dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 16
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 319
  1. #21
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    papay76

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-204
    Posty
    4

    Domyślnie lisandra - zdjecia, filmy

    Witamy serdecznie! Bylibyśmy bardzo wdzięczni za przesłanie zdjęć z budowy LISANDRY. Z przyjemnością „zajrzymy” zwłaszcza do jej środka przed wprowadzeniem naszych, potencjalnych zmian w projekcie. Myślimy nad zwiększeniem kubatury salonu z jadalnią przesuwając ścianę zachodnią w lewo o 1,5 m. oraz likwidacją ścianki oddzielającej hall od kuchni (pozostawiając kominek z tą niewielkiej wielkości ścianką). Kilku znajomych sugerowało nam, że salon o wielkości 26 m2 jest zbyt mały. Jednocześnie chcemy poszerzyć w kierunku lewej strony łazienkę na górze lokując w niej pralnię, oddzielając ja od łazienki niedużą ścianką. Również na tylnej ścianie budynku chcielibyśmy powiększyć powierzchnie przeszkleń w salonie o jedno skrzydło, a taras wydłużyć w stronę ogrodzenia tylnego o 1,5 m. Mamy wrażenie, że jest zbyt płytki. Wolelibyśmy również zlikwidować jeden schodek tarasu, ale nie mamy pojęcia jak to „ugryźć”..Pozdrawiamy i czekamy na nowe informacje
    Artur i Ania.
    [email protected]

  2. #22
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    papay76

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-204
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witamy serdecznie! Bylibyśmy wdzięczni za przesłanie materiałów poglądowych z budowy Lisandry Pozdrawiamy serdecznie! Artur i Ania
    [email protected]

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KasiaG77
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Aleksandrów Łódzki
    Kod pocztowy
    95-070
    Posty
    209

    Domyślnie

    My budujemy Party, zmniejszyłam ilość okien dachowych po 1, jeden taras na dole, my poszerzyliśmy kotłownię, nie było z tym problemów ale nie zrobiliśmy tego z góra w związku z tym mamy problematyczny mały balkonik :-\ Zrównanie całej ściany znacznie zmniejszy koszty. Co do tej dolnej łazienki też jest problematyczna. Kibelek umieszczamy pod schodami i wstawiamy odpływ linowy. Prościej by bylo podniesc spocznik, dac 1 cegłę wyżej i wyrównać poziom. My teraz to wiemy, byliśmy jednymi z pierwszych którzy kupili projekt, ale budując systemem gospodarczym dopiero w następnym roku się wprowadzimy. Liczę że z podstawową wykonczeniowką wyjdzie nas Budowa ok 350tyś.Czy koszt będzie realny to się okaże.
    Kasia

  4. #24

    Domyślnie

    my budujemy lisandre w Toruniu.
    Schody przenieslismy do garazu, zeby bylo wygodniej, a garaz poszerzylismy troche.

  5. #25
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    qosek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-041
    Posty
    353

    Domyślnie

    Ja powiem tak - kończę budowanie Rododendronów 6 G2N (Ytong, dachówka ceramiczna, okna 3-szybowe, ciepły montaż, garaż poszerzony o 70cm, ścianka kolankowa podniesiona o 24cm, USUNIETE wwszystkie kominy opróczc tego do kominka, wszystkie ścianki działowe to Silka) - projekt wygląda bardzo podobnie do Twojego.
    Za SSO dałem 180 000 (z dachem, oknami dachowymi, wszystkimi ściankami działowymi)
    Okna i bramy garażowe (dałem dwie 2.5m) - 35 000
    Drzwi wejściowe to o ile dobrze pamiętam 3500

    Może i da się zmieścić w tym co oni pokazują, ale ja w to za bardzo nie wierzę

    (a - właśnie zauważyłem - u mnie w domu mam 2 jaskółki, których Ty nie masz i nie masz okna wykuszowego - czyli pewnie z 8000 tyś taniej na oknach niż ja dawałem

  6. #26
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KasiaG77
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Aleksandrów Łódzki
    Kod pocztowy
    95-070
    Posty
    209

    Domyślnie

    My za wszystkie okna Avante Forte 3 szybowe ok 16,5 tys, 6 okien dachowych Fakro po znajomości U3 ok 6tys z kołnierzem, brama 5 m krispol ok 6,5tyś i drzwi podobnie Wikend 3,5. Do tego rolety zewnętrzne 6,5tys. Komina jednego i wentylacji grawitacyjnej nie potrzebnie budowaliśmy bo będzie jednak rekuperacja. Wydaje mi się ze Budowa każdego domu o podobnym metrażu będzie taka sama, dla mnie najważniejsza jest funkcjonalność.
    Kasia

  7. #27

    Domyślnie

    Witam lada dzień chce zakupić projekt Lisandry proszę zatem Państwa o parę zdjęć z budowy waszego domku w celu wprowadzenia paru zmian. Schody z wiatrołapu mam zamiar przesunąć do garażu.
    Knyjas92@[email protected]
    Z góry Państwu dziękuje

  8. #28
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ArekEmilia

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Buk Pomorski
    Kod pocztowy
    87-330
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witamy forumowiczów!
    Jesteśmy zainteresowani budową domu Lisandra i chcielibyśmy dowiedzieć się czy ktoś z Państwa ma zdjęcia bądź film z budowy takiego domu. Jakiekolwiek informacje prosimy przesłać na adres e-mail [email protected]

  9. #29

    Domyślnie

    witam, my jestesmy na etapie poszukiwania ekipy, ktora zbuduje nam dom. W tym roku postawimy prawdopodobnie fundamenty.
    Zdjecia z budowy, wiec moge podeslac dopiero w przyszlym roku
    Pozdrawiam,
    M.

  10. #30
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ArekEmilia

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Buk Pomorski
    Kod pocztowy
    87-330
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witamy forumowiczów!
    Jesteśmy zainteresowani budową domu Lisandra i chcielibyśmy dowiedzieć się czy ktoś z Państwa ma zdjęcia bądź film z budowy takiego domu. Jakiekolwiek informacje prosimy przesłać na adres e-mail [email protected]

  11. #31
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pablo0187

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-900
    Posty
    54

    Domyślnie

    Witam wszystkich,

    Widzę, że zainteresowanie Lisandrą rośnie, więc chyba wraz z żoną zdecydowaliśmy się na fajny projekt wybierając Lisandrę. My jesteśmy właśnie na etapie adaptacji projektu. Z istotnych zmian to poszerzyliśmy garaż o 90cm oraz dodaliśmy zadaszenie nad tarasem tylko w części tylnej budynku. W planach mamy jeszcze przeniesienie okien z pokoju nad garażem w ścianę szczytową oraz przeniesienie schodów prowadzących do garażu z wiatrołapu pod schody prowadzące na pierwsze piętro. Budowę planujemy rozpocząć na wiosnę więc wtedy będę mógł podesłać zdjęcia oraz nakręcić ewentualny filmik z jego wnętrza. W razie pytań służę pomocą.

    Pozdrawiam

  12. #32
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mania301

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Aleksandrów Kujawski
    Kod pocztowy
    87-700
    Posty
    1

    Domyślnie

    chcemy zakupić ten projekt, czy również możemy prosić o jakiś zdjecia na [email protected]? Bedziemy wdzieczni za każde foty

  13. #33
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    elcia2602

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-829
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał arizona666 Zobacz post
    my budujemy lisandre w Toruniu.
    Schody przenieslismy do garazu, zeby bylo wygodniej, a garaz poszerzylismy troche.
    Witam. Czy byłaby możliwość podjechać do Państwa obejrzeć domek? Przymierzamy się do zakupu projektu ale mamy trochę wątpliwość i fajnie by było obejrzeć go na żywo.
    Będę wdzięczna za odpowiedź na maila [email protected]

  14. #34

    Domyślnie

    Witam.
    Jesteśmy na etapie zakupu projektu Lisandra i chcielibyśmy zobaczyć rozkład pomieszczeń w rzeczywistości. Bylibyśmy wdzięczni za zdjęcia z budowy - [email protected]

  15. #35

    Domyślnie

    Witam.
    Jesteśmy na etapie zakupu projektu Lisandra i chcielibyśmy zobaczyć rozkład pomieszczeń w rzeczywistości. Bylibyśmy wdzięczni za zdjęcia z budowy - [email protected]

  16. #36
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marcingosia7

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Chełmno
    Kod pocztowy
    86-200
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam my ruszamy z budową na wiosne około 50 km pod Toruniem.Zmiany jakich dokonaliśmy to poszerzanie garażu, schody z wiatrołapu przeniesione do garażu, likwidacja okien połaciowych w pokojach narażonych. Bedziemy wdzieczni za zdjecia a my jak tylko ruszymy to też coś dodamy. [email protected]

  17. #37

    Domyślnie

    .....ten domek tez nam sie spodobal. W tej chwili jestesmy jestesmy na etapie zalatwiania pozwolenia budowlanego ale tez szukamy ofert firm budowlanych. Czy moglbym sie dowiedziec mniej wiecej jaki jest koszt brutto stanu otwartego. Czy uzywacie panstwo do budowy betonu komorkowego czy ceramike.....prosze o porady........czy I ja moglbym poprosic o zdjecia......pozdrawiam

  18. #38
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pablo0187

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-900
    Posty
    54

    Domyślnie

    Do tej pory tylko chyba jedna rodzina z forum jest w trakcie budowy, reszta (tak jak ja z żoną) na etapie papierologii i przygotowywania się do wystartowania z budową na wiosnę. Ja osobiście stawiam na beton komórkowy lub silikaty + 20cm styropianu białego lub dalmatyńczyka. Co do ceny to też nic nie pomogę bo dopiero przygotowuję umowę dla ekipy budowlanej i będę rozpoczynał poszukiwania i negocjacje z poleconymi przez znajomych ekipami. Zobaczymy co zaproponują

  19. #39
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    elcia2602

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-829
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żaneta29a Zobacz post
    Witam, właśnie jesteśmy na etapie zadaszenia naszej Lisadry .W tym projekcie wprowadziliśmy kilka zmian między innymi likwidację tych schodów przez co zyskaliśmy miejsce na zabudowanie szafy natomiast wejście do garażu przenieśliśmy pod klatką schodową.Wyszło to bardzo fajnie zajmuje mało miejsca i jest niewidoczne. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać chętnie podzielimy się informacjami.Pozdrawiamy
    Witam.
    Właśnie jesteśmy w trakcie zakupu projektu i byłabym wdzięczna za przesłanie paru zdjęć zwłaszcza drzwi do garażu pod schodami i salonu [email protected]
    Obecnie zastanawiamy się nad wyrównaniem dachu nad drzwiami wejściowymi ponieważ wizja wiszącego łańcucha mi jakoś nie odpowiada, a z rynnami może być trochę zabawy...jak Państwo to rozwiązaliście? Pozdrawiam

  20. #40

    Domyślnie

    Szanowni Panstwo....czy jest mozliwe przeslanie strony z projektu z rzutem fundamentow - bylbym bardzo wdzieczny. Chcialbym przeslac je firmie budowlanej do wyceny. Czekam z zakupem projektu az do wydania warukow zabudowy ale rownoczesnie szukam ofert od firm budowlanych. Moj email to [email protected]. Pozdrawiam serdecznie....

Strona 2 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony