dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Pojemność wanny a zużycie wody

    Zależność powyższa nie jest szczególnie trudna do wyobrażenia, ale chodzi mi o 2 rzeczy (które chciałbym wiedzieć, zanim kupię wannę):
    po pierwsze, czy pojemność wanny podawana przez producenta to pojemność do wysokości lustra wody równej wysokości wanny czy też jakaś pojemność optymalna określająca ilosć wody potrzebną - wg producenta - do wzięcia kąpieli (wiem, że brzmi to śmiesznie ale wiecie chyba, o co mi chodzi
    po drugie, nawiązując do tej pojemności optymalnej, ile wody nalewacie do dość szerokiej wanny o pojemności 230 l (np. wanna Rosa), żeby się w niej w miarę wygodnie wykapać? Czy wystarczy 50 % pojemności wanny czy więcej (dla faceta o gabarytach "średnich wyższych ")? Chodzi mi o ekonomię kąpieli w takiej wannie - zużycie wody oraz gazu do jej podgrzania.

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Tomku,ale fajny Twój temat
    No jak to było Drogi temku, kiedy byłeś Tomusiem?Ciało zanurzone w cieczy....itd.

    A tak serio, to pojemność określona przez producenta jest właściwą pojemnością,jak to napisałeś do brzegów wanny
    Mam wannę 160 l i lubi,y sobie do niej nalać cieplutkiej wody na maxa, byle się ocvzywiście nie rozlewało.Efekt - ogromna niedopłata na rachunku ze spółdzielni.Nie ma lekko

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony