dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie Miodowa czy zielona???

    No właśnie Szukam wykładziny do gabinetu i jak do tej pory nic nie mogłam znaleźć to wczoraj upatrzyłam dwie, które mi się podobają Jedna miodowa, druga zielona wpadająca w oliwkę, obie bardzo delikatny melanż. Obie pasują, bo ściany będą kremowo-żółte a meble z jasnego drewna, obie mi się tak samo podobają... I co ja mam wybrać
    Może podsuniecie mi jakieś argumenty, jaki kolor bardziej nadaje się do pokoju do pracy jeśli chodzi o oddziaływanie kolorów i takie różne... Pliiiizzz!!!

  2. #2

    Domyślnie

    zielony ponoć działa ożywczo na intelekt

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    i daje nadzieję na owocną pracę

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Kingaa, zielony bo działa uspokajająco i przy żółtych ściananch nie będzie taki monotonny jak miodowy
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny Czyli na razie trzy do zera

    Joola właśnie boję się, czy nie będzie za bardzo uspokajający

  6. #6

    Domyślnie

    no i chyba zielony trochę ciemniejszy - łatwiej będzie czyścić może

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    no i kwiatki ładnie się komponują z zieloną podłogą

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    zielono mi mimi

  9. #9

    Domyślnie

    Kocham wszystko co zielone - zwłaszcza zimą ( ale i latem piknie)

  10. #10

    Domyślnie

    Pojechałam dzisiaj do sklepu zdecydowana na zieloną, spojrzałam na obie, bo wisiały obok siebie i... znowu nie wiedziałam Ale zaważył argument, że miodowa będzie się zlewać z sosnowymi meblami, a poza tym na zielonej mniej będzie widać paprochy, bo jest bardziej melanżowata
    Ale muszę wymyśleć, gdzie dać tą miodową, bo jest piękna Do sypialni mi niestety nie pasuje A do garderoby jest za droga Może do telewizyjno-gościnnego? Jak myślicie granatowa kanapa nie będzie się gryzła?

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005) Avatar osowa
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2.477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Pomieszczenia biurowe zdecydowanie polecam zaaranżować w barwach zieleni , popielu , niebieskiego lub granatu : przy czym kolory te sugeruję raczej o łagodnym tonie – z domieszką szarego , tak by barwa była przytłumiona . Są to kolory , które pomagają się skupić – poza tym większość takich pomieszczeń jednak urządza się w kolorach neutralnych ( wspomniany szary i jego tonacje ) a zieleń i granat – to raczej w elementach meblarskich : fotel , żaluzje , segregatory , podkładka na biurko , podłoga ( jak w temacie ) oraz np.: część ściany czy w innych dodatkach dekoracyjnych . Twoje wnętrze w połączeniu z zieloną wykładziną może dać ciekawy efekt – taki bardziej ciepły .... jeśli jednak mogę Ci doradzić – pamiętaj by powtórzyć tę zieleń jeszcze w czymś , by było widać , że jest ona zamierzona a nie dziełem przypadku .
    Pozdrawiam biurowym pisaniem w razie czego służę radą .

  12. #12

    Domyślnie

    Osowa prawie jednocześnie nam wyszło Wiesz, to nie jest typowy pokój biurowy, tylko zupełnie prywatny gabinecik... więc wolę ciepłe kolorki, zresztą szczerze mówiąc nie przepadam za popielami, granatami itp. we wnętrzach... Mieliśmy przez parę lat granatową kanapę i fotele i jakoś się w tym nie czułam za bardzo na dłuższą metę... dlatego kanapa powędruje do gościnnego, a potem jak zostaną pieniążki, to do tapicera wolę kolory cieplutkie, beże, złamane zielenie, rude, miodowe itp

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony