dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 16
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 319
  1. #121
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Pawi90

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Piecowice
    Kod pocztowy
    55-093
    Posty
    5

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170427_193627.jpg
Wyświetleń:	467
Rozmiar:	54,0 KB
ID:	389064Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170501_184431.jpg
Wyświetleń:	428
Rozmiar:	47,8 KB
ID:	389065

  2. #122
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Pawi90

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Piecowice
    Kod pocztowy
    55-093
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witamy jesteśmy na etapie wykończeń fundamentów, podsyłamy zdjęcia jak wyglądają wymurowane i pomalowane dysperbitem. Pozdrawiamy

  3. #123

    Domyślnie

    Witam

    Pamiętam ten etap budowy ... Gratulacje i powodzenia

    Pozdrawiam

  4. #124

    Domyślnie

    A tu troszkę zmieniona nasza Lisandra Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00004.jpg
Wyświetleń:	537
Rozmiar:	76,0 KB
ID:	389093Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00015.jpg
Wyświetleń:	391
Rozmiar:	76,0 KB
ID:	389094Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00006.jpg
Wyświetleń:	319
Rozmiar:	73,2 KB
ID:	389100Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00019.jpg
Wyświetleń:	304
Rozmiar:	56,8 KB
ID:	389102
    Ostatnio edytowane przez Żaneta29a ; 14-05-2017 o 07:01

  5. #125

    Domyślnie Duże postępy.

    Witam- Żaneta29a poczyniliscie duże postępy, chyba w tym roku wyprowadzka? A ja mam pytanie jaka i jakiej firmy macie dachówkę?

  6. #126

    Domyślnie

    Witam,

    Mamy w planach wprowadzić się w wakacje ale czas pokaże.
    Dachówka Roben Piemont Tobago glazurowana czarna.

    Pozdrawiam

  7. #127

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żaneta29a Zobacz post
    Witam,

    Mamy w planach wprowadzić się w wakacje ale czas pokaże.
    Dachówka Roben Piemont Tobago glazurowana czarna.

    Pozdrawiam
    Zaneta29a, jaki jest twój szacowany czas budowy do wprowadzenia się? od przysłowiowej pierwszej łopaty

  8. #128

    Domyślnie

    Cytat Napisał byq84 Zobacz post
    Zaneta29a, jaki jest twój szacowany czas budowy do wprowadzenia się? od przysłowiowej pierwszej łopaty
    Budowę domu zaczęliśmy dokładnie 1.06.2016 r a w planach mamy przeprowadzke na sierpień może wrzesień tego roku ale zobaczymy jak nam się uda.

  9. #129
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Pawi90

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Piecowice
    Kod pocztowy
    55-093
    Posty
    5

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170515_150503.jpg
Wyświetleń:	338
Rozmiar:	48,8 KB
ID:	389315Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170516_174116.jpg
Wyświetleń:	301
Rozmiar:	49,9 KB
ID:	389316
    Witamy podsyłamy zdjęcia zakończonych fundamentów(uff pierwszy etap zakończony). Pozdrawiamy wszystkich budujących

  10. #130
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ozzmozis

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Osielsko
    Kod pocztowy
    86-031
    Posty
    7

    Domyślnie

    Lisandra 2M.
    Koszty jakie ponioslem do tej pory za roboty i materiały:
    - kopanie ziemi pod fundamenty,
    - stal na zbrojenie,
    - beton na ławy,
    - cement,
    - żwir,
    - bloczki betonowe,
    - dysperbit,
    - styropian na fundamenty,
    - rury i rozprowadzenie kanalizacji,
    - piach na zasypkę,
    - koparka,
    - beton na wylanie płyty,
    - murarz.
    Kwota około 25 tys. zł

  11. #131
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    netka1984

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-893
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witajcie, mam prośbę. Myślałam, że wreszcie wybraliśmy projekt, ale zastanawia mnie to wejście do garażu przez wiatrołap. Nie za bardzo rozumiem o jakie schody chodzi? Czy ktoś może mi to wyjaśnić? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

  12. #132

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lisandra szafa 1.jpg
Wyświetleń:	238
Rozmiar:	78,6 KB
ID:	389734
    witaj netka1984, załączam jeszcze raz obrazek pokazujący ten wiatrołap z szafami zgodnie z projektem. Wiatrołap jest duży w związku z czym pełni też rolę garderoby i są tam schodki do garażu, moim zdaniem jest to rozwiązane bardzo fajnie z kliku powodów o których pisałem wcześniej.

    pozdrawiam

  13. #133
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    netka1984

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-893
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź. Widziałam wcześniej to zdjęcie, ale nie zauważyłam tych schodków w dół. Nie do końca rozumiem po co projektant je wstawił. Może jak zagłębie się w temat, to zrozumiem

  14. #134

    Domyślnie

    Strych nad garażem jest dostępny z półpietra (bardzo wygodna sprawa zresztą) w zwiazku z tym garaż musiał być obnizony (poziom garażu) żeby nie był za niski. Po za tym przy tym zróżnicowaniu brył budynek nie wyglada jak stodoła, ma fajne proprocje i funkcjonalny układ pomieszczeń.

  15. #135
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ozzmozis

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Osielsko
    Kod pocztowy
    86-031
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam
    Mam pytanie. Jak rozwiązaliście temat łańcucha przy wejściu? Nie ukrywam, że wolałbym rynnę spustową. Mogę prosić o jakieś zdjęcia?
    [email protected]

    Pozdrawiam

  16. #136

    Domyślnie

    Dobry wieczór

    I my mamy w planach Lisandrę. Obecnie pałujemy się z urzędami, dzięki czemu zyskaliśmy trochę czasu na przemyślenie raz jeszcze ewentualnych zmian. Bardzo, bardzo dziękuję za Waszą aktywność Czy ktoś z budujących jest z Małopolski? Gdyby była taka możliwość bylibyśmy ogromnie wdzięczni za możliwość zobaczenia domu na żywo...

    Mam jeszcze pytanie związane z technologiami budowlanymi. Jestem totalnym, kompletnym żółtodziobem ignorantem. Zero pojęcia ani zmysłu technicznego. Budowa domu przeraża mnie o tyle, że nawet nie wiem, od czego zacząć naukę.. Stąd moje pytanie - czy dokonywaliście jakichś zmian w kwestii samej technologii budowy i wykorzystywanych materiałów? Jeżeli tak to bardzo proszę o wyjaśnienie z jakich powodów.

    Żółtodziób, ciemna blondynka, pozdrawia.
    Ostatnio edytowane przez natalija ; 04-06-2017 o 21:32

  17. #137
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    maja2419

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Schodnia
    Kod pocztowy
    46-040
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam Budujących Lisandrę,
    my również zdecydowaliśmy się na ten projekt. Jeśli jest już ktoś na etapie wykańczania wnętrz- szczególnie salon z jadalnią (interesuje mnie "ustawność"), proszę o przesłanie zdjęć na adres [email protected]. Z góry dziękuję za odpowiedź.

  18. #138

    Domyślnie

    dawno mnie nie bylo a widze już kilka zdjęc sie pojawiło ja mam moze pytanie ciut odbiegające ale skoro jest kilka osob co zaczeło budować to tez juz pewnie zdecydowali. m.in. chodzi o ogrzewanie. Jakie wybraliście?? gazowe czy piec?? a jak piec to znowu jaki ? , co z kominkiem czy zwykly czy z plaszczem wodnym?? ciagle mysle czytam i podjac decyzji nie możemy jedyne co wiemy to to że chcemy ogrzewanie podłogowe. ktoś sie wypowie i mi troche rozjaśni sytuację z gory dziekuje

  19. #139

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marys1324 Zobacz post
    dawno mnie nie bylo a widze już kilka zdjęc sie pojawiło ja mam moze pytanie ciut odbiegające ale skoro jest kilka osob co zaczeło budować to tez juz pewnie zdecydowali. m.in. chodzi o ogrzewanie. Jakie wybraliście?? gazowe czy piec?? a jak piec to znowu jaki ? , co z kominkiem czy zwykly czy z plaszczem wodnym?? ciagle mysle czytam i podjac decyzji nie możemy jedyne co wiemy to to że chcemy ogrzewanie podłogowe. ktoś sie wypowie i mi troche rozjaśni sytuację z gory dziekuje
    Cześć My jesteśmy na etapie zalewania stropów,a jeżeli chodzi o ogrzewanie to zdecydowaliśmy się na kocioł peletowy ,bo tak doradził nam pan który sie tym zajmuje,a jeżeli chodzi o kominek to chcieliśmy zrobić instalacje nawiewną ,ale mam kolege który pracował właśnie w tym fachu i nam odradził,bo dużo się kurzy a jeżeli chodzi o płaszcz wodny to jest to drogie i przy piecu jaki będziemy mieć ponoć nieopłacalne.Pozdrawiamy

  20. #140
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mercii85

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Starachowice
    Kod pocztowy
    27-200
    Posty
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marys1324 Zobacz post
    dawno mnie nie bylo a widze już kilka zdjęc sie pojawiło ja mam moze pytanie ciut odbiegające ale skoro jest kilka osob co zaczeło budować to tez juz pewnie zdecydowali. m.in. chodzi o ogrzewanie. Jakie wybraliście?? gazowe czy piec?? a jak piec to znowu jaki ? , co z kominkiem czy zwykly czy z plaszczem wodnym?? ciagle mysle czytam i podjac decyzji nie możemy jedyne co wiemy to to że chcemy ogrzewanie podłogowe. ktoś sie wypowie i mi troche rozjaśni sytuację z gory dziekuje
    My zdecydowaliśmy się na piec gazowy kondensacyjny.
    Ogrzewanie podłogowe w całym domu.
    Kominek bez rozprowadzania oraz bez płaszcza wodnego. Będzie dogrzewał głównie salon.

Strona 7 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony