dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Projekt sufitu podwieszanego - pomoc

    Witam,

    zacząłem ostatnio robić w domu sufit podwieszany, czy mógłby ktoś ocenić czy projekt który zrobiłem jest ok.?
    Zdecydowałem się na ruszt krzyżowy dwupoziomowy, podwieszony będzie do wiązarów. Rozstaw wiązarów 105cm dlatego będziemy przykręcać między wiązarami łaty aby zagęścić wieszaki aby były co 50cm. Profile główne będą prostopadle do dolnego pasa. Płytowanie poprzeczne. w związku z tym mam pytanie czy jeśli zrobię profile nośne na rozstawie 40cm to czy mogę w niektórych miejscach rozsunąć do 45cm tak aby zmieścić całą płytę, czy muszą być wszędzie 40cm i pytę skracać o 10cm? Na rysunku przedstawiłem rozkład profili dla całego pomieszczenia.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sufit salon.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	92,9 KB
ID:	361267

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kamihi
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Garnek
    Kod pocztowy
    42-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    nośne co 40(mniej wiecej ) ale co 120 profil nośny musi być żeby płyty nie ciąć , chyba ze wolisz ciąć , a i za ładny ten projekt
    Dom 140m2 z poddaszem użytkowym . Kocioł Skam-p 12kW plus z Ardeo ( rewelacja )

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki, starałem się jak mogłem przepraszam że tak późno odpisuję ale trafił mi się wyjazd i nie miałem możliwości. ogólnie nośny dałem co 40 tylko w dwóch miejscach rozsunąłem na 45 aby zmieścić całą płytę, ponieważ mam zamiar płytować poprzecznie, poniżej projekt płytowania. Czy może tak być?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez nazwy-2b.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	75,1 KB
ID:	361746
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez nazwy-2b.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	79,5 KB
ID:	361745  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony