jemu podobnym można zaopatrzyć się we wszystko czego dusza zapragnie. Niestety większość to podróbki...
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 01-03-2017 o 13:20
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  10. #10

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że głównie stolice europejskie są warte odwiedzenie nie tylko ze względu na największą liczbę sklepów, ale i masę zabytków i ciekawych miejsc. Przede wszystkim Londyn, Madryt czy Berlin

  11. #11

    Domyślnie

    A to na pewno. Słyszałem, że parę lat temu się opłacało kupować w Czechach ubrania, ale teraz tak już chyba nie jest.

  12. #12
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar CZARNY.
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-129
    Posty
    131

    Domyślnie

    Damskie torebki niestety tylko Warszawa LV czy Gucci a Chanel to najbliżej Berlin

  13. #13
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar CafeDelTom27
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Morskie Oko
    Dzielnica
    Rysy
    Posty
    490

    Domyślnie

    Ja jezdze do Bonczy kolo Przechlewa.Tam bociany zawracaja do afryki i ostatnio kon na palcach tam gwizdał
    Projekt Jarzebina1.Kociol Vaillant ecotec pro vc 226/3-3 zasilany LPG.Dom 90m2.Kubatura 250m3.Podlogowe 55m2 reszta grzejniki.WG

  14. #14

    Domyślnie

    W Berlinie polecam wybrać się do Primarka Można tam kupić dużo świetnych ciuchów w niskich cenach.

  15. #15

    Domyślnie

    Mieszkałam przez kilka lat w Londynie. I chyba lepszego miasta na zakupy nie ma. Szczególnie dla kobiet. Są tam zarówno sieciówki, jak i sklepy najlpeszych na Świecie marek (oczywiście tam zakupów nie robiłam, bo mnie nie było stać). A gdy już przychodzą wyprzedaże, to można zwariować. Tam, jak spadają ceny, to nie o kilkanaście złotych, ale nawet o 80-90%. Więc fajne ciuchy można kupić w rewelacyjnych cenach. Tym bardziej, że to co w Anglii przestaje już byc modne, u nas dopiero "wchodzi na salony"
    Ale kiedy straciłam nawet tę odrobinę nadziei, która zdążyła we mnie zakiełkować, wszystko wydawało mi się niemożliwe do zrealizowania.

  16. #16
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kornik11

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Justynów
    Kod pocztowy
    63-200
    Posty
    11

    Domyślnie

    Do niedawna Ukraina byla mega tania
    Tu była reklama.

  17. #17

    Domyślnie

    Z całą pewnością Londyn jest jest tu chyba najlepszym rozwiązaniem. Moja żona jeździła tam kilka razy do znajomych i przy okazji oczywiście chodziła tam na zakupy. Nigdzie indziej nie wracała z nich tak zadowolona jak po takim wypadzie do Londynu.
    Zresztą należy tu też wszystko od siły nabywczej pieniądza. Jeżeli ktoś z Polski pojedzie do naszych wschodnich sąsiadów, to też na pewno będzie zadowolony, bo ceny w sklepach są tam na pewno niższe niż u nas. Więc może należy na zakupy jeździć własnie na Wschód?
    Kiedy ginie inkwizytor, czarne płaszcze ruszają do tańca.

  18. #18

    Domyślnie

    W Berlinie jest wiele świetnych sklepów, ewentualnie w Anglii.

  19. #19
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    raxon

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Krosno
    Kod pocztowy
    38-400
    Posty
    335

    Domyślnie

    Zakupy ubraniowe w Bicester. Cała anglia tam jeździ, nawet autobusami są wycieczki. Firmy same najdroższe ale ceny mogą być mega niskie. Oryginalne koszulki polo po 80zł a na zalando taka 400-500 Sweter polo RL za 100zł. Kurtka skórzana damska też Palph lauren zamiast 800-1000 funtów bo tak kosztują, to za 170 a jakość mega. Garnitury w Hugo boss od 200 funtów. Nie wiem ile w polsce kosztują ale pewnie więcej. W TkMaxx można też cokolwiek kupić dobrego. Garnitur CK za 100 funtów To są wyprzedaże, a nie -20% z zawyżonej ceny...

  20. #20
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    martynaly1991

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-210
    Posty
    17

    Domyślnie

    Myślę , że Uk jest fajnym krajem na robienie zakupów . Mieszkając w Londynie spotykałam się z wyprzedażami bardzo często . Tam chiuchy mozna kupować za grosze .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony