dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Jakość TOPROCK'a

  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ciupa

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Kwidzyn
    Kod pocztowy
    82-500
    Posty
    27

    Domyślnie Jakość TOPROCK'a

    Witam,
    Zakupiłem wełnę TOPROCK 15cm do ocieplenia poddaszy. Dokonując zakupu sugerowałem się mi. wyglądem (jednorodnością i wymiarowością materiału), głównie z filmów reklamowych. To co otrzymałem z hurtowni znacznie odbiega od tego co widać na filmach. W załączniku zdjęcie jednej z rolek: warstw wierzchnia niejednorodna, powgniatana. Wymiary od 16 cm z brzegu do nawet 13cm w środku. W przekroju niejednorodna. Od strony spodu wygląda jeszcze gorzej i po rozwinięciu widać popękania. Zdjęcie wykonane zaraz po otwarciu opakowania. Po kilku godz. leżakowania wełna nie zmieniła wymiaru.
    Czy taki produkt jest ciągle pełnowartościowym produktem czy raczej należy do reklamować? Reszta rolek w podobnym stanie.
    P.S. Proszę o pilną odpowiedź gdyż prace już docieplenioweKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20160716_174426.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	91,4 KB
ID:	361801 już się rozpoczęły.

    Pozdrawiam,

    Darek

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tomek W
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Cigacice
    Kod pocztowy
    66-131
    Posty
    1.742
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19
    Klub SUPER WYKONAWCA Chciałbym jednocześnie zaprosić do odwiedzenia grupy Izolacja Rockwool na Facebooku gdzie odnajdziecie sporo informacji na temat izolacji z wełny skalnej Rockwool www.facebook.com/groups/izolacjerockwool

    Domyślnie

    W sprawach jakościowych należy kontaktować się z lokalnym Przedstawicielem Handlowym ROCKWOOL. Dane kontaktowe dostępne na stronie
    www.rockwool.pl/wsparcie/kontakt/kontakt-z-dzialem-sprzedazy/dzial-sprzedazy-dystrybucyjnej/
    Tomek W.

    e-konsultant Rockwool

  3. #3

    Domyślnie

    I na czym stanęło z tą wełną? Szczerze to właśnie mam obawy o jakąkolwiek wełnę z rolki. Płyty byłyby chyba najlepsze, ale znowu masa odpadów.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony