dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Helenn

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Zgierz
    Kod pocztowy
    95-200
    Posty
    1

    Domyślnie Grzejnik dekoracyjny w kuchni nad blatem aż do sufitu - czy można?

    To mój pierwszy post na forum - dzień dobry wszystkim.

    Potrzebuję pomocy. Architekt zaproponował nam zrobienie w kuchni grzejnika dekoracyjnego nad blatem kuchennym (robimy zabudowę pod oknem, więc grzejnik wypada spod okna) - grzejnik będzie wysoki prawie do sufitu (zostanie około 10 cm przestrzeni między grzejnikiem a sufitem).
    Mam wątpliwości czy tak można. Czy to zgodne z zasadami? Wiem, że są minimalne odległości wymagane, jeśli chodzi o odl. od podłogi. A jak jest z grzejnikiem pod sufitem?

    Proszę pomóżcie!!!! Będę bardzo wdzięczna.
    Ostatnio edytowane przez Helenn ; 29-07-2016 o 23:36

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800)
    fachman19

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    3.192

    Domyślnie

    Grzejniki są różne .
    " dekoracyjny" to za mało informacji.Czasem zwykłą rurka jest grzejnikiem dekoracyjnym - to kwestia gustu.
    Ale jeśli to płytowy to 10 cm wystarczy.ALE nad grzejnikiem dość szybko pojawią się na suficie czarne smugi

  3. #3

    Domyślnie

    Cześć wszystkim,
    Z mężem chcieliśmy zmienić grzejniki w salonie na właśnie takie pionowe dekoracyjne, żeby zmienić styl na trochę nowocześniejszy! Muszę przyznać, że wyglądają niesamowicie, a inspiracje na [spam] przekonały nas, żeby zmienić również te w łazienkach i kuchni. Są dużo łatwiejsze do czyszczenia niż te staromodne, żeberkowe! A fakt, że mogą być aż pod sufitem zwiększa możliwości aranżacji mebli. Nic tylko się bawić i znaleźć idealny styl dla swojego domu.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 22-08-2021 o 14:03

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony