dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 96
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1911
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    To jest ona, ale poniewaz nie jest to pewne to nie ma jeszcze imienia. Jest to waz mahoniowy:



    A waz zbozowy zdazyl podrosnac.

  2. #42

    Domyślnie

    Skoro tak wszyscy się chwalą, to i ja pokażę swoje pieski - owczarki belgijskie tervuereny:


    To mój pies Achilles




    a to suczka - Kora



    Doris

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Piekne. Mam slabosc do owczarkow.

  4. #44

  5. #45

    Domyślnie

    A teraz nasze zwierzaczki:
    MAX

    i NIKITA

  6. #46
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar MarzannaPG
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.967
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Matka, jesteś wielka! Oby więcej takich ludzi jak ty! Podziwiam za odwagę latania między tirami za psem. Wielu by się popukało, ale ja nie i widzę, że na tym forum nie tylko ja, na szczęście !

  7. #47

    Domyślnie

    Oto nasz piesek, nie ma jeszcze imienia. Mąż znalazł go kilka dni temu śpiącego w rowie przy -20st. w nocy i przyprowadził do domu Niestety, okazało się, że piesiu ma padaczkę i jest bardzo chory na serce Ale zrobimy wszystko, aby dobrze mu u nas było, bo jest słodki

  8. #48

    Domyślnie

    Kuba uwielbia zwierza...


  9. #49
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar -iva-
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    181
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    To i ja przedstawię mojego łobuza

    Jest u nas dokładnie 5 dni - zabralismy ja sprzed bloku trzęsąca się z zimna czarną kulke ( było - 20 ! ) Kociczka sie oswaja, i juz rozrabia az miło

  10. #50
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    To ja dorzucę naszą kotkę. Jakoś tak wypadło, że do dziś się nie nazywa - po prostu Kot i tyle. Na zimę wyprowadziła się z budowy do piwnicy.
    Fotka z jesieni (wczesnej):

  11. #51
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sara

    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Posty
    229
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    A to nasze pupilki:
    moja ulubienica Kropka:

    a to nasze "psiaki"
    Baron
    Luna

  12. #52
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magdzia
    Oto nasz piesek, nie ma jeszcze imienia. Mąż znalazł go kilka dni temu śpiącego w rowie przy -20st. w nocy i przyprowadził do domu Niestety, okazało się, że piesiu ma padaczkę i jest bardzo chory na serce Ale zrobimy wszystko, aby dobrze mu u nas było, bo jest słodki
    Magdzia, piękny pies!
    A Wy jesteście wspaniali, że zaopiekowaliście tak chorym psem. Ludzie na ogół nie są chętni na taki "kłopot". Zresztą jak widać - psisko pewnie zostało wyrzucone jak się "państwo" zorientowali, że jest chory... Jestem pod ogromnym wrażeniem. Brawo.

  13. #53

    Domyślnie

    Wszyscy macie ślicznych podopiecznych

    Ja uwielbiam koty Razem z nami mieszkają dwa kochane urwisy - możecie je zobaczyć tutaj: http://www.plfoto.com/uzytkownik.php?authorid=39993

    Na podwórku mieszkają jeszcze trzy koteczki, których niestety nie mogę zabrać do domu

  14. #54
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar monka
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    8.956

    Domyślnie

    Nasze kocury: Ryśka (pręgowana) i Maurycy

    Suczka Giga ze schroniska. Bardzo pogodna i spragniona pieszczot psina.
    Jest u nas dopiero od kilku dni, na razie nabiera ciała bo byla bardzo wychudzona.


    Mamy jeszcze dwa koty: Chińczyka i Dzikuskę, psa Lizaka oraz chomika Bibusia - reszta zwierząt jeszcze przed sesją zdjęciową

  15. #55

    Domyślnie

    Monka, jesteś niesamowita! To ile tego wszystkiego tam macie? Fajne zwierzaczki!

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Magdziu - właśnie przeczytłam, że zdecydowaliście się wziąć sunię do siebie Jesteście cudowni Powiedz, jak się czuje biedactwo.

  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar monka
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    8.956

    Domyślnie

    Magdzia, to raczej nie ja
    Mieszkam w domu rodziców i ten zwierzyniec jest wspólny. U nas zawsze było pełno zwierząt myślę że bez nich byłoby jakoś pusto bo dom jest duży
    Nową psinę Mama przywiozła ze schroniska jak szukała naszego psa, który zginął na parę dni, jak zobaczyła tę kupę nieszczęścia to nie mogła jej tam zostawić. Po paru dniach psina nabrała wigoru i rządzi w domu, koty porozstawiane po kątach ale powoli uczą się życia ze sobą.
    A jak tam Wasz piesek wraca do zdrowia?
    No i jak się odnajduje w nowym miejscu?

  18. #58

    Domyślnie

    Maluszku, Monka - piesek czuje sie dobrze, dostaje leki, witaminki, odzyskuje apetyt, je jak smok sierść mu błyszczy, został wykąpany, bardzo się przywiązuje, na spacerze bez smyczy chodzi za nami krok w krok... Byłam świadkiem ataku padaczki, nie wiedziałam w ogóle, co się dzieje, byłam przerażona, myślałam, że zdycha, że to konwulse agonalne, bo kopał wszystkimi łapami w powietrzu, pysk miał otwarty, oczy zamglone, piana z pyska, w ogóle nieprzytomny, ale po kilku minutach mu przeszło, podniósł się i doszedł do siebie. Przy okazji pieszczot wybadałam mu też bicie serca i okazało się, że ma bardzo poważną arytmię. Był też przeziębiny, ciągle kichał. Ale jak napisałam, jest leczony i dochodzi do siebie. Wprawdzie padaczki nie da się wyleczyć, ale można osłabić ataki i zmniejszyć ich częstotliwość. A tak w ogóle, to albo pieska potrącił samochód, albo ktoś go bardzo mocno uderzył, bo ma wgniecenie w czaszce, której ucisk na mózg może powodować te ataki (teoria lekarza). Nie wiem, jaka była przeszłość tego psa, ale jeśli ktoś go celowo wyrzucił, lub próbował zabić, to brak mi słów, żeby to nazwać. A pies jest chodzącym spokojem, nie szczeka (w ogóle), jest łagodny i garnie się do człowieka, szuka pieszczot, nawet lekarz powiedział, że to wspaniały pies z charakteru A tak w ogóle, to nie ma jeszcze imienia.

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar monka
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    8.956

    Domyślnie

    Magdzia
    On to chyba powinien się nazywać Lucky - znaczy się szczęściarz, bo znalazł takich dobrych ludzi no i dom

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Magdzia - Faktycznie sunia miała dużo szczęścia, że Was znalazła. I ogromnie Was podziwiam, że ją przygarnęliście, taką schorowaną bidulkę. Jakby Wam była potrzebna pomoc - to daj znać.

    A swoją drogą, żeby pozbyć się psa w taki sposób

Strona 3 z 96

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony