dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1

    Domyślnie trawa od ręki

    co lepiej trawa z rolki czy siąć i czekać aż coś! wyrośnie

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    invx

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.066

    Domyślnie

    zalezy... efekty beda podobne, a nawet takie same, tylko kwestia czasu. Z rolki bedziesz miec zieona trawke w 1 dzien. Jak zasiejesz no to pare miesiecy poczekasz. Jak masz zasobny portfel i chcesz miec jak najszybciej zielono w ogrodku, to z rolki, w kazdym innym wypadku zasiej i poczekaj, a trawa sama wyrosnie

  3. #3

    Domyślnie

    Jak masz kase to dawaj trawnik z rolki.Szybki efekt,mniej chwastów ,ale pod rolke glebe trzeba przygotowac tak samo jak pod siew tzn bardzo starannie.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał invx
    zalezy... efekty beda podobne, a nawet takie same, tylko kwestia czasu. Z rolki bedziesz miec zieona trawke w 1 dzien. Jak zasiejesz no to pare miesiecy poczekasz. Jak masz zasobny portfel i chcesz miec jak najszybciej zielono w ogrodku, to z rolki, w kazdym innym wypadku zasiej i poczekaj, a trawa sama wyrosnie
    invx, patrząc na Twój emblemacik, nasuwa się pytanie: o jakiej trawie piszesz?

  5. #5

    Domyślnie

    500 m2 po 5 zł za metr2 to może nie tak strasznie zwłaszcza że jesienią trawa nie urośnie i tego błota nie będzie

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Jak nie chcesz mieć kretów to pod trawę daj gęstą siatke stalową powlekaną.
    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    mam inny sposób , obrońcy zwierząt nie czytajcie! Daję POLITANOL i nawet u sąsiada go dopadnie i całą jego rodzinę też - nie ma po nim śladu tylko nornicy nie mogę złapać.

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pik33

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.389
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Co to jest - Politanol - ???

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał pik33
    Co to jest - Politanol - ???
    to bardzo silna trucizna 1klasa toksyczniści ma postać granulatu a łącząc się z wilgocią z ziemi wytważa bardzo silnie trujący gaz zozchodzi się on po norze kreta i - koniec. Jak ktoś nie umie stosować to nie polecam bo może do dowu nie dojść jak se wciągnie nosem.

  10. #10
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar trach
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    842
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Jak już jesteśmy na tym etapie, to ja proponuję wziąć na lewo z jakiejś nuklearnej elektrowni i zakopać na działce trochę odpadów radioaktywnych... Jeszcze zarobisz na tym...
    Andrzej (Trach)
    --------------------------------------------------
    Dziennik Tracha: http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=35389
    ... i komentarze: http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=35390

  11. #11

    Domyślnie

    A masz namiary? A co będzie jak kret ulegnie mutacji?

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Niby mozna i wytruć chemią tylko kto potem odważy sie zerwać poziomke z ogródka lub napić wody ze studni
    Pozdrawiam

  13. #13

    Domyślnie

    Gaz jest jedmym z bezpieczniejszych środków bo nie pozostawia śladów działalności a moja uwaga dotyczyła zasad urzycia więc poziomki możesz jeść bo bardzie szkodliwy jest nawóz do trawy

  14. #14

    Domyślnie

    o trawie napisano tomy w części amiętajcie o ogrodach" - naprawdę polecam... Tam przeczytałam, zastosowałam, i mam!!!
    K

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek T
    mam inny sposób , obrońcy zwierząt nie czytajcie! Daję POLITANOL i nawet u sąsiada go dopadnie i całą jego rodzinę też - nie ma po nim śladu tylko nornicy nie mogę złapać.
    To znaczy czyją rodzinę sąsiada czy kreta? [/b]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony